Rozpis pískání, 6. liga, skupina F

Prase FC

St 16.4. 18:15 Mikulova MIKU4
St 16.4. 19:30 Mikulova MIKU4
St 16.4. 20:45 Mikulova MIKU4
Čt 29.5. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Čt 29.5. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Čt 29.5. 20:15 Stodůlky Sokol STOD

V.I.P.

Po 14.4. 19:15 Štěrboholy STER1
Po 14.4. 20:30 Štěrboholy STER1
Út 15.4. 19:00 Motorlet MOTO3
Út 15.4. 20:15 Motorlet MOTO3
Čt 8.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 8.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC

Target FC

So 29.3. 11:15 Děkanka DEKAN
So 29.3. 12:30 Děkanka DEKAN
Ne 8.6. 18:45 Hanspaulka HANSP
Ne 8.6. 20:00 Hanspaulka HANSP

Orosený Paragraf

St 26.3. 19:00 Meteor 8 METE1
St 26.3. 20:15 Meteor 8 METE1
Čt 27.3. 19:30 Litvínovská LITVI
Čt 27.3. 20:45 Litvínovská LITVI
Čt 5.6. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 5.6. 18:15 Děkanka DEKAN

J.R.Club B

Po 26.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 26.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 26.5. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 3.6. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 3.6. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 3.6. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Pivní pohoda AC

St 21.5. 18:00 Štěrboholy STER1
St 21.5. 19:15 Štěrboholy STER1
St 21.5. 20:30 Štěrboholy STER1
St 28.5. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
St 28.5. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
St 28.5. 20:15 Stodůlky Sokol STOD

R.I.P. B

Út 22.4. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Út 22.4. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Út 22.4. 20:30 Střešovice Tatran STRE
Po 9.6. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 9.6. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 9.6. 20:45 Mikulova MIKU4

Dynamo Prak

St 2.4. 19:00 Meteor 8 METE1
St 2.4. 20:15 Meteor 8 METE1
Út 29.4. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 29.4. 19:30 Slivenec AFK SLIVE
Po 16.6. 19:00 Motorlet MOTO2
Po 16.6. 20:15 Motorlet MOTO2

NBND FC

So 24.5. 11:15 Pražačka P2
So 24.5. 12:30 Pražačka P2
So 14.6. 11:15 Kbely Spartak KBELY
So 14.6. 12:30 Kbely Spartak KBELY

Tralalalala

Út 8.4. 19:00 Pražačka P2
Út 8.4. 20:15 Pražačka P2
Pa 2.5. 18:00 Pražačka P2
Pa 2.5. 19:15 Pražačka P2
St 18.6. 18:15 Děkanka DEKAN
St 18.6. 19:30 Děkanka DEKAN

Squadra Azzurra

Pa 28.3. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Pa 28.3. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 10.4. 18:15 Aritma ARIT
Čt 10.4. 19:30 Aritma ARIT
Po 5.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 5.5. 20:15 Záběhlice ZABEH

Made in Košíře

Ne 6.4. 14:45 Běchovice 2 BECH
Ne 6.4. 16:00 Běchovice 2 BECH
Ne 27.4. 15:00 Čechie Smíchov CESMI
Ne 27.4. 16:15 Čechie Smíchov CESMI
Ne 11.5. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 11.5. 20:00 Běchovice SC SCBEC