Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 28.11.14 | 20:30 | ZAK | Manchlastr FC Old Ball FK | 11. | 2:1 |
Pá 14.11.14 | 18:00 | P2 | FC 1869 Manchlastr FC | 10. | 6:4 |
Pá 7.11.14 | 18:00 | P3 | Manchlastr FC Černý koně TMK | 9. | 3:5 |
Pá 31.10.14 | 19:15 | P1 | Beach attack 90210 Manchlastr FC | 8. | 5:2 |
Pá 24.10.14 | 20:15 | TEMPO | Manchlastr FC TJ Bohemia Chips 1980 | 7. | 5:3 |
Pá 10.10.14 | 19:15 | MALES | TBC Lachtan B Manchlastr FC | 6. | 6:7 |
Pá 3.10.14 | 18:00 | SCBEC | Manchlastr FC Partizan Východ | 5. | 6:0 k. |
Pá 26.9.14 | 19:15 | P1 | Žlutá křídla Manchlastr FC | 4. | 2:5 |
Pá 19.9.14 | 17:00 | DEKAN | Madona music bar Manchlastr FC | 3. | 5:3 |
Pá 12.9.14 | 20:15 | ZABEH | Manchlastr FC Lužinýýý Boys | 2. | 4:5 |
Pá 5.9.14 | 18:00 | ZAK | Literpool United Manchlastr FC | 1. | 3:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lužinýýý Boys | 11 | 8 | 1 | 2 | 50:28 | 17 |
2. | Old Ball FK | 11 | 7 | 1 | 3 | 38:20 | 15 |
3. | Žlutá křídla | 11 | 6 | 3 | 2 | 36:20 | 15 |
4. | FC 1869 | 11 | 6 | 1 | 4 | 54:30 | 13 |
5. | TJ Bohemia Chips 1980 | 11 | 6 | 0 | 5 | 42:34 | 12 |
6. | Černý koně TMK | 11 | 5 | 1 | 5 | 35:36 | 11 |
7. | Madona music bar | 11 | 5 | 1 | 5 | 30:39 | 11 |
8. | Literpool United | 11 | 3 | 3 | 5 | 28:38 | 9 |
9. | Beach attack 90210 | 11 | 4 | 1 | 6 | 28:43 | 9 |
10. | TBC Lachtan B | 11 | 3 | 2 | 6 | 41:34 | 8 |
11. | Manchlastr FC | 11 | 6 | 0 | 5 | 47:41 | 8 |
12. | Partizan Východ | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 3.9.14 | 17:00 | DEKAN | Bronx KKK VET B Sokol Újezd VET (VL4C) |
St 3.9.14 | 18:15 | DEKAN | Poštmistři VET B Monočlánek FC VET (VL4E) |
Po 29.9.14 | 19:00 | zzSANC3 | England United FC Deportivo bez Coruna A (HL6A) |
Po 29.9.14 | 20:15 | zzSANC3 | Paráda Juventus Pivus (HL6D) |
Čt 13.11.14 | 19:30 | BECH | Pražačka seniors A Sen ČM PG supervet (SVL1A) |
Čt 13.11.14 | 20:45 | BECH | Běchovice VET FC Střešovice (VL4E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Augustýn Lukáš | 7 | 0 |
Bálek Vojtěch | 3 | 0 |
Bejček Martin | 7 | 1 |
Bejček Petr | 4 | 0 |
Filko Marek | 4 | 1 |
Jalaghonia Vasil | 2 | 1 |
Kotyza Filip | 5 | 1 |
Kuba Lukáš | 6 | 0 |
Lanhaus ml. Antonín | 1 | 1 |
Němec Robert | 6 | 3 |
Petr Kryštof | 3 | 2 |
Přeučil Vojtěch | 3 | 1 |
Ryba Patrik | 4 | 0 |
Tichý Jakub | 10 | 12 |
Veselý Matěj | 11 | 13 |
Vondrášek Pavel | 6 | 4 |