Ne 14.9.14 19:15 DABLI PPPO Parádníci   (HL6J)
Ne 14.9.14 20:30 DABLI Emergency F3N FC B   (HL8P)
Ne 19.10.14 17:30 zzSANC4 Notor Střešovice FC Sexnejensex   (HL8M)
Ne 19.10.14 18:45 zzSANC4 Hosthunters Karcinogenní   (HL3D)
Ne 2.11.14 18:45 P1 Bamboocha City Kapr tým 86 A   (HL4F)
Ne 2.11.14 20:00 P1 Pivson a Pofel Lord Mayor Idiot   (HL4F)

29. 11. 14 10:00 HOSTI Nulová šance Guláš FC 11. 4:3 (4:0)
Velmi pěkný zápas ve vysokém tempu a s nasazením, přesto velmi korektní a slušné. V první půli měl Guláš mírnou převahu, ale paradoxně prohrával 0:4, zejména kvůli hattricku Mittelbacha. Po přestávce tlak Guláše ještě vzrostl, vyrovnat se mu už ale nepodařilo. Zápasu by víc slušela remíza. Jan Karlík, Matouš Vacík
Nulová šance Guláš FC
Tomáš Axler – David Borovička, Leoš Buřval, David Chrást, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Václav Jindřich, Jiří Mittelbach, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet vs Petr Beneš – Vít Bockstefel, Martin Klečka, Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, Lukáš Paulů, David Petr, Zdeněk Procházka, Radim Švehla, Mirko Vasič
7. David Borovička
20., 26., 27. Jiří Mittelbach
31. David Petr
51. Martin Klečka
60. Zdeněk Procházka
15. 11. 14 08:45 DEKAN Alej FK B Nulová šance 10. 2:5 (1:1)
Po nudném prvním poločase, druhý poločas gólově bohaté. Domácí prohráli svými chybami. Josef Suchánek, Tomáš Sibřina
Alej FK B Nulová šance
Martin Kačena – Filip Chadraba, Marek Fejfar, Michal Fejfar, Jan Grus, Radek Kaňka, Ivan Karhan, Tomáš Kubík, Ondřej Štafl vs Tomáš Axler – David Borovička, Leoš Buřval, David Chrást, Martin Dvořák, Václav Jindřich, Jiří Mittelbach, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet
22. Marek Fejfar
55. Filip Chadraba
28. David Chrást
33. Jiří Mittelbach
41. David Nekola
45., 54. David Borovička
8. 11. 14 11:15 LITVI Nulová šance Trafic Kladno 9. 3:2 (2:2)
Vyrovnané utkání, které v závěru poznamenaly zbytečné karty pro hosty. Vojtěch Roubíček, Roman Rameš
Nulová šance Trafic Kladno
Tomáš Axler – Leoš Buřval, David Chrást, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Jiří Mittelbach, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet vs Roman Pelc – Tomáš Forrai, Vladislav Hamerský, Jaroslav Hikl, Jan Kozár, Patrik Vinš
18., 40. David Nekola
28. Martin Dvořák
8. OG
15. Vladislav Hamerský
50. Patrik Vinš
52. Roman Pelc
18. 10. 14 10:00 zzNOVOB New Jersey Devils B Nulová šance 7. 2:4 (2:1)
Vyrovnané utkání rozhodnuté v posledních minutách. Martin Kučera, Tomáš Kučera
New Jersey Devils B Nulová šance
Petr Mecera – Jan Bleha, Ladislav Korn, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Václav Perlík, Jan Šebesta vs Tomáš Axler – David Borovička, Leoš Buřval, David Chrást, Václav Jindřich, Jiří Mittelbach, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet
23. Ladislav Korn
25. Jan Bleha
37 Ladislav Korn 14. Jiří Mittelbach
45. Leoš Buřval
57. David Borovička
59. David Nekola
11. 10. 14 12:30 KBELY Nulová šance Kbelské vosy B 6. 0:2 (0:1)
Utkání s mnoha zbytečnými fauly. Hosté měli utkání do 50. minuty utkání pod kontrolou , pak jim došli síly a strachovali se do konce o výsledek, který se štěstím udrželi. Martin Daniš, Tomáš Hoffman
Nulová šance Kbelské vosy B
Tomáš Axler – David Borovička, Leoš Buřval, David Chrást, Martin Dvořák, Filip Hartmann, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet vs Jan Soukup – Lukáš Beneš, Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Jakub Mára, Kryštof Mejsnar, Marek Owsiany, Jaroslav Souček
22 David Nekola 18. Kryštof Mejsnar
36. Miroslav Hulín
6. Vojtěch Češka
40. Jaroslav Souček
51. Lukáš Beneš
4. 10. 14 08:45 zzNOVOB Kapr tým 86 B Nulová šance 5. 1:2 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodl parádní vstup Nulové šance do druhého poločasu. V závěru domácí alespoň snížili. Více však již nestihli. Kohout, Pavlíček
Kapr tým 86 B Nulová šance
Tomáš Plevka – Martin Hyža, Libor Jurčík, Tomáš Jurčík, Miroslav Korbář, Tomáš Mihal, Daniel Šabatka, Slavomír Sabol, Milan Švarc, Jan Sýkora vs Tomáš Axler – Martin Dvořák, Václav Jindřich, Ladislav Malý, Jiří Mittelbach, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet
59. Tomáš Mihal 32. Jiří Mittelbach
34. Michal Věchet
27. 9. 14 08:45 P3 Nulová šance Hypochondři 4. 1:2 (0:1)
Zápas byl po celou dobu celkem vyrovnaný. Domácí ke konci zápasu už jen korigovali výsledek. Miroslav Blaha, Václav Macháň
Nulová šance Hypochondři
Tomáš Axler – David Borovička, Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Václav Jindřich, Ladislav Malý, Jiří Mittelbach, David Nekola, Lukáš Švec vs Radim Hanzlík – Jaroslav Béreš, Michal Hejč, Jan Martinec, Martin Peňáz, Jaroslav Šmejkal, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Richard Trelo, Pavel Velkov
45. David Nekola 22. Robert Sýkora
34. Richard Trelo
20. 9. 14 10:00 BECH Hoptajch team Nulová šance 3. 1:2 (0:0)
Vyrovnané utkání hrané v duchu fair play. Zvítězilo šťastnější mužstvo. Michal Vojáček, Matěj Holeček
Hoptajch team Nulová šance
Václav Kopecký – Erik Ackermann, Miroslav Janeček, Robert Netušil, Marek Růžička, Václav Svoboda, Petr Vančuřík vs Tomáš Axler – Václav Jindřich, Ladislav Malý, Jiří Mittelbach, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet
52. Václav Svoboda 39. Václav Jindřich
45. Michal Věchet
13. 9. 14 11:15 TEMPO Nulová šance Hashlerka THC 1993 A 2. 5:4 (0:1)
Utkání zajímavého průběhu, kterému by spíše slušela remíza. Hosté ještě dvě minuty před koncem vedli, ale domácí dokázali třemi brankami dokonale otočit skóre.
Nulová šance Hashlerka THC 1993 A
Tomáš Axler – Leoš Buřval, Martin Dvořák, Ladislav Malý, Jiří Mittelbach, David Nekola, Lukáš Švec vs Milan Pristaš – Ladislav Boch, Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Aleš Hodaň, Vladimír Královský, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor, Petr Vachl