Ne 12.10.14 17:15 HOSTI Emergency Lipodur FC A   (HL8P)
Ne 12.10.14 18:30 HOSTI ZAHR 1.FC Rychlá rota   (HL8P)
Ne 12.10.14 19:45 HOSTI Old boys Bohemia Chips The Penguins 6:5 XXL   (VL3D)
Ne 9.11.14 10:00 P3 City Lhotka FC Notor Střešovice FC   (HL8M)
Ne 9.11.14 11:15 P3 JH Kluci z Vršovic   (HL5H)
Ne 9.11.14 12:30 P3 F3N FC B Rychlá rota   (HL8P)

29. 11. 14 10:00 TEMPO Trafic Kladno Alej FK B 11. 3:6 (0:2)
Už se zdálo, že zápas skončí remízou, když Trafic dokázal i bez střídání v závěru vyrovnat. Ale Alej přišla ještě se smrtícím finišem, kterým soupeře úplně paralyzovala. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Aleje pro start hráče v trestu v týmu Trafic Kladno. Dreksler
Trafic Kladno Alej FK B
Roman Pelc – Vladislav Hamerský, Jaroslav Hikl, Jan Kozár, Marek Olič, Patrik Vinš vs Martin Kačena – Marek Fejfar, Michal Fejfar, Jan Grus, Ivan Horký, Radek Kaňka, Ivan Karhan, Tomáš Kubík, Tomáš Pořízek
60. Michal Fejfar
15. 11. 14 08:45 DEKAN Alej FK B Nulová šance 10. 2:5 (1:1)
Po nudném prvním poločase, druhý poločas gólově bohaté. Domácí prohráli svými chybami. Josef Suchánek, Tomáš Sibřina
Alej FK B Nulová šance
Martin Kačena – Filip Chadraba, Marek Fejfar, Michal Fejfar, Jan Grus, Radek Kaňka, Ivan Karhan, Tomáš Kubík, Ondřej Štafl vs Tomáš Axler – David Borovička, Leoš Buřval, David Chrást, Martin Dvořák, Václav Jindřich, Jiří Mittelbach, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet
22. Marek Fejfar
55. Filip Chadraba
28. David Chrást
33. Jiří Mittelbach
41. David Nekola
45., 54. David Borovička
8. 11. 14 10:00 zzNOVOB New Jersey Devils B Alej FK B 9. 5:1 (2:0)
Domácí byli jednoznačně lepším týmem. Klail
New Jersey Devils B Alej FK B
Petr Mecera – Jan Bleha, Ladislav Korn, Petr Kučera, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Jiří Pelich, Václav Perlík, Jan Šebesta vs Jiří Sedláček – Filip Chadraba, Marek Fejfar, Michal Fejfar, Jan Grus, Petr Hanzalius, Radek Kaňka, Ivan Karhan, Tomáš Kubík, Ondřej Štafl, Jan Svátek
1. Jan Šebesta
20., 49., 52. Ladislav Korn
55. Jan Bleha
32 Jan Šebesta 44. Jan Svátek 49. Jiří Sedláček
25. 10. 14 08:45 DEKAN Alej FK B Kbelské vosy B 8. 3:8 (2:1)
Toto velmi pěkné utkání přesnějším zakončením dovedli do vítězného konce hráči hostů. Trnka
Alej FK B Kbelské vosy B
Ilen Šundrica – Filip Chadraba, Jan Grus, Petr Hanzalius, Radek Kaňka, Ivan Karhan vs Tomáš Máchal – Lukáš Beneš, Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Jakub Mára, Lukáš Mejsnar, Radim Povýšil, Jan Traub
51., 58. Jakub Mára
18. 10. 14 08:45 zzNOVOB Kapr tým 86 B Alej FK B 7. 4:1 (2:1)
Zasloužené vítězství domácích rozhodl druhý poločas, kdy Kapr soupeře přehrál. Petr Fiala, Jiří Macháček
Kapr tým 86 B Alej FK B
Tomáš Plevka – Norbert Demeter, Martin Hyža, Libor Jurčík, Tomáš Jurčík, Miroslav Korbář, Patrik Mališ, Tomáš Mihal, Daniel Šabatka, Slavomír Sabol, Milan Švarc, Jan Sýkora vs Martin Kačena – Marek Fejfar, Michal Fejfar, Jan Grus, Ivan Horký, Radek Kaňka, Ivan Karhan, Radek Kuchař, Tomáš Pořízek, Ilen Šundrica
8., 26. Tomáš Jurčík
44. Miroslav Korbář
54. Tomáš Mihal
19. Radek Kaňka
11. 10. 14 08:45 DEKAN Alej FK B Hypochondři 6. 0:2 (0:1)
Důrazně odehrané utkání, kterému vládli hosté. Ti se ujali hned v úvodu vedení, ale dlouho se jim nedařilo přidat další branku. To se povedlo až ve druhém poločase. Domácí bojovali, ale to nestačilo. Procházka M.
