12. Klub odložených mužů 11 2 1 8 32:64 5

So 1.11.14 10:00 ZABEH Šnek FC B Profesoři   (HL8K)
So 1.11.14 11:15 ZABEH Los Zewlos Blesk VK B   (HL8L)
So 15.11.14 10:00 BECH Hoptajch team Hypochondři   (HL6I)
So 15.11.14 11:15 BECH Atomový veverky A Sen Černý Most II PG   (HL5G)
So 15.11.14 12:30 BECH Blesk VK VET A Los Gigoalos VET   (VL3D)

30. 11. 14 18:45 TEMPO Praetorians FC A Blesk VK A 11. 3:3 (0:3)
Po vynikající 1.půli hosté odešli a své slibné vedení neudrželi. Domácí začali být více na balonu a vyrovnání přišlo sice v poslední minutě, ale zaslouženě. Hosté byli nakonec spokojeni i s bodem. Milan Vojtěch, Milan Šimek
Praetorians FC A Blesk VK A
Daniel Sander – Tomáš Cigánek, Stanislav Gregor, Lukáš Houška, David Kodálík, Martin Provazník, Petr Provazník, Jiří Sander vs Martin Gallie – Jakub Hospodský, Jan Ludmila, Jiří Pechar, Tuan Hoang Pham, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský
31. David Kodálík
37., 60. Stanislav Gregor
1., 13. Jakub Stloukal
30. Jan Ludmila
9. 11. 14 16:15 DEKAN Květák Blesk VK A 9. 1:2 (1:1)
Hosté byli technicky lepší, zkraje druhé půle se dostali do vedení, které už nepustili. Vladimír Kuneš
Květák Blesk VK A
Štěpán Havel – Vít Havel, Jan Kalous, Petr Pospíšil, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař, Jan Velíšek, Jakub Zálešák vs Martin Gallie – Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Tuan Hoang Pham, Michal Stejskal, Matyáš Trankovský
26. Jakub Tesař 8., 31. Jan Ludmila
2. 11. 14 15:00 TEMPO Blesk VK A Kolomajzna TJ 8. 4:2 (1:2)
Kolomajzna dokázala otočit nepříznivý stav a dlouho v utkání vedla. Poslední desetiminutovka ale patřila Blesku, který utkání otočil ve svůj prospěch. Čapla, Tomanec
Blesk VK A Kolomajzna TJ
Martin Gallie – Jakub Hospodský, Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Tuan Hoang Pham, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský vs Boris Zahradníček – Petr Burda, Martin Horák, Karel Klíma, Vít Kutálek, Jiří Philipp, Marko Titizov
5. Jakub Stloukal
51., 57. Jan Ludmila
60. Tuan Hoang Pham
26. Jiří Philipp
29. Karel Klíma
26. 10. 14 18:45 MIKU1 Klikaři FC Blesk VK A 7. 2:0 (2:0)
Zasloužená výhra domácích, kteří byli lepším týmem. Škoda promarněných šancí Blesku. Janča, Jančová
Klikaři FC Blesk VK A
Matěj Slavík – Jiří Andrle, Šimon Kopsa, Vojtěch Kounovský, Petr Malina, Tomáš Pravenec, David Šimera, Jakub Stejskal vs Martin Gallie – Jakub Hospodský, Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský
4. Petr Malina
25. Šimon Kopsa
53. Jan Ludmila
19. 10. 14 16:15 TEMPO Blesk VK A Periferie United 10. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém jedna branka rozhodla celé utkání. Kovařík
Blesk VK A Periferie United
Martin Gallie – Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Tuan Hoang Pham, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský vs Vojtěch Buřič – Martin Binar, Marek Holeš, Kryštof Kratochvíl, Daniel Ochman, Filip Zálešák, Jan Zídek
55. Martin Binar
12. 10. 14 15:00 TEMPO Blesk VK A Kanálpucers PL 6. 2:3 (2:2)
Těžké utkání pro rozhodčího! Stálé připomínky hostů připomínali diskuzní kroužek. Jejich NH neustále pociťoval poškozování a útoky na svou osobu. K fotbalu dodat, že bez něj by Kanál nemohl vyhrát. Bohužel pro dnešek platí, že lepší tým prohrál. Janča, Horák
Blesk VK A Kanálpucers PL
Martin Gallie – Jakub Hospodský, Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Tuan Hoang Pham, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský vs Martin Kotaška – Miloš Beran, Zdeněk Běťák, Jiří Charvát, Jan Čuřín, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Jakub Rubeš, Vít Ryboň
1., 26. Jakub Stloukal 11 Martin Gallie 18. Vojtěch Kumšta
22., 57. Zdeněk Běťák
52. Jakub Rubeš
5. 10. 14 15:00 TEMPO Blesk VK A Úžas 1.FFS 5. 5:0 (3:0)
Rozhodčí se nedostavil!
