Rozpis pískání, 7. liga, skupina G

Beach attack 90210

Čt 4.9. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 4.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 4.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 4.9. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 4.9. 20:45 Mikulova MIKU2
Čt 4.9. 20:45 Mikulova MIKU1

FC 1869

Po 22.9. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 22.9. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 22.9. 20:45 Mikulova MIKU2
St 15.10. 18:15 Litvínovská LITVI
St 15.10. 19:30 Litvínovská LITVI
St 15.10. 20:45 Litvínovská LITVI

Žlutá křídla

Čt 25.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 25.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 29.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 29.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 11.11. 19:00 Pražačka P3
Út 11.11. 20:15 Pražačka P3

Černý koně TMK

St 3.9. 17:15 Běchovice 2 BECH
St 3.9. 18:30 Běchovice 2 BECH
Po 29.9. 19:00 Na Šancích SANC4
Po 29.9. 20:15 Na Šancích SANC4
Po 27.10. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 27.10. 20:45 Mikulova MIKU3

Manchlastr FC

St 3.9. 17:00 Děkanka DEKAN
St 3.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 29.9. 19:00 Na Šancích SANC3
Po 29.9. 20:15 Na Šancích SANC3
Čt 13.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 13.11. 20:45 Běchovice 2 BECH

Literpool United

Út 9.9. 18:15 Na Šancích SANC1
Út 9.9. 19:30 Na Šancích SANC1
Út 9.9. 20:45 Na Šancích SANC1
Po 6.10. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 6.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 6.10. 19:30 Děkanka DEKAN

Partizan Východ

Po 15.9. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 15.9. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 15.9. 20:45 Mikulova MIKU3
Po 13.10. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 13.10. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 13.10. 20:45 Mikulova MIKU3

Lužinýýý Boys

Po 8.9. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 8.9. 20:15 Meteor 8 METE2
Čt 18.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 18.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Po 6.10. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 6.10. 20:15 Meteor 8 METE2

TBC Lachtan B

Po 8.9. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Po 8.9. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Po 22.9. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 22.9. 20:30 Štěrboholy STER2
Po 6.10. 19:00 Na Šancích SANC3
Po 6.10. 20:15 Na Šancích SANC3

TJ Bohemia Chips 1980

St 17.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 17.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 17.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Út 14.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 14.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 14.10. 20:45 Běchovice 2 BECH

Old Ball FK

St 10.9. 18:15 Bílá Hora BIHOR
St 10.9. 19:30 Bílá Hora BIHOR
St 8.10. 19:00 zzKlausova zzKLAU1
St 8.10. 20:15 zzKlausova zzKLAU1
Po 3.11. 19:00 Pražačka P3
Po 3.11. 20:15 Pražačka P3

Madona music bar

Po 29.9. 18:15 Aritma ARIT
Po 29.9. 19:30 Aritma ARIT
Po 29.9. 20:45 Aritma ARIT
Po 20.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 20.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 20.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC