Ne 21.9.14 16:15 MIKU3 Kult žlutého míče Los Zewlos   (HL8L)
Ne 21.9.14 17:30 MIKU3 Morna to zařídí FC Horsis heads   (HL7K)
Ne 12.10.14 16:15 P3 Bröndby codein IF Buzuluk Úvaly FC   (HL7L)
Ne 12.10.14 17:30 P3 Beton FC Morna to zařídí FC   (HL7K)
Ne 9.11.14 18:45 MIKU1 Borussia Dortšpunt B Pivson a Pofel   (HL4F)
Ne 9.11.14 20:00 MIKU1 Řežem to United Hosthunters   (HL3D)

29. 11. 14 10:00 HOSTI Nulová šance Guláš FC 11. 4:3 (4:0)
Velmi pěkný zápas ve vysokém tempu a s nasazením, přesto velmi korektní a slušné. V první půli měl Guláš mírnou převahu, ale paradoxně prohrával 0:4, zejména kvůli hattricku Mittelbacha. Po přestávce tlak Guláše ještě vzrostl, vyrovnat se mu už ale nepodařilo. Zápasu by víc slušela remíza. Jan Karlík, Matouš Vacík
Nulová šance Guláš FC
Tomáš Axler – David Borovička, Leoš Buřval, David Chrást, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Václav Jindřich, Jiří Mittelbach, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet vs Petr Beneš – Vít Bockstefel, Martin Klečka, Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, Lukáš Paulů, David Petr, Zdeněk Procházka, Radim Švehla, Mirko Vasič
7. David Borovička
20., 26., 27. Jiří Mittelbach
31. David Petr
51. Martin Klečka
60. Zdeněk Procházka
15. 11. 14 11:15 ZABEH Guláš FC New Jersey Devils B 10. 4:5 (1:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou jasně lepších hostů. K vidění bylo hodně branek. Čapla
Guláš FC New Jersey Devils B
Petr Beneš – Martin Klečka, Tomáš Korecký, David Petr, Radim Švehla, Mirko Vasič vs Petr Mecera – Ladislav Korn, Petr Kučera, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Jiří Pelich, Václav Perlík
48. Jiří Pelich
8. 11. 14 11:15 KBELY Kbelské vosy B Guláš FC 9. 4:1 (2:1)
Vosy si po zdařilé noci na místní zábavě pochutnali na ostrém guláši. Smetana, Mlynařík
Kbelské vosy B Guláš FC
Jan Soukup – František Černý, Jiří Keller, Kryštof Mejsnar, Radim Povýšil, Jaroslav Souček, Jan Traub vs Petr Beneš – Vít Bockstefel, Martin Klečka, Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, Lukáš Paulů, David Petr, Radim Švehla
17. František Černý
19., 42. Jiří Keller
45. Radim Povýšil
18. Miroslav Korecký
25. 10. 14 11:15 ZABEH Guláš FC Kapr tým 86 B 8. 0:3 (0:0)
Ve druhém poločase rozhodli zápas ve svůj prospěch hosté, i s velkým přispěním domácích. Hošek
Guláš FC Kapr tým 86 B
Petr Beneš – Vít Bockstefel, Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, David Petr, Radim Švehla, Mirko Vasič vs Tomáš Plevka – Norbert Demeter, Martin Hyža, Miroslav Korbář, Tomáš Mihal, Milan Švarc
33. Tomáš Mihal
48. OG
57. Miroslav Korbář
18. 10. 14 11:15 ZABEH Hypochondři Guláš FC 7. 3:1 (1:1)
Hosté bez možnosti střídání drželi celou první půli krok. Pak ale pohyblivější Hypochondři podruhé skórovali a přestože Guláš měl šance na vyrovnání, domácí v závěru zpečetili výsledek třetím gólem. Čapla
Hypochondři Guláš FC