Alej FK B Hypochondři
Michal Fejfar – Marek Fejfar, Jan Grus, Petr Hanzalius, Radek Kaňka, Ivan Karhan, Tomáš Kubík, Petr Majer, Tomáš Pořízek vs Radim Hanzlík – Jaroslav Béreš, Michal Hejč, Jan Martinec, Martin Peňáz, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Richard Trelo, Pavel Velkov, Pavol Volkay
2., 44. Pavol Volkay
4. 10. 14 10:00 BECH Hoptajch team Alej FK B 5. 2:5 (1:2)
Utkání slušné úrovně, ve kterém se postupně projevila střelecká pohotovost hostů. Trnka
Hoptajch team Alej FK B
Václav Kopecký – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Robert Netušil, Marek Růžička, Václav Svoboda, Petr Vančuřík vs Martin Kačena – Marek Fejfar, Michal Fejfar, Jan Grus, Ivan Horký, Radek Kaňka, Ivan Karhan, Tomáš Kubík, Radek Kuchař, Tomáš Pořízek, Jiří Sedláček, Ilen Šundrica
29. Petr Vančuřík
51. Petr Fridrich
27 Marek Růžička 21., 26. Radek Kuchař
34., 44., 59. Marek Fejfar
27. 9. 14 08:45 DEKAN Alej FK B Hashlerka THC 1993 A 4. 7:4 (3:2)
Z počátku vyrovnaný zápas, který se změnil v jednostranné utkání.
Alej FK B Hashlerka THC 1993 A
Jiří Sedláček – Filip Chadraba, Marek Fejfar, Michal Fejfar, Jan Grus, Radek Kaňka, Tomáš Kubík, Tomáš Pořízek vs Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor, Petr Vachl
3. Michal Fejfar
26., 45., 50. Tomáš Pořízek
29. Marek Fejfar
43., 57. Filip Chadraba
14., 23., 59., 60. Ladislav Boch
20. 9. 14 11:15 zzNOVOB Devils of Zderaz Alej FK B 3. 0:1 (0:0)
Bojovné utkání velmi vyrovnaného průběhu, kdy se o výsledku rozhodlo v posledních minutách. Trnka
Devils of Zderaz Alej FK B
Miroslav Nýč – Petr Balek, František Dobřanský, Tomáš Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Jan Dovrtěl, Aleš Kučera, Dmitry Zimarev vs Martin Kačena – Marek Fejfar, Michal Fejfar, Jan Grus, Ivan Horký, Radek Kaňka, Ivan Karhan, Tomáš Kubík, Ilen Šundrica
59 František Dobřanský 56. Marek Fejfar 59. Ilen Šundrica
13. 9. 14 08:45 DEKAN Alej FK B Guláš FC 2. 7:1 (4:1)
K utkání se dostavili jen zbytky Guláše, kteří neměli proti kombinačně silnému soupeři šanci. Roman Kovařík, Ladislav Vamberský
Alej FK B Guláš FC
Jiří Sedláček – Filip Chadraba, Marek Fejfar, Michal Fejfar, Jan Grus, Ivan Horký, Radek Kaňka, Ivan Karhan, Tomáš Kubík, Radek Kuchař, Petr Majer, Ilen Šundrica vs Miroslav Korecký – Martin Klečka, Tomáš Korecký, Lukáš Paulů, David Petr, Radim Švehla