Ne 14.9.14 16:15 P3 Horsis heads Beton FC   (HL7K)
Ne 14.9.14 17:30 P3 Rychlí banáni Gang of Jan Palach   (HL6K)
Ne 28.9.14 18:45 P3 Torpédo Řepy Petrovice B   (HL7J)
Ne 28.9.14 20:00 P3 Los Gigoalos VET Maverick VET   (VL3D)
Ne 12.10.14 18:45 DEKAN Marná snaha VET Poštmistři VET B   (VL4E)
Ne 12.10.14 20:00 DEKAN ONBLACK DDR FC   (HL8O)

29. 11. 14 10:00 P2 Kbelské vosy B Hashlerka THC 1993 A 11. 2:3 (2:2)
Domácí vedli 2:0, ale další hezké šance neproměnili. Hosté do poločasu srovnali a po změně stran vstřelili vítěznou branku. Čapla J., Čapla M.
Kbelské vosy B Hashlerka THC 1993 A
Tomáš Máchal – Vojtěch Češka, Jan Musel, Radim Povýšil, Jaroslav Souček, Jan Traub vs Tomáš PrchalLadislav Boch, Jiří Cibelius, Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor, Petr Vachl
8., 18. Vojtěch Češka 22. Tomáš Sokol
30., 33. Jiří Cibelius
15. 11. 14 11:15 zzNOVOB Devils of Zderaz Kbelské vosy B 10. 8:3 (5:2)
Utkání výborné úrovně, ve kterém si v prvním poločase vytvořili domácí rozhodující náskok, který ve druhém poločase ještě zvýraznili. Trnka
Devils of Zderaz Kbelské vosy B
Jiří Hálek – František Dobřanský, Tomáš Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Antonín Novotný, Miroslav Nýč, Dmitry Zimarev vs Tomáš Máchal – František Černý, Miroslav Hulín, Jakub Mára, Michal Mejsnar, Jan Traub, Jiří Zelenka
2., 12., 15. Dmitry Zimarev
10., 47., 53. Antonín Novotný
15., 57. Tomáš Dobřanský
5. Miroslav Hulín
29. Jakub Mára
44. Jan Traub
8. 11. 14 11:15 KBELY Kbelské vosy B Guláš FC 9. 4:1 (2:1)
Vosy si po zdařilé noci na místní zábavě pochutnali na ostrém guláši. Smetana, Mlynařík
Kbelské vosy B Guláš FC
Jan Soukup – František Černý, Jiří Keller, Kryštof Mejsnar, Radim Povýšil, Jaroslav Souček, Jan Traub vs Petr Beneš – Vít Bockstefel, Martin Klečka, Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, Lukáš Paulů, David Petr, Radim Švehla
17. František Černý
19., 42. Jiří Keller
45. Radim Povýšil
18. Miroslav Korecký
1. 11. 14 10:00 BECH Hoptajch team Kbelské vosy B 1. 5:0 (1:0)
Utkání rozhodly 3 rychlé branky ve 2.pol., poté už se jen dohrávalo.
