Seznam týmů, 7. liga, skupina G

Tým Barvy dresů
TJ Bohemia Chips 1980 modrá
Žlutá křídla modro-žlutá, žlutá
TBC Lachtan B červená, bílá
Partizan Východ žlutá
Madona music bar černá, bílá
Manchlastr FC červeno-černá
Lužinýýý Boys černá, modrá
Old Ball FK červeno-černá
Literpool United červená
Černý koně TMK černo-růžová
FC 1869 žluto-černá, červeno-zelená
Beach attack 90210 modro-žlutá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina G

Utkání Datum Čas Hřiště
Lužinýýý BoysMadona music bar Pa 5.9. 17:00 DEKAN
Literpool UnitedManchlastr FC Pa 5.9. 18:00 ZAK
Old Ball FKPartizan Východ Pa 5.9. 18:00 P1
Beach attack 90210Žlutá křídla Pa 5.9. 19:15 P1
Černý koně TMKTJ Bohemia Chips 1980 Pa 5.9. 20:15 STOD
FC 1869TBC Lachtan B Pa 24.10. 19:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Partizan VýchodLiterpool United Pa 12.9. 17:45 TEMPO
TJ Bohemia Chips 1980FC 1869 Pa 12.9. 19:15 MALES
Žlutá křídlaMadona music bar Pa 12.9. 19:15 P1
Beach attack 90210Černý koně TMK Pa 12.9. 19:30 HANSP
TBC Lachtan BOld Ball FK Pa 12.9. 19:30 NOVOB
Manchlastr FCLužinýýý Boys Pa 12.9. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Madona music barManchlastr FC Pa 19.9. 17:00 DEKAN
Literpool UnitedTBC Lachtan B Pa 19.9. 18:00 SCBEC
Old Ball FKTJ Bohemia Chips 1980 Pa 19.9. 18:00 MALES
Lužinýýý BoysPartizan Východ Pa 19.9. 18:15 BECH
Černý koně TMKŽlutá křídla Pa 19.9. 19:15 P1
FC 1869Beach attack 90210 Pa 19.9. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Partizan VýchodMadona music bar Pa 26.9. 17:00 DEKAN
Černý koně TMKFC 1869 Pa 26.9. 18:15 HANSP
TBC Lachtan BLužinýýý Boys Pa 26.9. 18:15 BECH
TJ Bohemia Chips 1980Literpool United Pa 26.9. 19:00 STOD
Beach attack 90210Old Ball FK Pa 26.9. 19:15 P3
Žlutá křídlaManchlastr FC Pa 26.9. 19:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Madona music barTBC Lachtan B Pa 3.10. 17:00 DEKAN
Manchlastr FCPartizan Východ Pa 3.10. 18:00 SCBEC
Lužinýýý BoysTJ Bohemia Chips 1980 Pa 3.10. 18:00 MALES
Old Ball FKČerný koně TMK Pa 3.10. 18:00 ZAK
FC 1869Žlutá křídla Pa 3.10. 19:15 P1
Literpool UnitedBeach attack 90210 Pa 3.10. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
TJ Bohemia Chips 1980Madona music bar Pa 10.10. 17:00 DEKAN
FC 1869Old Ball FK Pa 10.10. 18:00 P3
Beach attack 90210Lužinýýý Boys Pa 10.10. 19:15 P3
TBC Lachtan BManchlastr FC Pa 10.10. 19:15 MALES
Žlutá křídlaPartizan Východ Pa 10.10. 19:15 P1
Černý koně TMKLiterpool United Pa 10.10. 20:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Madona music barBeach attack 90210 Pa 17.10. 17:00 DEKAN
Partizan VýchodTBC Lachtan B Pa 17.10. 18:00 SCBEC
Old Ball FKŽlutá křídla Pa 17.10. 19:15 P1
Lužinýýý BoysČerný koně TMK Pa 17.10. 20:45 HANSP
Literpool UnitedFC 1869 Pa 17.10. 20:45 NOVOB
Manchlastr FCTJ Bohemia Chips 1980 Pa 24.10. 20:15 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Old Ball FKLiterpool United Pa 24.10. 17:45 TEMPO
Černý koně TMKMadona music bar Pa 31.10. 17:00 DEKAN
FC 1869Lužinýýý Boys Pa 31.10. 19:15 P2
Beach attack 90210Manchlastr FC Pa 31.10. 19:15 P1
TJ Bohemia Chips 1980Partizan Východ Pa 31.10. 20:15 TEMPO
Žlutá křídlaTBC Lachtan B Pa 21.11. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Madona music barFC 1869 Pa 7.11. 17:00 DEKAN
Manchlastr FCČerný koně TMK Pa 7.11. 18:00 P3
Lužinýýý BoysOld Ball FK Pa 7.11. 19:15 P3
Literpool UnitedŽlutá křídla Pa 7.11. 19:15 P1
Partizan VýchodBeach attack 90210 Pa 7.11. 19:30 NOVOB
TBC Lachtan BTJ Bohemia Chips 1980 Pa 7.11. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Old Ball FKMadona music bar Pa 14.11. 17:00 DEKAN
FC 1869Manchlastr FC Pa 14.11. 18:00 P2
Žlutá křídlaTJ Bohemia Chips 1980 Pa 14.11. 19:15 P1
Literpool UnitedLužinýýý Boys Pa 14.11. 19:30 PRKOP
Beach attack 90210TBC Lachtan B Pa 14.11. 19:30 BECH
Černý koně TMKPartizan Východ Pa 14.11. 19:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
TJ Bohemia Chips 1980Beach attack 90210 Pa 28.11. 20:15 ZABEH
Partizan VýchodFC 1869 Pa 28.11. 20:15 P3
Madona music barLiterpool United Pa 28.11. 20:15 P2
Lužinýýý BoysŽlutá křídla Pa 28.11. 20:15 P1
Manchlastr FCOld Ball FK Pa 28.11. 20:30 ZAK
TBC Lachtan BČerný koně TMK Pa 28.11. 20:45 BECH