Ne 5.10.14 16:15 DEKAN ONBLACK Výlov 0.FC   (HL8O)
Ne 5.10.14 17:30 DEKAN Květák Sací komando Modřany   (HL6L)
Ne 12.10.14 08:45 HANSP Talent Praha FC Lucky team   (HL5H)
Ne 12.10.14 10:00 HANSP Plný plíce Dýně AC A   (HL7J)
Ne 9.11.14 16:15 P1 Šrot FC Alej FK A   (HL3D)
Ne 9.11.14 17:30 P1 Fifty-two faders Vodka team FC   (HL7L)

15. 11. 14 10:00 BECH Hoptajch team Hypochondři 10. 4:1 (2:1)
Důležitý zápas o postup, přesto hraný velice slušně. Hostům chyběli klíčoví hráči. Domácí hráli soustředěněji a zaslouženě vyhráli. Rataj
Hoptajch team Hypochondři
Václav Kopecký – Erik Ackermann, Miroslav Boura, Petr Fridrich, Miroslav Janeček, Robert Netušil, Marek Růžička, Václav Svoboda, Petr Vančuřík vs Radim Hanzlík – Jaroslav Béreš, Michal Hejč, Jan Martinec, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Richard Trelo
2. Miroslav Boura
14. Václav Svoboda
39. Erik Ackermann
58. Miroslav Janeček
16. Richard Trelo
8. 11. 14 11:15 ZABEH Hypochondři Hashlerka THC 1993 A 9. 3:2 (2:1)
Bojovné utkání. Domácí zvítězili díky hrubým chybám soupeře v obraně. Kučera
Hypochondři Hashlerka THC 1993 A
Michal Hejč – Jaroslav Béreš, Jan Martinec, Martin Peňáz, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Richard Trelo, Pavel Velkov, Pavol Volkay vs Milan Pristaš – Ladislav Boch, Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Aleš Hodaň, Vladimír Královský, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor, Petr Vachl
3., 43. Pavel Velkov
11. Robert Sýkora
18., 36. Ladislav Boch 57. Tomáš Tábor
25. 10. 14 11:15 zzNOVOB Devils of Zderaz Hypochondři 8. 7:2 (2:1)
První poločas vyrovnaný, ale rozhodla druhá půle, kde během čtyř minut domácí vstřelili čtyři branky. Vlastimil Kesner, Marek Kupka
Devils of Zderaz Hypochondři
Jiří Hálek – František Dobřanský, Tomáš Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Antonín Novotný, Miroslav Nýč, Dmitry Zimarev vs Radim Hanzlík – Jaroslav Béreš, Michal Hejč, Jan Martinec, Martin Peňáz, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Richard Trelo
35. Martin Peňáz
18. 10. 14 11:15 ZABEH Hypochondři Guláš FC 7. 3:1 (1:1)
Hosté bez možnosti střídání drželi celou první půli krok. Pak ale pohyblivější Hypochondři podruhé skórovali a přestože Guláš měl šance na vyrovnání, domácí v závěru zpečetili výsledek třetím gólem. Čapla
Hypochondři Guláš FC
Radim Hanzlík – Jaroslav Béreš, Michal Hejč, Jan Martinec, Martin Peňáz, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Richard Trelo, Pavel Velkov, Pavol Volkay vs Petr Beneš – Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, David Petr, Radim Švehla, Mirko Vasič
6. Jaroslav Béreš
33. Pavel Velkov
53. Pavol Volkay
9. Radim Švehla 30. Radim Švehla
11. 10. 14 08:45 DEKAN Alej FK B Hypochondři 6. 0:2 (0:1)
Důrazně odehrané utkání, kterému vládli hosté. Ti se ujali hned v úvodu vedení, ale dlouho se jim nedařilo přidat další branku. To se povedlo až ve druhém poločase. Domácí bojovali, ale to nestačilo. Procházka M.
