1. 11. 14 12:30 P2 Pivnice U Zpěváčků A.Č.A.B. FC 9. 1:5 (0:1)
Rozhodčí se k zápasu nedostavil! Pískal jeden z Pivnice a jeden z A.Č.A.B. FC.
Tomáš Maceček – Roman Ilovičný, Tanas Papadakis, Jiří Sedláček, Robert Solanský, Milan Srníček vs Tomáš Havelka – Jiří Bůžek, Michal Čákora, Josef Černý, Lukáš Ditrich, Jakub Javůrek, Marek Mikeš
35. Robert Solanský 20., 40. Josef Černý
42., 55. Lukáš Ditrich
48. Jakub Javůrek
25. 10. 14 12:30 BECH A.Č.A.B. FC Ontosport 8. 4:5 (2:3)
Pohledné bojovné utkání z obou stran vyhrálo šťastnější mužstvo hostů. Plucar, Kotva
A.Č.A.B. FC Ontosport
Tomáš Havelka – Josef Černý, Lukáš Ditrich, Tomáš Hrouda, Jakub Javůrek, Marek Mikeš, Jiří Petr, Ondřej Trojan vs Tomáš Hrdlička – Martin Bendl, Michal Brenner, Miloš Jirák, Karel Novák, Daniel Suchánek, Michal Svoboda
22., 33. Lukáš Ditrich
28. Josef Černý
52. Tomáš Hrouda
20. Michal Brenner
24., 30., 55. Michal Svoboda
50. Daniel Suchánek
18. 10. 14 12:30 LITVI Plameňáci 1.FC A A.Č.A.B. FC 7. 12:1 (3:1)
Všechny zápasy jsou o gólech, kdo jich dá víc, ten vyhraje. To věděli i týmy, rozhodčí i fanoušci. Když k tomu připočteme další velkou životní pravdu, kterou vyřkl gólman domácích Maroušek, že pět je víc než čtyři, tak o vítězi bylo brzy jasno. Martin Jeník, David Hübner
Plameňáci 1.FC A A.Č.A.B. FC
Jiří Maroušek – Tomáš Hájek, Pavel Hrubeš, Jan Kechner, Radek Lepší, Jan Malý, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf, Jiří Zazadzi vs Tomáš Havelka – Lukáš Ditrich, Tomáš Hrouda, Jakub Javůrek, Marek Mikeš, Petr Šveněk
2., 43., 49. Jan Malý
7., 9., 34. Josef Pospíšil
34., 42., 59. Radek Lepší
37., 53. Pavel Hrubeš
57. Matyáš Rudolf
27. Marek Mikeš
11. 10. 14 12:30 HANSP A.Č.A.B. FC M16 AC FC 6. 2:1 (2:0)
Pohledné utkání v klidném tempu, rozhodl výkon domácího gólmana. Martin Kupka, Miroslav Ženíšek
A.Č.A.B. FC M16 AC FC
Jakub Doležal – Jiří Bůžek, Josef Černý, Josef Gyömber, Tomáš Hrouda, Marek Mikeš, Jiří Petr vs Radek Prokop – Lukáš Porazil, Tomáš Porazil, Jiří Růžička, Pavel Vávra, Jakub Vokatý, Michal Zelba
7. Josef Gyömber
9. Marek Mikeš
46. Jakub Vokatý
4. 10. 14 12:30 BECH Hustá pěna FC A.Č.A.B. FC 5. 2:1 (2:0)
Utkání průměrné úrovně. O těsném vítězství týmu Hustá pěna se rozhodlo již v prvním poločase. Trnka
Hustá pěna FC A.Č.A.B. FC
Petr Bráza – Daniel Beneš, Jaroslav Blažek, David Gregora, Jan Kosejk, Pavel Morda, Tomáš Sobota, Michal Stáňo, Jakub Voldřich vs Jiří Petr – Jiří Bůžek, Lukáš Ditrich, Tomáš Hrouda, Jakub Javůrek, David Lisý, Marek Mikeš, Petr Šveněk
5. Michal Stáňo
6. Daniel Beneš
27. 9. 14 12:30 zzNOVOB A.Č.A.B. FC Homogen 1.FC A 4. 2:5 (1:1)
Poklidné utkání. Po vyrovnaném prvním poločase se prosadili hráči týmu Homogen 1.FC A. Trnka
A.Č.A.B. FC Homogen 1.FC A
Tomáš Havelka – Jiří Bůžek, Josef Černý, Lukáš Ditrich, Josef Gyömber, Jakub Javůrek, Marek Mikeš, Ondřej Trojan vs Tomáš Horník – Jan Bárta, Michael Bárta, Jonáš Bartoš, Ondřej Charamza, Lukáš Hron, Pavel Mašek, Vít Mašek, Petr Schimon, Vladimír Zeman
3. Marek Mikeš
52. Ondřej Trojan
16., 39. Vladimír Zeman
50. Jonáš Bartoš
54. Petr Schimon
57. Pavel Mašek
20. 9. 14 12:30 DEKAN FC Praha 07 A.Č.A.B. FC 3. 4:2 (1:1)
V padesáté minutě byl při hlavičkovém souboji zraněn hráč FC A.Č.A.B. Čákora. Byla velká podlitina pod okem "motání se v hlavě" a lehká nevolnost. Byla volaná RZ, odvezen na vyšetření do Krčské nemocnice.
Vyrovnané utkání, kde FC Praha v závěru otočili stav na svoji stranu.
FC Praha 07 A.Č.A.B. FC
Adam Kvapilík – Tadeáš Bělík, Jan Dobeš, Lukáš Hes, Jan Hospodka, Štefan Král´, Petr Marek, Ondřej Matula, Tomáš Růžička, Václav Růžička, Radek Šíp vs Tomáš Havelka – Jiří Bůžek, Michal Čákora, Josef Černý, Lukáš Ditrich, Jakub Javůrek, Marek Mikeš, Petr Šveněk, Ondřej Trojan
3., 54. Štefan Král´
59. Ondřej Matula
60. Václav Růžička
10. Jakub Javůrek
41. Lukáš Ditrich
13. 9. 14 12:30 P2 A.Č.A.B. FC Avengers FC 2. 7:3 (3:3)
Po vyrovnaném prvním poločase se projevila převaha domácího týmu, který zaslouženě vyhrál. Paleček
A.Č.A.B. FC Avengers FC
Tomáš Havelka – Jiří Bůžek, Michal Čákora, Lukáš Ditrich, Josef Gyömber, Jakub Javůrek, Marek Mikeš, Jiří Petr, Ondřej Trojan vs Tomáš Engel – Karel Hanžlík, Jiří Havlena, Tomáš Malý, Oleg Nikolaenko, Daniel Svoboda, Denis Viereckl, Tomáš Viereckl
28. Oleg Nikolaenko
6. 9. 14 12:30 P1 A.Č.A.B. FC Stars beer 1. 2:3 (2:2)
Domácí šli rychle do vedení i zásluhou dobře rozehraného kopu. Hosté se ale v průběhu zápasu vzchopili, tlačili protivníka a dočkali se individuálních chyb soupeře a snížili. Nadále se tlačili do zakončení a nakonec zvítezili. Václav Soukup, Jan Smetana
A.Č.A.B. FC Stars beer
Tomáš Havelka – Michal Čákora, Lukáš Ditrich, Marek Mikeš, Jiří Petr, Martin Scháňka, Petr Šveněk vs Eduard Skramuský – Vanja Dabič, Peter Dubina, Michal Halm, David Kabát, Róbert Rácz