Blesk VK A Úžas 1.FFS
Martin Gallie – Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Tuan Hoang Pham, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský vs Martin Mráz – Ondřej Brož, Milan Jenčo, Pavel Krištůfek, Jan Pořízek, Marek Rotbauer, Jan Šťovíček, Jan Šusta, František Tůma
7. OG
15. Jiří Pechar
16., 44. Jakub Stloukal
52. Tuan Hoang Pham
28. 9. 14 15:00 TEMPO F.R.F. mit vocet Blesk VK A 4. 6:1 (3:1)
Již v 1.pol. domácí navyšovali náskok. Blesk snížil z trestného kopu, ale druhá půle vyzněla gólově opět pro vítěze a 3 kousky byl Blesk i přes snahu poražen.
F.R.F. mit vocet Blesk VK A
Karel Dub – Petr Kristoforski, Josef Langer, Ján Pavlík, Jan Polák, Petr Polák, Lukáš Šebesta, David Smorádek, Lukáš Vondra vs Martin Gallie – Jakub Hospodský, Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Michal Stejskal, Matyáš Trankovský
5. Petr Polák
11., 50. Ján Pavlík
16. Lukáš Šebesta
35. Lukáš Vondra
38. David Smorádek
21. 9. 14 15:00 TEMPO Blesk VK A Bez názvu 3. 10:0 (6:0)
Pohyblivější, rychlejší a hlavně mladší soupeř snadno ovládl zápas. Hosté se ale snažili o čestný gól až do konce. Pavel Procházka, Radek Strnad
Blesk VK A Bez názvu
Martin Gallie – Jan Ludmila, Jiří Pechar, Tuan Hoang Pham, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský vs Petr Skýpala – Jan Balíček, Daniel Kopec, Milan Krejčí, Jaroslav Láznička, Michal Plicka, Petr Polcar
8. OG
12., 30. Jiří Pechar
18., 54. Jakub Stloukal
24., 26., 34. Jan Ludmila
60. Matyáš Trankovský
14. 9. 14 15:00 TEMPO Klub odložených mužů Blesk VK A 2. 3:5 (1:2)
Ofenzivně laděné utkání, které sice mohlo mít jakéhokoliv vítěze, nakonec ale nejspíš zaslouženě vyhráli hosté. Daniel Svoboda, Tomáš Engel
Klub odložených mužů Blesk VK A
Tomáš KučeraJan Karban, Marek Látal, Ondřej Nekola, Josef Pecháček, Martin Pišl, Ondřej Prchal, Jaroslav Voráček vs Martin Gallie – Jakub Hospodský, Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Tuan Hoang Pham, Michal Stejskal, Matyáš Trankovský
6. Jaroslav Voráček
35. Tomáš Kučera
40. Martin Pišl
26. Jakub Hospodský
32., 55. Jan Ludmila
37. Jindřich Ludmila
7. 9. 14 15:00 TEMPO Blesk VK A Sací komando Modřany 1. 5:2 (0:0)
Po bezgólové první půli se vedení krátce po přestávce ujali hosté. S postupujícím časem se však ke slovu dostávali i domácí. Těm se nakonec i za přispění nepříjemného sluníčka podařilo zápas otočit. Na konci hosté i přes mnohem širší kádr odpadli a Blesk pojistil své vedení. Jan Záhlava, David Balun