Alej FK B Hypochondři
Michal Fejfar – Marek Fejfar, Jan Grus, Petr Hanzalius, Radek Kaňka, Ivan Karhan, Tomáš Kubík, Petr Majer, Tomáš Pořízek vs Radim Hanzlík – Jaroslav Béreš, Michal Hejč, Jan Martinec, Martin Peňáz, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Richard Trelo, Pavel Velkov, Pavol Volkay
2., 44. Pavol Volkay
4. 10. 14 08:45 P3 Hypochondři Trafic Kladno 5. 0:0 (0:0)
Zápas nabídl šest tutovek, ale nakonec dopadl bezbrankově. Zasloužená remíza. Tomáš Blažek, Roman Mašek
Hypochondři Trafic Kladno
Pavel Velkov – Jaroslav Béreš, Michal Hejč, Jan Martinec, Martin Peňáz, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Richard Trelo, Pavol Volkay vs Michal Ryšlink – Tomáš Hamerský, Vladislav Hamerský, Jaroslav Hikl, Pavel Huleš, Jan Kozár, Marek Olič, Roman Pelc, Patrik Vinš
27. 9. 14 08:45 P3 Nulová šance Hypochondři 4. 1:2 (0:1)
Zápas byl po celou dobu celkem vyrovnaný. Domácí ke konci zápasu už jen korigovali výsledek. Miroslav Blaha, Václav Macháň
Nulová šance Hypochondři
Tomáš Axler – David Borovička, Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Václav Jindřich, Ladislav Malý, Jiří Mittelbach, David Nekola, Lukáš Švec vs Radim Hanzlík – Jaroslav Béreš, Michal Hejč, Jan Martinec, Martin Peňáz, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Richard Trelo, Pavel Velkov
45. David Nekola 22. Robert Sýkora
34. Richard Trelo
20. 9. 14 10:00 zzNOVOB Hypochondři New Jersey Devils B 3. 5:0 (3:0)
Zápas proběhl v klidném duchu fair play, pohledný fotbal. Ivan Komorskyy, Vasyl Tserkunyk
Hypochondři New Jersey Devils B
Radim Hanzlík – Jaroslav Béreš, Jan Martinec, Jaroslav Šmejkal, Robert Sýkora, Richard Trelo, Pavel Velkov, Pavol Volkay vs Petr Mecera – Petr Kučera, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Václav Perlík
3., 28., 45. Pavol Volkay
18., 32. Pavel Velkov
13. 9. 14 12:30 KBELY Kbelské vosy B Hypochondři 2. 2:2 (2:1)
Zápas ve vysokém tempu plný kvalitních akcí na obou stranách. Oba týmy ukázaly maximum a předvedly tak kvalitní utkání s dramatickým koncem.
Kbelské vosy B Hypochondři
Tomáš Máchal – Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar, Michal Mejsnar, Radim Povýšil, Jaroslav Souček, Jan Traub vs Pavel Velkov – Jan Martinec, Martin Peňáz, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Richard Trelo, Pavol Volkay
19. Jaroslav Souček
29. Miroslav Hulín
1. Pavol Volkay
50. Richard Trelo
6. 9. 14 08:45 zzNOVOB Hypochondři Kapr tým 86 B 1. 4:3 (2:1)
Krásný start sezóny pro domácí. Napínavé utkání pro oba týmy. Domácí byli lepší, více na míči, ale přesto hosté měli dost šancí vyrovnat skóre. Artem Okhritskyi, Nikita Baranovsky
Hypochondři Kapr tým 86 B
Radim Hanzlík – Jaroslav Béreš, Michal Hejč, Jan Martinec, Martin Peňáz, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Richard Trelo, Pavel Velkov, Pavol Volkay vs Tomáš Plevka – Martin Hyža, Miroslav Korbář, Tomáš Mihal, Daniel Šabatka, Slavomír Sabol, Milan Švarc, Jan Sýkora