Po 8.9.14 18:30 HRAB3 Kojots United GK Ohradní A   (HL6E)
Po 8.9.14 19:45 HRAB3 Canary FC Dynamo R.U.M. B   (HL8I)
Po 13.10.14 18:00 SCBEC R.I.P. A Borussia Bubeneč   (HL4A)
Po 13.10.14 19:15 SCBEC Malostranský SK Gambrinus VH VET   (VL2B)
Po 17.11.14 15:00 ZAK Hosthunters Sokol Barča Vysočany   (HL3D)
Po 17.11.14 16:15 ZAK Plný plíce Free team   (HL7J)

2. 12. 14 20:45 BECH Real Sharks Unreal Students FC 11. 2:1 (2:0)
O  výsledku pohledného utkání rohodli dva precizně provedené přímé kopy domácích. Pavel Vykoukal
Real Sharks Unreal Students FC
Jakub Slováček – Jiří Křemen, František Kříž, Lukáš Matoušek, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Denis Wanča vs Davide Vitale – Tomáš Cerman, Lukáš Kordule, Milan Maleňák, Karel Nejman, David Scholle, Luděk Tichý, David Veselý, Štěpán Weinzettl
15., 17. Martin Novotný 51. Lukáš Kordule
18. 11. 14 18:15 SLIVE Unreal Students FC Smíchov PSK 10. 5:0 (1:0)
Když domácí Veselý utěšenou bombou otevřel gólový účet hned v první minutě, zdálo se, že v poklidu dokráčí k výhře hráči Unreal students. Jenže hosté i díky tvrdé hře domácích do vyložených šancí nepouštěli, takže i když měli domácí více ze hry, skóre bylo dlouho otevřené. Hosté se definitivně zlomili po dvou pětinách odehraného času, kdy inkasovali dva slepené góly a bylo definitivně rozhodnuto. Procházka
Unreal Students FC Smíchov PSK
Davide Vitale – Tomáš Cerman, Jaroslav Hoch, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Karel Nejman, David Scholle, Luděk Tichý, David Veselý vs Vladimír Moc – Lukáš Dvořák, Pavel Harašta, Jan Kašný, Alexander Lewicki, Tomáš Uvíra, Zbyněk Vaňous
1., 43., 60. David Veselý
41., 52. David Scholle
51 Tom Kadeřábek 37. Pavel Harašta
11. 11. 14 19:00 P2 Modrá vopice TJ Unreal Students FC 9. 1:10 (1:7)
Domácím se nedařilo nic, v 1. minutě prohrávali 0:2, když se vzpamatovali a snížili na 1:2, tak během tří minut třikrát inkasovali a po dvaceti minutách už nebylo o co hrát. Zbytek utkání byl exhibicí vítězů. Procházka
Modrá vopice TJ Unreal Students FC
David Surowiecki – Marek Jaroš, Viktor Klečar, Jiří Kubelka, Lukáš Radil, Petr Šilhánek, Lukáš Vítek vs Jakub Levý – Jaroslav Hoch, Lukáš Kordule, Milan Maleňák, Karel Nejman, David Scholle, Luděk Tichý, David Veselý, Štěpán Weinzettl
12. Lukáš Radil 1., 1., 16., 19., 27., 44., 51. David Veselý
18., 30. David Scholle
53. Lukáš Kordule
32. Štěpán Weinzettl
4. 11. 14 18:15 MIKU2 Unreal Students FC Síla vůle 8. 9:1 (4:1)
Jednoznačná převaha domácích. Klail
Unreal Students FC Síla vůle
Davide Vitale – Tomáš Cerman, Tom Kadeřábek, Jakub Levý, Milan Maleňák, Karel Nejman, David Scholle, David Veselý vs Martin Kubů – Ondřej Bednář, Lukáš Bejček, Zdravko Kalfinov, Vojtěch Mikel, Josef Nepomucký, Kamil Zavřel
2., 25., 42. David Scholle
14., 27., 48., 53., 57. David Veselý
38. Tomáš Cerman
55 Tomáš Cerman 11. Ondřej Bednář 50. Vojtěch Mikel
60. Kamil Zavřel
21. 10. 14 18:15 MIKU3 H.K. 12 Unreal Students FC 7. 2:7 (0:2)
Pohledné utkání, fotbal nahoru dolů. Zasloužená výhra hostů. Roman Soukup, Petr Škvařil
H.K. 12 Unreal Students FC
Michael Florian – Miroslav Ceman, Josef Hochman, Zdeněk Klíma, Tomáš Kotapka, Martin Pelant, Michal Polčák, Jiří Sehnoutka, Jaromír Topič vs Václav Rezek – Tomáš Cerman, Giacomo Donini, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Karel Nejman, David Scholle, David Veselý, Davide Vitale
