12. Klub odložených mužů 11 2 1 8 32:64 5

So 4.10.14 08:45 TEMPO Pornolištičky Prague United   (HL7H)
So 4.10.14 10:00 TEMPO Boys in Blue Sporting Luka   (HL7H)
Pá 31.10.14 18:15 zzNOVOB Tutto bene A Real Prd   (HL6H)
Pá 31.10.14 19:30 zzNOVOB Bílá pohroma Los Bimbananos   (HL6H)

30. 11. 14 18:45 MIKU2 Květák Klikaři FC 11. 2:2 (2:0)
Zasloužená remíza, utkání valné kvality. Dan Souček, Tomáš Münzberger
Štěpán Havel – Petr Pospíšil, Václav Skála, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař, Jan Velíšek, Jakub Zálešák vs Jiří Povolný – Jiří Andrle, Karel Andrle, Šimon Kopsa, Vojtěch Kounovský, Tomáš Pravenec, David Šimera, Jakub Stejskal, Petr Sýkora
10., 23. Jakub Zálešák 35. Vojtěch Kounovský
57. Petr Sýkora
17. 11. 14 17:30 MIKU2 Kanálpucers PL Květák 10. 3:2 (1:1)
Důrazné utkání o postupovou naději. Šance Květáku zhasly po červené kartě, domácí si pak vítězství zkušeně pohlídali. Šťástka
Kanálpucers PL Květák
Martin Kotaška – Miloš Beran, Zdeněk Běťák, Lubomír Bleha, Jiří Charvát, Jan Čuřín, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Jakub Rubeš, Vít Ryboň, Lukáš Veselý vs Štěpán Havel – Vít Havel, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař, Jan Velíšek, Jakub Zálešák
42. Michal Sitár
9. 11. 14 16:15 DEKAN Květák Blesk VK A 9. 1:2 (1:1)
Hosté byli technicky lepší, zkraje druhé půle se dostali do vedení, které už nepustili. Vladimír Kuneš
Květák Blesk VK A
Štěpán Havel – Vít Havel, Jan Kalous, Petr Pospíšil, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař, Jan Velíšek, Jakub Zálešák vs Martin Gallie – Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Tuan Hoang Pham, Michal Stejskal, Matyáš Trankovský
26. Jakub Tesař 8., 31. Jan Ludmila
2. 11. 14 16:15 DEKAN F.R.F. mit vocet Květák 8. 3:1 (3:0)
Velmi kvalitní utkání, ve kterém domácí rozhodli o své výhře již v prvním poločase. Ondřej Zika, Luděk Šístek
F.R.F. mit vocet Květák
Karel Dub – Martin Fiala, Petr Kristoforski, Josef Langer, Ján Pavlík, Radek Petřina, Jan Polák, Petr Polák, Lukáš Šebesta, Martin Škapa, David Smorádek, Lukáš Vondra vs Štěpán HavelVít Havel, Jan Kalous, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař, Jan Velíšek, Jakub Zálešák
2. OG
14. Ján Pavlík
25. Lukáš Vondra
52. Vít Havel
19. 10. 14 16:15 DEKAN Květák Bez názvu 7. 4:2 (3:2)
Pohledný zápas, domácí byli o něco lepší. Martin Pašek, Pavel Hradílek
Květák Bez názvu
Štěpán Havel – Vít Havel, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař, Jakub Zálešák vs Petr Skýpala – Jan Balíček, Daniel Kopec, Jaroslav Láznička, Michal Plicka, David Staněk, Miroslav Štětka
19., 29. Vít Havel
28. Jan Tesař
53. Jakub Zálešák
5., 26. Jaroslav Láznička
12. 10. 14 16:15 DEKAN Klub odložených mužů Květák 6. 0:6 (3:1)
Slušně hrané utkání dobré úrovně. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Květáku pro neoprávněný start hráče v týmu Klub odložených mužů. Tomáš Peterka, Jan Kilián
Klub odložených mužů Květák
Ondřej Nekola – David Hošek, Jan Karban, Josef Pecháček, Martin Pišl, Ondřej Prchal, Jaroslav Voráček vs Jakub Zálešák – Vít Havel, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Václav Skála, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař
46. Václav Skála
5. 10. 14 17:30 DEKAN Květák Sací komando Modřany 5. 4:1 (4:0)
Utkání průměrné úrovně, ve kterém rozhodl první poločas. Zasloužená výhra domácích.
Květák Sací komando Modřany
Jan Kalous – Vít Havel, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Václav Skála, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař, Jan Velíšek, Jakub Zálešák vs Tomáš Strnad – Karel Bříza, Ondřej Čížek, Ondřej Dýba, Lukáš Hlavatý, Michal Kalbáč ml., Jakub Krucký, Martin Kupka, Petr Lukáč, Jan Lukáč-Baranec, Martin Srp, Jan Zachar, Miroslav Ženíšek
13. Vít Havel
17., 23. OG
19. Jan Tesař
36. Martin Srp 15. Tomáš Strnad
28. 9. 14 16:15 DEKAN Praetorians FC A Květák 4. 4:2 (1:1)
Utkání bylo vedené ve férovém duchu. Atraktivní, hodně střel a šancí. Brankář hostů hrál hodně ofenzivně a zapojoval se do kombinace. Michal Nůsek, Václav Veselka
Praetorians FC A Květák
Daniel Sander – Tomáš Cigánek, Lukáš Houška, Martin Provazník, Michal Provazník, Petr Provazník, Jiří Sander, Pavel Vrtiška vs Jan Kalous – Vít Havel, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Václav Skála, Jan Tesař, Jan Velíšek
16., 44., 57. Michal Provazník
36. Martin Provazník
27. Vít Havel
40. OG
21. 9. 14 16:15 DEKAN Květák Periferie United 3. 0:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas, ve kterém měli víc sil hosté. Až do poslední minuty velice zajímavý zápas.
Květák Periferie United
Štěpán Havel – Vít Havel, Jan Kalous, Petr Pospíšil, Václav Skála, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař, Jan Velíšek vs Vojtěch Buřič – Martin Binar, Martin Drlík, Radek Holeš, Ondřej Netuka, Daniel Ochman, Martin Štěrba, Petr Venzara, Jan Zídek
58. Martin Štěrba
14. 9. 14 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Květák 2. 2:3 (0:2)
Průměrné utkání nepříliš vzrušujícího průběhu. Lukáš Aldorf, Tomáš Vitásek
Úžas 1.FFS Květák
Martin Mráz – Milan Jenčo, Pavel Krištůfek, Marek Rotbauer, Jan Šťovíček, Jan Šusta, František Tůma vs Štěpán Havel – Vít Havel, Jan Kalous, Petr Pospíšil, Václav Skála, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař, Jan Velíšek, Jakub Zálešák
39., 54. Pavel Krištůfek 3. Václav Skála
20., 47. Vít Havel
7. 9. 14 18:45 MIKU3 Kolomajzna TJ Květák 1. 1:2 (0:2)
V zápase byli o malinko lepší hosté, ale kdyby domácí proměnili penaltu v poslední minutě tak mohlo být skóre vyrovnané. Jiří Svoboda, Jan Štrauf
Kolomajzna TJ Květák
Karel Klíma – Petr Burda, Radoslav Čepák, Michal Košlík, Enrique Navarro, Marko Titizov, Boris Zahradníček vs Jan KalousVít Havel, Michal Sitár, Václav Skála, Jakub Tesař, Jan Tesař, Jan Velíšek, Jakub Zálešák