Ne 19.10.14 18:45 MIKU2 Améby AFC B Defect Praha   (HL5I)
Ne 19.10.14 20:00 MIKU2 Power WCC Athletico Spořilov   (HL7K)

29. 11. 14 10:00 ZAK Kapr tým 86 B Hoptajch team 11. 2:3 (2:2)
Moc pěkný zápas. Férové chování všech zúčastněných. Český, Jančová
Tomáš Plevka – Norbert Demeter, Martin Hyža, Libor Jurčík, Tomáš Jurčík, Miroslav Korbář, Patrik Mališ, Tomáš Mihal, Daniel Šabatka, Slavomír Sabol, Milan Švarc, Jan Sýkora vs Václav Kopecký – Erik Ackermann, Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Robert Netušil, Marek Růžička, Václav Svoboda, Petr Vančuřík
12. Robert Netušil
18. Marek Růžička
51. Václav Svoboda
15. 11. 14 08:45 zzNOVOB Hashlerka THC 1993 A Kapr tým 86 B 10. 1:2 (0:1)
Po chladné první půli se začal hrát fotbal po změně stran. Hosté se dostali do dvoubrankového vedení a v závěru s vypětím všech sil těsnou výhru ubránili. Smetana
Hashlerka THC 1993 A Kapr tým 86 B
Tomáš Prchal – Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor, Petr Vachl vs Tomáš Plevka – Norbert Demeter, Martin Hyža, Libor Jurčík, Tomáš Jurčík, Miroslav Korbář, Patrik Mališ, Tomáš Mihal, Daniel Šabatka, Slavomír Sabol, Milan Švarc, Jan Sýkora
45. Tomáš Tábor 26. Slavomír Sabol
42. Milan Švarc
8. 11. 14 08:45 zzNOVOB Kapr tým 86 B Devils of Zderaz 9. 6:0 (5:0)
Domácí byli jednoznačně lepším týmem. Klail
Kapr tým 86 B Devils of Zderaz
Tomáš Plevka – Norbert Demeter, Martin Hyža, Libor Jurčík, Tomáš Jurčík, Miroslav Korbář, Patrik Mališ, Tomáš Mihal, Daniel Šabatka, Slavomír Sabol, Milan Švarc, Jan Sýkora vs Jiří Hálek – František Dobřanský, Tomáš Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Antonín Novotný, Miroslav Nýč, Dmitry Zimarev
10., 22., 55. Tomáš Jurčík
14. OG
25. Tomáš Mihal
26. Miroslav Korbář
25. 10. 14 11:15 ZABEH Guláš FC Kapr tým 86 B 8. 0:3 (0:0)
Ve druhém poločase rozhodli zápas ve svůj prospěch hosté, i s velkým přispěním domácích. Hošek
Guláš FC Kapr tým 86 B
Petr Beneš – Vít Bockstefel, Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, David Petr, Radim Švehla, Mirko Vasič vs Tomáš Plevka – Norbert Demeter, Martin Hyža, Miroslav Korbář, Tomáš Mihal, Milan Švarc
33. Tomáš Mihal
48. OG
57. Miroslav Korbář
18. 10. 14 08:45 zzNOVOB Kapr tým 86 B Alej FK B 7. 4:1 (2:1)
Zasloužené vítězství domácích rozhodl druhý poločas, kdy Kapr soupeře přehrál. Petr Fiala, Jiří Macháček
Kapr tým 86 B Alej FK B
Tomáš Plevka – Norbert Demeter, Martin Hyža, Libor Jurčík, Tomáš Jurčík, Miroslav Korbář, Patrik Mališ, Tomáš Mihal, Daniel Šabatka, Slavomír Sabol, Milan Švarc, Jan Sýkora vs Martin Kačena – Marek Fejfar, Michal Fejfar, Jan Grus, Ivan Horký, Radek Kaňka, Ivan Karhan, Radek Kuchař, Tomáš Pořízek, Ilen Šundrica
8., 26. Tomáš Jurčík
44. Miroslav Korbář