59. David Veselý
14. 10. 14 19:00 METE2 Unreal Students FC S.N.F. B 6. 6:0 (0:0)
Hosté sice utrpěli debakl, ale průběh zápasu tomu vůbec neodpovídá. Doplatili na neproměňování svých šancí. Klail
Unreal Students FC S.N.F. B
Václav Rezek – Tomáš Cerman, Giacomo Donini, Jaroslav Hoch, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Karel Nejman, David Scholle, David Veselý, Davide Vitale vs Vladimír Kuzmik – Vladimír Beer, Jan Brabec, Jan Černohaus, Martin Dlouhý, Michal Kaplan, Daniel Krůla, Jaroslav Němeček, Dominik Zukal
33. David Scholle
34., 40. David Veselý
48. Giacomo Donini
53. Jaroslav Hoch
60. Milan Maleňák
43 David Veselý
7. 10. 14 19:30 LITVI F.C.K. Unreal Students FC 5. 2:0 (0:0)
F.C.K. projevili větší touhu po vítězství a po bezbrankovém poločase zabrali a dvakrát udeřili. Husák
F.C.K. Unreal Students FC
Jiří Smola – Daniel Hrubý, Matěj Kaplan, David Monhart, Erik Müller, Tomáš Otta, Robin Saffin, Jaromír Šolc vs Davide Vitale – Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Karel Nejman, Martin Pekař, David Scholle, David Veselý, Štěpán Weinzettl
46., 47. Erik Müller
30. 9. 14 18:15 zzNOVOB Unreal Students FC Greenhorns FC 4. 1:1 (1:0)
Kvalitní utkání v dobrém tempu. Hrálo se slušně a bojovně, jen šance moc nepřicházely. Duben
Unreal Students FC Greenhorns FC
Davide Vitale – Tomáš Cerman, Giacomo Donini, Jaroslav Hoch, Milan Maleňák, David Scholle, David Veselý, Štěpán Weinzettl vs Ondřej Stoupa – Jan Hadrava, Jan Hájek, Milan Hanousek, Jan Hněvkovský, Vojtěch Kšírl, Ondřej Švec, Martin Vlček, Jiří Zeman
20. David Veselý 31. Jiří Zeman
23. 9. 14 19:00 METE1 Deportivo Estudiantil FC B Unreal Students FC 1. 3:2 (1:1)
Parádní utkání, domácí byli fotbalovější, ale nezaostávali ani v bojovnosti a nasazení. A právě to jim v závěru pomohlo ke dvěma bodům. Šťástka
Deportivo Estudiantil FC B Unreal Students FC
Giovanni Mina – Jose Alonso Morales, Armando Jacobo Rivera, Dušan Krajča, David Rodriguez, Jakub Sládeček, Marek Štalmašek, Thiago Teodoro vs Davide Vitale – Tomáš Cerman, Giacomo Donini, Jaroslav Hoch, Jakub Levý, Milan Maleňák, Karel Nejman, Martin Pekař, Štěpán Weinzettl
24., 60. Thiago Teodoro
50. Marek Štalmašek
11. Giacomo Donini
40. OG
16. 9. 14 20:45 BECH Dynamo R.U.M. A Unreal Students FC 3. 5:2 (0:1)
Domácí ač prohrávali, tak důrazem dokázali zápas otočit. Václav Černý, Patrik Taussig
Dynamo R.U.M. A Unreal Students FC
Milan Matoušek – Adam Hanibal, Aleš Hanibal, Petr Hoch, Vladimír Kopecký, Pavel Lang, Michael Povolný, Martin Říha, Michal Šelmeci, Roman Zdvořák vs Davide Vitale – Tomáš Cerman, Giacomo Donini, Milan Maleňák, Karel Nejman, David Scholle, Luděk Tichý, David Veselý
35. Aleš Hanibal
38., 56. Adam Hanibal
41. Petr Hoch
60. Michal Šelmeci
11. David Scholle
32. Giacomo Donini
9. 9. 14 20:15 METE2 Unreal Students FC Praga Calcio CC 2. 2:0 (1:0)
Zasloužené vítěztví domácího celku, který působil fotbalovějším dojmem a své šance dokázal promněnit v branky. Mlynařík, Kotva
Unreal Students FC Praga Calcio CC
Jakub Levý – Giacomo Donini, Jaroslav Hoch, Tom Kadeřábek, Karel Nejman, Martin Pekař, David Scholle, Štěpán Weinzettl vs Zdeněk Burian – Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Tržil