Po 3.11.14 19:00 P2 Estudiantes Oblouci 81 AFC SUP   (SVL3A)
Po 3.11.14 20:15 P2 Pražští lvi Bronx KKK A   (HL5A)
Út 4.11.14 18:30 HRAB2 Planners Prague FC A No madam ! B   (HL8H)
Út 4.11.14 19:45 HRAB2 Spořilov Represent Polární záře   (HL5C)
Po 24.11.14 18:45 MIKU1 UTS Vršovice Klokan Perón club A   (HL2A)
Po 24.11.14 20:00 MIKU1 Audi United FC Santa Dominica   (HL1A)

4. 12. 14 20:15 HOSTI Pivní pohoda AC V.I.P. 11. 7:1 (2:1)
Jak je vidět ze skóre, tak domácí byli jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Sergiu Birca
Pivní pohoda AC V.I.P.
Michal Pastorek – Jan Bubal, Radek Dvořáček, Mariusz Gongola, Ondřej Kolisko, Vlastislav Kotrč, Václav Krch, Martin Melzoch, Karel Musil, Jan Říha, Tomáš Voloczek vs Robert Johánek – Petr Ctibor, Martin Daňhel, Tomáš Hájek, Radek Kutnohorský, Martin Nykl, David Pecha
2., 38. Martin Melzoch
18., 34. Jan Říha
44., 60. Václav Krch
59. Radek Dvořáček
6. Martin Nykl
20. 11. 14 20:45 ARIT Orosený Paragraf Pivní pohoda AC 10. 2:3 (0:2)
Vývoj skóre odpovídá dění na hřišti. Hosté kromě dvou gólů v první půli měli ještě několik šancí, ale domácí podržel brankář. Pak však ve druhé půli začali pole ovládat víc domácí, jejichž tlak vyústil v zasloužené vyrovnání. V divokém konci nahoru-dolů nakonec rozhodla tvrdá, pohotová a navíc tečovaná rána hostů, kteří poté ustáli i závěrečný nápor. Velmi dobré a korektně hrané utkání. Pavol Habuda, Jiří Kopřiva
Orosený Paragraf Pivní pohoda AC
David Zdvořáček – Pavel Bret, Martin Kouba, Jan Nohejl, Václav Pelikán, Tomáš Probst, Jaroslav Šimeček vs Michal Pastorek – Mariusz Gongola, Vlastislav Kotrč, Václav Krch, Martin Melzoch, Jan Rejšek, Jan Říha, Tomáš Voloczek
40. Jaroslav Šimeček
46. Pavel Bret
51 Pavel Bret 2. Mariusz Gongola
12. Jan Rejšek
52. Vlastislav Kotrč
11. 11. 14 18:30 HRAB2 Pivní pohoda AC NBND FC 9. 4:2 (2:0)
Pohledné utkání, ale lepší zakončení pro tým domácích a pak zasloužená výhra. Tomáš Klusáček, Daniel Neuberg
Pivní pohoda AC NBND FC
Michal Pastorek – Jan Bubal, Mariusz Gongola, Vlastislav Kotrč, Václav Krch, Martin Melzoch, Jan Rejšek, Jan Říha vs Petr Stejskal – Jakub Kaifer, Václav Kočárek, Martin Loquens, Jan Rett, Matěj Rett, Pavel Šafář, Petr Voldan
7., 17., 31., 60. Martin Melzoch 35. Václav Kočárek
54. Martin Loquens
6. 11. 14 20:45 CESMI Made in Košíře Pivní pohoda AC 8. 2:2 (0:1)
Velmi pohledný, rychlý fotbal nahoru dolu. První poločas skončil 0:1 gólem Melzocha, ve 2. poločase góly padaly až ke konci. Konečný stav zápasu skončil na 2:2. Eduard Topor, Ondřej Měchura
Made in Košíře Pivní pohoda AC
Jakub Janota – Lukáš Bátěk, Aleš Homolka, Šimon Kulakowski, Jan Kumhera, Matěj Povolný, Ondřej Smutný vs Mariusz Gongola – Jan Bubal, Radek Dvořáček, Vlastislav Kotrč, Václav Krch, Martin Melzoch, Jan Rejšek, Jan Říha
45. Aleš Homolka
47. Jan Kumhera
16., 43. Martin Melzoch
23. 10. 14 20:15 P2 Pivní pohoda AC J.R.Club B 7. 3:1 (3:1)
Chválíme oba týmy za dobrou a korektní hru. Vítězové byli o něco lepší a nakonec po zasluze zvítězili. Novotný, Semerád
Pivní pohoda AC J.R.Club B
Michal Pastorek – Jan Bubal, Ondřej Kolisko, Vlastislav Kotrč, Václav Krch, Martin Melzoch, Jan Rejšek, Jan Říha vs Arnošt Havrlant – Michal Jaroš, Jakub Kricner, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Petr Nedvěd, Lukáš Skřivan
7., 8. Martin Melzoch
27. Václav Krch
1. David Mička
13. 10. 14 18:15 CESMI Dynamo Prak Pivní pohoda AC 6. 6:6 (5:3)
Přestože domácí tým vedl po 20 minutách hry o 4, soupeř ještě dokázal zmobilizovat síly a z divoké přestřelky nakonec zaslouženě urval alespoň bod.
Dynamo Prak Pivní pohoda AC
Miroslav Pešek – Peter Hankovský, Marek Hodák, Vladimír Keleman, Tomáš Kočik, Lukáš Kurimský, Jan Říha, Michal Vajčner vs Karel Musil – Jan Bubal, Radek Dvořáček, Mariusz Gongola, Vlastislav Kotrč, Michal Pastorek, Jan Rejšek