54. Tomáš Mihal
19. Radek Kaňka
11. 10. 14 10:00 zzNOVOB Trafic Kladno Kapr tým 86 B 6. 3:6 (2:3)
Pohledné bojovné utkání. Hosté rozhodli utkání během osmi minut. Martin Čížek, Tomáš Čížek
Trafic Kladno Kapr tým 86 B
Michal Ryšlink – Tomáš Forrai, Vladislav Hamerský, Jaroslav Hikl, Marek Olič, Josef Temniac vs Tomáš Plevka – Norbert Demeter, Martin Hyža, Libor Jurčík, Tomáš Jurčík, Miroslav Korbář, Tomáš Mihal, Daniel Šabatka, Slavomír Sabol, Milan Švarc, Jan Sýkora
38. Slavomír Sabol
4. 10. 14 08:45 zzNOVOB Kapr tým 86 B Nulová šance 5. 1:2 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodl parádní vstup Nulové šance do druhého poločasu. V závěru domácí alespoň snížili. Více však již nestihli. Kohout, Pavlíček
Kapr tým 86 B Nulová šance
Tomáš Plevka – Martin Hyža, Libor Jurčík, Tomáš Jurčík, Miroslav Korbář, Tomáš Mihal, Daniel Šabatka, Slavomír Sabol, Milan Švarc, Jan Sýkora vs Tomáš Axler – Martin Dvořák, Václav Jindřich, Ladislav Malý, Jiří Mittelbach, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet
59. Tomáš Mihal 32. Jiří Mittelbach
34. Michal Věchet
27. 9. 14 10:00 zzNOVOB New Jersey Devils B Kapr tým 86 B 4. 1:5 (1:2)
Utkání dobré úrovně. Po vyrovnaném začátku se důrazněji v zakončení prosazovali hosté. Trnka
New Jersey Devils B Kapr tým 86 B
Petr Kučera – Ladislav Korn, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Petr Mecera, Václav Perlík, Filip Sádek, Jan Šebesta vs Tomáš Plevka – Martin Hyža, Libor Jurčík, Tomáš Jurčík, Miroslav Korbář, Tomáš Mihal, Daniel Šabatka, Slavomír Sabol, Milan Švarc, Jan Sýkora
11. Filip Sádek 16 Ladislav Korn 10., 19. Tomáš Jurčík
46. Slavomír Sabol
54. Martin Hyža
60. Milan Švarc
20. 9. 14 08:45 zzNOVOB Kapr tým 86 B Kbelské vosy B 3. 8:1 (3:0)
Jednoznačné utkání. Hosté bez střídání. Ivan Komorskyy, Vasyl Tserkunyk
Kapr tým 86 B Kbelské vosy B
Tomáš Plevka – Martin Hyža, Libor Jurčík, Miroslav Korbář, Tomáš Mihal, Daniel Šabatka, Slavomír Sabol, Milan Švarc, Jan Sýkora vs Jan Soukup – Lukáš Beneš, Vojtěch Češka, Tomáš Máchal, Radim Povýšil, Jan Traub
3., 34., 36. Slavomír Sabol
13., 38. Tomáš Mihal
24. Daniel Šabatka
41. Martin Hyža
55. Miroslav Korbář
50. Radim Povýšil
6. 9. 14 08:45 zzNOVOB Hypochondři Kapr tým 86 B 1. 4:3 (2:1)
Krásný start sezóny pro domácí. Napínavé utkání pro oba týmy. Domácí byli lepší, více na míči, ale přesto hosté měli dost šancí vyrovnat skóre. Artem Okhritskyi, Nikita Baranovsky
Hypochondři Kapr tým 86 B
Radim Hanzlík – Jaroslav Béreš, Michal Hejč, Jan Martinec, Martin Peňáz, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Richard Trelo, Pavel Velkov, Pavol Volkay vs Tomáš Plevka – Martin Hyža, Miroslav Korbář, Tomáš Mihal, Daniel Šabatka, Slavomír Sabol, Milan Švarc, Jan Sýkora