St 3.9.14 17:15 BECH Holota FC Tvar VD   (HL8H)
St 3.9.14 18:30 BECH Metro AFK VET Přezletice SG   (VL4C)
Po 29.9.14 19:00 zzSANC4 PSG Míchačky   (HL8B)
Po 29.9.14 20:15 zzSANC4 Dukla Praha FK Traktor Praha A   (HL6A)
Po 27.10.14 19:30 MIKU3 Tyran Saens 1.FC VET A Santa Tranta VET   (VL1A)
Po 27.10.14 20:45 MIKU3 STS Chvojkovice - Brod Saens 1.FC C   (HL5A)

28. 11. 14 20:45 BECH TBC Lachtan B Černý koně TMK 11. 5:6 (4:2)
Utkání hrané fair play. První půle byla pro domácí tým. Hráč Chroust držel tým ve hře svými góly. Na začátku druhé půle hosté měli štěstí a rychle vyrovnali stav. Vyrovnaný zápas rozhodl hráč hostů Krotil krásným gólem patou. Ryszard J. Macidlowski, Fabián Muňoz
TBC Lachtan B Černý koně TMK
Vladimír Mádr – Robin Alemu, Tomáš Andrle, Jiří Jambor, Lukáš Mádr, Radek Pištora vs Petr Konáš – Jan Brouček, Tomáš Chroust, Lukáš Krotil, Tomáš Riedl, Václav Vízelka
54. Lukáš Krotil
14. 11. 14 19:30 HANSP Černý koně TMK Partizan Východ 10. 6:0 k.
7. 11. 14 18:00 P3 Manchlastr FC Černý koně TMK 9. 3:5 (2:3)
Zasloužené vítězství lepších hostů. Kučera
Manchlastr FC Černý koně TMK
Lukáš Kuba – Robert Němec, Vojtěch Přeučil, Patrik Ryba, Jakub Tichý, Matěj Veselý, Pavel Vondrášek vs Petr Konáš – Jan Brouček, Tomáš Chroust, Václav Kovanda, Michal Kramerius, Lukáš Krotil, Tomáš Riedl
6., 17., 54. Jakub Tichý 5., 8., 11., 38. Lukáš Krotil
32. Michal Kramerius
31. 10. 14 17:00 DEKAN Černý koně TMK Madona music bar 8. 3:4 (0:1)
Rychlé a čisté utkání. Koně dotahovali, ale nestačilo to. Josef Kubr
Černý koně TMK Madona music bar
Petr Konáš – Jan Brouček, Tomáš Chroust, Tomáš Hanzlík, Václav Kovanda, Michal Kramerius, Lukáš Krotil, Tomáš Riedl, Jiří Slovák, Václav Vízelka vs Jaroslav Cásek – Jan Baudisch, David Borovička, Vladimír Hejduk, Michal Jiřík, Ondřej Kulka, Karel Markel, Lukáš Neužil, Marek Svoboda
43. Lukáš Krotil
49., 59. Jiří Slovák
22. David Borovička
32. Jan Baudisch
39. Michal Jiřík
41. Ondřej Kulka
17. 10. 14 20:45 HANSP Lužinýýý Boys Černý koně TMK 7. 8:1 (2:0)
Lužiny zabezpečili obranu a trestali z brejků. A skóre rostlo... Martin Ořešník, Marian Holub
Lužinýýý Boys Černý koně TMK
Oleg Koval – Michal Carván, Jan Gerschon, Marek Holub, Pavel Hořeňovský, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna vs Petr Konáš – Jan Brouček, Tomáš Chroust, Tomáš Hanzlík, Václav Kovanda, Michal Kramerius, Lukáš Krotil, Tomáš Riedl, Václav Vízelka
6., 45., 49., 55. Michal Carván
15., 48. Emin Sulejmanov
32., 57. Jan Gerschon
52 Jan Gerschon 34. Václav Vízelka
10. 10. 14 20:45 HANSP Černý koně TMK Literpool United 6. 5:1 (3:0)
Utkání, ve kterém rozhodl fakt, že Literpool nemohl střídat, tady nebylo pomyšlení na zdramatizování zápasu. Naopak Černí koně v závěru soupeře dorazili. Dreksler
Černý koně TMK Literpool United