Hoptajch team Kbelské vosy B
Václav Kopecký – Erik Ackermann, Miroslav Boura, Petr Fridrich, Miroslav Janeček, Robert Netušil, Marek Růžička, Václav Svoboda, Petr Vančuřík vs Tomáš Máchal – Lukáš Beneš, Vojtěch Češka, Jakub Mára, Michal Mejsnar, Jaroslav Souček, Jan Traub
23. Robert Netušil
42. Miroslav Boura
43. Petr Fridrich
45. Erik Ackermann
53. Marek Růžička
25. 10. 14 08:45 DEKAN Alej FK B Kbelské vosy B 8. 3:8 (2:1)
Toto velmi pěkné utkání přesnějším zakončením dovedli do vítězného konce hráči hostů. Trnka
Alej FK B Kbelské vosy B
Ilen Šundrica – Filip Chadraba, Jan Grus, Petr Hanzalius, Radek Kaňka, Ivan Karhan vs Tomáš Máchal – Lukáš Beneš, Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Jakub Mára, Lukáš Mejsnar, Radim Povýšil, Jan Traub
51., 58. Jakub Mára
18. 10. 14 12:30 KBELY Kbelské vosy B Trafic Kladno 7. 2:1 (2:1)
Utkání bylo ve 40. minutě předčasně ukončeno po těžkém zranění brankáře hostů. Oba celky se domluvily, že utkání se dohrávat nebude, výsledek tak zůstává v platnosti. Vít Nohejl, Jiří Stuchlík
Kbelské vosy B Trafic Kladno
Tomáš Máchal – Lukáš Beneš, Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Jakub Mára, Radim Povýšil, Jaroslav Souček, Jan Traub vs Michal Ryšlink – Vladislav Hamerský, Jan Kozár, Marek Olič, Roman Pelc, Patrik Vinš
5. Lukáš Beneš
22. Vojtěch Češka
20 Jan Traub 26. Jan Kozár 29. Marek Olič
30. Jan Kozár
36. Roman Pelc
11. 10. 14 12:30 KBELY Nulová šance Kbelské vosy B 6. 0:2 (0:1)
Utkání s mnoha zbytečnými fauly. Hosté měli utkání do 50. minuty utkání pod kontrolou , pak jim došli síly a strachovali se do konce o výsledek, který se štěstím udrželi. Martin Daniš, Tomáš Hoffman
Nulová šance Kbelské vosy B
Tomáš Axler – David Borovička, Leoš Buřval, David Chrást, Martin Dvořák, Filip Hartmann, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet vs Jan Soukup – Lukáš Beneš, Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Jakub Mára, Kryštof Mejsnar, Marek Owsiany, Jaroslav Souček
22 David Nekola 18. Kryštof Mejsnar
36. Miroslav Hulín
6. Vojtěch Češka
40. Jaroslav Souček
51. Lukáš Beneš
4. 10. 14 12:30 KBELY Kbelské vosy B New Jersey Devils B 5. 7:0 (2:0)
Domácí hráči byli po celý zápas epším, fotbalovějším týmem a tak zcela zaslouženě zvítězily. Kohout, Pavlíček
Kbelské vosy B New Jersey Devils B
Kryštof Mejsnar – Lukáš Beneš, Vojtěch Češka, Filip Dvořák, Miroslav Hulín, Jiří Keller, Tomáš Máchal, Jakub Mára, Radim Povýšil, Jaroslav Souček, Jan Traub vs Jan Bleha – Petr Kučera, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Petr Mecera, Václav Perlík, Jan Šebesta
3., 42., 48., 50., 60. Radim Povýšil
27. Lukáš Beneš
56. Jan Traub
20. 9. 14 08:45 zzNOVOB Kapr tým 86 B Kbelské vosy B 3. 8:1 (3:0)
Jednoznačné utkání. Hosté bez střídání. Ivan Komorskyy, Vasyl Tserkunyk
Kapr tým 86 B Kbelské vosy B
Tomáš Plevka – Martin Hyža, Libor Jurčík, Miroslav Korbář, Tomáš Mihal, Daniel Šabatka, Slavomír Sabol, Milan Švarc, Jan Sýkora vs Jan Soukup – Lukáš Beneš, Vojtěch Češka, Tomáš Máchal, Radim Povýšil, Jan Traub
3., 34., 36. Slavomír Sabol
13., 38. Tomáš Mihal
24. Daniel Šabatka
41. Martin Hyža
55. Miroslav Korbář
50. Radim Povýšil
13. 9. 14 12:30 KBELY Kbelské vosy B Hypochondři 2. 2:2 (2:1)
Zápas ve vysokém tempu plný kvalitních akcí na obou stranách. Oba týmy ukázaly maximum a předvedly tak kvalitní utkání s dramatickým koncem.
Kbelské vosy B Hypochondři
Tomáš Máchal – Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar, Michal Mejsnar, Radim Povýšil, Jaroslav Souček, Jan Traub vs Pavel Velkov – Jan Martinec, Martin Peňáz, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Richard Trelo, Pavol Volkay