Čt 13.11.14 18:15 HOSTI Zachovalí Kapacity FC   (VL3A)
Čt 13.11.14 19:30 HOSTI Kehar club VET Sedm Zbabělých VET   (VL4D)
Čt 13.11.14 20:45 HOSTI Deko VET Reka Group - Calvados   (VL3D)
St 3.12.14 18:30 HRAB1 Kolíci Demínka B   (HL8E)
St 3.12.14 19:45 HRAB1 Gekad Růžoví delfínci 97,2   (HL8F)

21. 11. 14 18:00 P1 Gumídci Méďové FC Víťazný február FK 11. 2:7 (0:3)
Hostující tým trestal chyby domácích a jednoznačně zvítězil. Tomáš Starý, Kryštof Šídlo
Gumídci Méďové FC Víťazný február FK
Michal Šebek – Matěj Cihelka, Filip Fiala, Pavel Hess, Jiří Jeřábek, Michal Krušina, Milan Tichý vs David Bohuslav – Šimon Bercha, Michal Caithaml, Jan Ihnát, Jakub Plachetka, Aleš Vytečka, Pavel Zelený
50. Michal Krušina
56. Milan Tichý
40 Milan Tichý 7., 51., 57. Michal Caithaml
25., 25. Pavel Zelený
37., 56. Jan Ihnát
14. 11. 14 20:15 TEMPO Chuchle Víťazný február FK 9. 2:11 (1:4)
Vítězný tým rozebral soupeře do posledního šroubku. Voldán
Chuchle Víťazný február FK
Jaroslav Lang – Pavel Harvánek, Pavel Koli, Jaroslav Němec, Jiří Novotný ml., Josef Stehlík vs Vojtěch Noha – Šimon Bercha, David Bohuslav, Michal Caithaml, Jan Ihnát, Jakub Plachetka, Aleš Vytečka, Pavel Zelený
50. Jan Ihnát
7. 11. 14 18:00 ZAK Víťazný február FK Těžká demence 10. 1:7 (0:5)
Od první minuty jednoznačný zápas. Domácí se ještě pokusili s výsledkem něco udělat na začátku druhé půle, kdy se celý zápas trochu vyrovnal, ale góly Kracíka jim vzaly vítr z plachet. Radek Matoušek, Jiří Vepřek
Víťazný február FK Těžká demence
Vojtěch Noha – Šimon Bercha, David Bohuslav, Jan Ihnát, Jakub Plachetka, Michal Vrátný, Aleš Vytečka vs Adam Bystřický – Jan Bárta, Tomáš Bystřický, Petr Košťál, Matěj Kracík, Petr Řeřicha, Ondřej Vokurka
33. Šimon Bercha 2., 15. Ondřej Vokurka
5., 9., 43., 50. Matěj Kracík
26. Petr Košťál
24. 10. 14 19:30 HANSP Víťazný február FK Purple Team AFK 8. 3:7 (1:3)
Hráči Víťazného februáru nastoupili do utkání o jednoho hráče míň, a tak od začátku nebylo o vítězi pochyb. Výsledek zápasu mohl být pro ně mnohem krutější, kdyby se hráči Purple týmu více věnovali hře. Petr Kňap
Víťazný február FK Purple Team AFK
David Bohuslav – Šimon Bercha, Michal Caithaml, Jakub Plachetka, Michal Vrátný vs Marek Šafr – Michael Kotrč, Martin Kubala, Matěj Lafata, Jan Páv ml., Karel Sehnoutka, Jakub Strašek
60. Jan Páv ml.
17. 10. 14 20:30 ZAK GoGo 1.NC Víťazný február FK 7. 2:2 (0:2)
Zápas vyrovnaný. Gól byl platný.
(První gól týmu GoGo padnul v evidentně přerušené hře, kdy byly dva míče na ploše. Sudí na to byl upozorněn.)