Radim Hanzlík – Jaroslav Béreš, Michal Hejč, Jan Martinec, Martin Peňáz, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Richard Trelo, Pavel Velkov, Pavol Volkay vs Petr Beneš – Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, David Petr, Radim Švehla, Mirko Vasič
6. Jaroslav Béreš
33. Pavel Velkov
53. Pavol Volkay
9. Radim Švehla 30. Radim Švehla
11. 10. 14 11:15 ZABEH Guláš FC Hoptajch team 6. 3:5 (0:2)
Vcelku klidné a fotbalové utkání, kde rozhodovalo proměňování šancí. Hosté se dostali do vedení, domácí se ve druhém poločase marně snažili stahovat náskok. Rozhodnutí přišlo až na konci zápasu. Daniel Prosenc, Michal Pešek
Guláš FC Hoptajch team
Petr Beneš – Martin Klečka, Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, Lukáš Paulů, David Petr, Radim Švehla vs Václav Kopecký – Erik Ackermann, Miroslav Boura, Petr Fridrich, Miroslav Janeček, Robert Netušil, Marek Růžička, Václav Svoboda, Petr Vančuřík
59. Miroslav Boura
4. 10. 14 11:15 ZABEH Hashlerka THC 1993 A Guláš FC 5. 4:2 (1:2)
Zajímavý zápas, hosté vyhráli první poločas, i když prohrávali. Ve druhé půli zápas domácí otočili ve svůj prospěch. Hošek
Hashlerka THC 1993 A Guláš FC
Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Petr Glamoš, Aleš Hodaň, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor, Petr Vachl vs Petr Beneš – Martin Klečka, Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, Lukáš Paulů, David Petr, Mirko Vasič
12., 60. Petr Glamoš
52., 57. Aleš Hodaň
21. Martin Klečka
30. David Petr
27. 9. 14 11:15 ZABEH Guláš FC Devils of Zderaz 4. 1:3 (1:1)
Ačkoliv devils začali ve 4, tak se jim podařilo první půli ubojovat a ve druhé soupeře víceméně přehráli. Guláš byl důstojným protivníkem, ale nakonec doplatil na nepromněňování šancí. Jiří Beránek, Ondřej Sýkora
Guláš FC Devils of Zderaz
Petr Beneš – Martin Klečka, Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, Lukáš Paulů, David Petr, Zdeněk Procházka, Radim Švehla vs Jiří Hálek – Tomáš Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Antonín Novotný, Miroslav Nýč, Dmitry Zimarev
17. Lukáš Paulů 22. Dmitry Zimarev
39. Jindřich Dobřanský st.
52. Tomáš Dobřanský
13. 9. 14 08:45 DEKAN Alej FK B Guláš FC 2. 7:1 (4:1)
K utkání se dostavili jen zbytky Guláše, kteří neměli proti kombinačně silnému soupeři šanci. Roman Kovařík, Ladislav Vamberský
Alej FK B Guláš FC
Jiří Sedláček – Filip Chadraba, Marek Fejfar, Michal Fejfar, Jan Grus, Ivan Horký, Radek Kaňka, Ivan Karhan, Tomáš Kubík, Radek Kuchař, Petr Majer, Ilen Šundrica vs Miroslav Korecký – Martin Klečka, Tomáš Korecký, Lukáš Paulů, David Petr, Radim Švehla
10., 15., 35. Filip Chadraba
21. Michal Fejfar
23. Marek Fejfar
50. Ivan Horký
59. Radek Kaňka
7. Lukáš Paulů
6. 9. 14 11:15 ZABEH Guláš FC Trafic Kladno 1. 1:2 (0:1)
Pěkný zápas, hosté vedli o dva góly, ale soupeř stihl jen snížit. Hošek
Guláš FC Trafic Kladno
Petr Beneš – Vít Bockstefel, Miroslav Korecký, David Petr, Zdeněk Procházka, Radim Švehla, Mirko Vasič vs Michal Ryšlink – Tomáš Hamerský, Vladislav Hamerský, Jaroslav Hikl, Pavel Hikl, Pavel Huleš, Jan Kozár, Marek Olič, Roman Pelc, Patrik Vinš