Petr Konáš – Jan Brouček, Tomáš Chroust, Tomáš Hanzlík, Václav Kovanda, Michal Kramerius, Lukáš Krotil, Tomáš Riedl, Václav Vízelka vs Jiří Samek – Michal Jágrik, Martin Kraus, Petr Sekyra, Pavel Sklenařík, Jakub Žerebný
10., 58. Václav Kovanda
11., 56. Tomáš Chroust
17. Michal Kramerius
37. OG
3. 10. 14 18:00 ZAK Old Ball FK Černý koně TMK 5. 2:1 (1:1)
Pěkné utkání. Body by si zasloužila obě družstva. Český
Old Ball FK Černý koně TMK
Jaromír Švaněk – René Adam Jaško, Martin Konečný, Martin Králík, Ondřej Křížek, Jakub Motyčka, Lukáš Motyčka, Martin Mráz, Michal Stross vs Petr Konáš – Jan Brouček, Tomáš Hanzlík, Václav Kovanda, Michal Kramerius, Lukáš Krotil, Tomáš Riedl, Václav Vízelka
19. Martin Králík
35. Martin Mráz
30. Michal Kramerius
26. 9. 14 18:15 HANSP Černý koně TMK FC 1869 4. 4:2 (1:2)
Vyrovnané utkání, které rozhodla chyba v šedesáté minutě, kdy hráči FC 1869 zcela propadli v půlce hřiště a Kovanda rozhodl. Při následném zoufalém pokusu o vyrovnání, rozhodl Hanzlík na Konečných 4:2. Rais
Černý koně TMK FC 1869
Petr Konáš – Jan Brouček, Tomáš Hanzlík, Václav Kovanda, Michal Kramerius, Lukáš Krotil, Tomáš Riedl, Václav Vízelka vs Jan Krátký – Alexandr Jakobe, Adam Levák, Lukáš Novák, Petr Pavlíček, Josef Šafařík, Jakub Vrtiška
29., 52. Lukáš Krotil
60. Tomáš Hanzlík
60. Václav Kovanda
13. Lukáš Novák
20. Jakub Vrtiška
19. 9. 14 19:15 P1 Černý koně TMK Žlutá křídla 3. 0:4 (0:3)
Utkání úrovní odpovídající sedmé lize s trvalou převahou hostů. Jirka
Černý koně TMK Žlutá křídla
Tomáš Riedl – Jan Brouček, Tomáš Hanzlík, Petr Konáš, Václav Kovanda, Michal Kramerius, Lukáš Krotil, Václav Vízelka vs Jakub Fajfr – Ondřej Glazar, Lukáš Hlaváček, Filip Kozák, Marek Mitáš, David Rousek, Tomáš Rousek, Jan Vácha, Martin Vágner
9. Marek Mitáš
13. Jan Vácha
25., 38. Martin Vágner
12. 9. 14 19:30 HANSP Beach attack 90210 Černý koně TMK 2. 3:3 (1:3)
Hosté si vypracovali v první půli dvoubrankový náskok, který však ve druhé půli dokázali domácí smazat a utkání tak skončilo zaslouženou remízou. Jan Cupl
Beach attack 90210 Černý koně TMK
Vojtěch Pavel Traurig – Martin Fila, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Vít Svoboda, Peter Timko, Lukáš Vincent, Petr Žáček vs Tomáš Hanzlík – Jan Brouček, Petr Konáš, Václav Kovanda, Michal Kramerius, Lukáš Krotil, Tomáš Riedl
29. Peter Timko
48. Adam Hloušek
56. OG
18., 20. Michal Kramerius
22. Lukáš Krotil
5. 9. 14 20:15 STOD Černý koně TMK TJ Bohemia Chips 1980 1. 1:4 (1:2)
Větší bojovnost a vůle po vítězství rozhodla o výhře hostujícího týmu. Paleček,Teler
Černý koně TMK TJ Bohemia Chips 1980
Petr Konáš – Jan Brouček, Tomáš Hanzlík, Václav Kovanda, Michal Kramerius, Lukáš Krotil, Tomáš Riedl vs Petr Čejka – Filip Kahoun, Jan Sedláček, Lukáš Srb, Tomáš Srb, Kamil Srb ml., Jan Tícha, Tomáš Zahrádka