GoGo 1.NC Víťazný február FK
Jiří Brožík – Michal Drga, Daniel Kopic, Radovan Král, Aleš Krupička, Richard Novotný, Petr Orlowski, Marek Radotínský, Aleš Zmeškal vs David Bohuslav – Šimon Bercha, Michal Caithaml, Michal Vrátný, Aleš Vytečka, Pavel Zelený
37. Richard Novotný
53. Petr Orlowski
12. Michal Vrátný
23. Michal Caithaml
10. 10. 14 19:30 PRKOP Víťazný február FK President FC 6. 3:4 (1:3)
Velmi bojovné utkání v němž byl tým Presidentu lepší, což potvrdil i gólově. Husák, Šebela
Víťazný február FK President FC
Vojtěch Noha – Šimon Bercha, David Bohuslav, Jan Ihnát, Jakub Plachetka, Michal Vrátný, Aleš Vytečka vs Martin Kolankiewicz st. – Vojtěch Ebr, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Erik Kresta, Jan Mudraninec, Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Tomáš Ptáček, Vladimír Sup
19., 54. David Bohuslav
42. Aleš Vytečka
8. Vojtěch Ebr
18. Vladimír Sup
25., 38. Jan Mudraninec
3. 10. 14 19:15 ZAK Efficenza AC Víťazný február FK 5. 0:3 (0:2)
Dobré utkání. Výsledek jednoznačný, ale průběh vyrovnaný. Napoleaová
Efficenza AC Víťazný február FK
Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Jan Hanzal, Břetislav Klápště, Michal Lipovský, Jiří Tlamsa, Jan Zralý vs Vojtěch Noha – David Bohuslav, Michal Caithaml, Jan Ihnát, Ondřej Opletal, Jakub Plachetka, Michal Vrátný, Pavel Zelený
8. Jan Ihnát
14. Pavel Zelený
39. Michal Vrátný
26. 9. 14 19:30 HANSP Víťazný február FK Power Rangers 4. 0:3 (0:3)
Hosté se rychle dostali do vedení, které pak úspěšně bránili.  Místy to byl spíše boj než fotbal.
Víťazný február FK Power Rangers
David Bohuslav – Šimon Bercha, Jan Ihnát, Jakub Plachetka, Michal Vrátný, Aleš Vytečka vs Petr Hýsek – David Buš, Jan Hanzálek, Jan Nádvorník, Pavel Novanský, Adam Pyszny, Matyáš Tittelbach
4., 8. Adam Pyszny
27. Pavel Novanský
19. 9. 14 18:00 ZAK Bohemia AFK Víťazný február FK 3. 7:3 (3:2)
Velice pohledné utkání, ve kterém se od první půlky jasně prosazovali domácí. Zasloužená výhra. Trnka
Bohemia AFK Víťazný február FK
Ladislav Jacko – Miloslav Adámek, Martin Budinský, Václav Komárek, Aleš Krupička, Stanislav Starý, Petr Vítek vs Jiří Jansa – David Bohuslav, Jan Ihnát, Ondřej Opletal, Jakub Plachetka, Michal Vrátný, Aleš Vytečka
48. Jan Ihnát
12. 9. 14 20:45 BECH Víťazný február FK Nalejto 1.FC 2. 6:0 (0:1)
Utkání bylo předčasně ukončeno ve 45. minutě po inzultaci hlavního rozhodčího hostujícím brankářem J. Piknerem. Stránský
Víťazný február FK Nalejto 1.FC
Vojtěch Noha – David Bohuslav, Michal Caithaml, Jan Ihnát, Michal Vrátný, Aleš Vytečka vs Jiří Pikner – Miroslav Dvořák, Vojtěch Kliment, Martin Pikner, Marek Pont, David Přibyl, Jan Přibyl, Zdeněk Semecký
31. Jan Ihnát
35. Michal Caithaml
40. Michal Vrátný
22. Jan Přibyl
3. 9. 14 19:30 METE2 Badíci Víťazný február FK 1. 4:0 (0:0)
Zpočátku vyrovnané utkání, které ve druhé půli jasně ovládli domácí a zaslouženě vyhráli. Vlastimil Jansa
Badíci Víťazný február FK
Martin Bašta – Daniel Knespl, Martin König, Vojtěch Plecitý, Lukáš Polák, Roman Tumpach, Filip Vorlíček, Matěj Vorlíček vs Jiří Jansa – Šimon Bercha, David Bohuslav, Jan Ihnát, Jakub Plachetka, Aleš Vytečka