Ne 14.9.14 16:15, 17:30 MIKU2 Hashlerka THC 1993 A
Ne 14.9.14 17:30, 18:45, 20:00 HANSP Devils of Zderaz
Ne 14.9.14 19:15, 20:30 DABLI Nulová šance
Ne 21.9.14 15:00, 16:15, 17:30 ZABEH New Jersey Devils B
Ne 28.9.14 18:45, 20:00 P3 Kbelské vosy B
Ne 5.10.14 16:15, 17:30 DEKAN Hypochondři
Ne 5.10.14 17:30, 18:45, 20:00 MIKU2 Trafic Kladno
Ne 12.10.14 08:45, 10:00 HANSP Hypochondři
Ne 12.10.14 10:00, 11:15, 12:30 ZAK Hoptajch team
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Napětí na hraně postupu trvalo až do poslední chvíle, ještě minulý týden chyběl jeden z nejdůležitějších zápisů, jehož výsledek očekávaně zamíchal pořadím na čele tabulky. A tady ho máme: Nulová šance vyhrála nad předposledním Gulášem a obsadila tak první místo, ze kterého shodila Hoptajch. Celé čelo tabulky se posunulo o příčku a Hypochondři, kteří si mohli ještě před týdnem dělat naděje, tak v šestce zůstávají. A ještě krátký pohled na konec tabulky. Tečkou za sezonou bylo ďábelské derby, z něhož vyšli vítězně ti newjerseyští a zachránili se tak. Traffic totiž nasadil hráče v trestu a vysloužil si za to kontumaci. Valící se Kojoti na začátku sezony vůbec nenastoupili do soutěže, takže třetí sestupové místo zůstává prázdné.

29. 11. 14 10:00 HOSTI Nulová šance Guláš FC 11. 4:3 (4:0)
Velmi pěkný zápas ve vysokém tempu a s nasazením, přesto velmi korektní a slušné. V první půli měl Guláš mírnou převahu, ale paradoxně prohrával 0:4, zejména kvůli hattricku Mittelbacha. Po přestávce tlak Guláše ještě vzrostl, vyrovnat se mu už ale nepodařilo. Zápasu by víc slušela remíza. Jan Karlík, Matouš Vacík
Nulová šance Guláš FC
Tomáš Axler – David Borovička, Leoš Buřval, David Chrást, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Václav Jindřich, Jiří Mittelbach, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet vs Petr Beneš – Vít Bockstefel, Martin Klečka, Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, Lukáš Paulů, David Petr, Zdeněk Procházka, Radim Švehla, Mirko Vasič
7. David Borovička
20., 26., 27. Jiří Mittelbach
31. David Petr
51. Martin Klečka
60. Zdeněk Procházka
29. 11. 14 10:00 P2 Kbelské vosy B Hashlerka THC 1993 A 11. 2:3 (2:2)
Domácí vedli 2:0, ale další hezké šance neproměnili. Hosté do poločasu srovnali a po změně stran vstřelili vítěznou branku. Čapla J., Čapla M.
Kbelské vosy B Hashlerka THC 1993 A
Tomáš Máchal – Vojtěch Češka, Jan Musel, Radim Povýšil, Jaroslav Souček, Jan Traub vs Tomáš PrchalLadislav Boch, Jiří Cibelius, Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor, Petr Vachl
8., 18. Vojtěch Češka 22. Tomáš Sokol
30., 33. Jiří Cibelius
29. 11. 14 10:00 P1 New Jersey Devils B Devils of Zderaz 11. 6:3 (2:2)
Domácí o svém vítězství rozhodli až v závěru utkání. Klail, Malý
New Jersey Devils B Devils of Zderaz
Jan Bleha – Ladislav Korn, Petr Kučera, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Petr Mecera, Jiří Pelich, Václav Perlík, Jan Šebesta vs Jiří Hálek – Petr Balek, František Dobřanský, Tomáš Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Antonín Novotný, Miroslav Nýč, Dmitry Zimarev
42. Miroslav Nýč
29. 11. 14 10:00 ZAK Kapr tým 86 B Hoptajch team 11. 2:3 (2:2)
Moc pěkný zápas. Férové chování všech zúčastněných. Český, Jančová
Kapr tým 86 B Hoptajch team
Tomáš Plevka – Norbert Demeter, Martin Hyža, Libor Jurčík, Tomáš Jurčík, Miroslav Korbář, Patrik Mališ, Tomáš Mihal, Daniel Šabatka, Slavomír Sabol, Milan Švarc, Jan Sýkora vs Václav Kopecký – Erik Ackermann, Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Robert Netušil, Marek Růžička, Václav Svoboda, Petr Vančuřík
17. Tomáš Mihal
20. Martin Hyža
12. Robert Netušil
18. Marek Růžička
51. Václav Svoboda
29. 11. 14 10:00 TEMPO Trafic Kladno Alej FK B 11. 3:6 (0:2)
Už se zdálo, že zápas skončí remízou, když Trafic dokázal i bez střídání v závěru vyrovnat. Ale Alej přišla ještě se smrtícím finišem, kterým soupeře úplně paralyzovala. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Aleje pro start hráče v trestu v týmu Trafic Kladno. Dreksler
Trafic Kladno Alej FK B
Roman Pelc – Vladislav Hamerský, Jaroslav Hikl, Jan Kozár, Marek Olič, Patrik Vinš vs Martin Kačena – Marek Fejfar, Michal Fejfar, Jan Grus, Ivan Horký, Radek Kaňka, Ivan Karhan, Tomáš Kubík, Tomáš Pořízek