Ne 14.9.14 13:45 TEMPO Tutto bene A Heliport SK   (HL6H)
Ne 14.9.14 15:00 TEMPO Klub odložených mužů Blesk VK A   (HL6L)
Ne 28.9.14 18:45 MIKU1 Borussia Dortšpunt B Kapr tým 86 A   (HL4F)
Ne 28.9.14 20:00 MIKU1 Řežem to United Sokol Barča Vysočany   (HL3D)
Ne 12.10.14 18:45 TEMPO Bohemia Roztyly Borussia Dortšpunt B   (HL4F)
Ne 12.10.14 20:00 TEMPO Drny FC Petrovice A   (HL5I)

29. 11. 14 12:30 TEMPO SG-II Butovice Avengers FC 11. 2:5 (1:3)
Domácí by mohli pomýšlet na body pokud by proměnili své šance. Hosté góly dali a proto zaslouženě vyhráli. Michael Ernest, Martin Kettner
SG-II Butovice Avengers FC
Lukáš Krist – Jakub Beran, Jan Hanton, Přemysl Horký, Petr Staněk, Martin Stupka, Jan Surovec vs Tomáš Malý – Tomáš Engel, Oleg Nikolaenko, Jan Soukup, Daniel Svoboda, Denis Viereckl, Tomáš Viereckl
4. Jakub Beran
41. Jan Surovec
9., 40. Tomáš Engel
22. Oleg Nikolaenko
25., 37. Jan Soukup
8. 11. 14 10:00 DEKAN Avengers FC Pivnice U Zpěváčků 10. 11:5 (5:3)
Ofenzivní zápas, goly na obou stranách. 1.půle ještě domácí drželi krok, ve druhé půli už nestíhali. Hošek, Rataj
Avengers FC Pivnice U Zpěváčků
Tomáš Malý – Tomáš Engel, Oleg Nikolaenko, Jan Soukup, Lukáš Stróžik, Daniel Svoboda, Martin Tylingr, Denis Viereckl, Tomáš Viereckl vs Tomáš Maceček – Michael Papadakis, Tanas Papadakis, Jiří Sedláček, Robert Solanský, Martin Sumerauer, Tomáš Svoboda
35. Jiří Sedláček
1. 11. 14 12:30 P1 Ontosport Avengers FC 9. 5:3 (5:3)
V první půli velmi vyrovnané utkání. Po vstřeleném gólu z penalty si domácí zasloužené podrželi vítězství. Tomáš Cigánek, Daniel Sander
Ontosport Avengers FC
Tomáš Hrdlička – Martin Bendl, Michal Brenner, Matěj Filip, Miloš Jirák, Karel Novák, Daniel Suchánek, Michal Svoboda vs Tomáš Malý – Karel Hanžlík, Jiří Havlena, Jan Soukup, Daniel Svoboda, Martin Tylingr, Denis Viereckl, Tomáš Viereckl
16., 17., 20., 22., 26. Michal Svoboda 1., 20. Daniel Svoboda
5. Denis Viereckl
25. 10. 14 12:30 LITVI Avengers FC Plameňáci 1.FC A 8. 2:3 (2:0)
Pohledné vyrovnané utkání, ve kterém bohužel hrající bez střídání domácí tým prohrál druhý poločas, a tím i celý zápas. Procházka
Avengers FC Plameňáci 1.FC A
Tomáš Malý – Tomáš Engel, Oleg Nikolaenko, Jan Soukup, Denis Viereckl, Tomáš Viereckl vs Jiří Maroušek – Pavel Hrubeš, Jan Kechner, Jan Malý, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil, Matyáš Rudolf, Robert Valenta, Jiří Zazadzi
7., 15. Tomáš Engel 33. Robert Valenta
38. Jan Malý
51. Matyáš Rudolf
46. Josef Pospíšil
19. 10. 14 18:15 DABLI M16 AC FC Avengers FC 7. 0:0 (0:0)
Podprůměrné až splašené utkání s minimem šancí. Remíza je zasloužená. Slušně odehraný zápas. Rosenberger
M16 AC FC Avengers FC
Michal Prokop – Ondřej Brejcha, Lukáš Porazil, Tomáš Porazil, Radek Prokop, Jiří Růžička, Pavel Vávra, Jakub Vokatý, Michal Zelba vs Karel Hanžlík – Tomáš Engel, Tomáš Malý, Jan Soukup, Lukáš Stróžik, Daniel Svoboda, Denis Viereckl, Tomáš Viereckl
11. 10. 14 11:15 HANSP Avengers FC Hustá pěna FC 6. 0:6 (0:2)
Zpočátku utkání hrané v klidném tempu. Po přestávce se štěstí přiklonilo k hostům, kteří zaslouženě vysoko vyhráli. Martin Kupka, Miroslav Ženíšek
Avengers FC Hustá pěna FC
Tomáš Engel – Jiří Havlena, Tomáš Malý, Oleg Nikolaenko, Daniel Svoboda, Denis Viereckl, Tomáš Viereckl vs Petr Bráza – Daniel Beneš, David Gregora, Jan Kosejk, Tomáš Sobota, Michal Stáňo, Jakub Voldřich
7. Michal Stáňo
18. Jakub Voldřich
51., 52., 60. David Gregora
57. Daniel Beneš
4. 10. 14 11:15 HOSTI Homogen 1.FC A Avengers FC 5. 4:4 (2:4)
Mihail Botnari, Iurie Fodor
Homogen 1.FC A Avengers FC
Tomáš Horník – Michael Bárta, Ondřej Charamza, David Hron, Lukáš Hron, Vít Mašek, Petr Schimon, Vladimír Zeman vs Tomáš Engel – Karel Hanžlík, Tomáš Malý, Lukáš Stróžik, Daniel Svoboda, Denis Viereckl, Tomáš Viereckl
15. Lukáš Stróžik
27. 9. 14 11:15 zzNOVOB Avengers FC FC Praha 07 4. 4:5 (3:3)
Utkání průměrné úrovně skončilo těsným vítězstvím týmu FC Praha 07. Trnka
Avengers FC FC Praha 07
Tomáš Engel – Oleg Nikolaenko, Jan Soukup, Lukáš Stróžik, Daniel Svoboda, Denis Viereckl, Tomáš Viereckl vs Adam Kvapilík – Tadeáš Bělík, Jan Dobeš, Jan Hospodka, Petr Marek, Ondřej Matula, Tomáš Růžička, Václav Růžička, Radek Šíp, Matyáš Vančura
5., 32. Tomáš Viereckl
17. Denis Viereckl
21. Daniel Svoboda
10. Jan Hospodka
13., 29., 40., 45. Václav Růžička
20. 9. 14 11:15 DEKAN Avengers FC Stars beer 3. 6:9 (1:5)
Druhý poločas chytal za Avengers hráč číslo 99 Malý.
Pohodový zápas hraný bez obran, který se zdál po prvním poločase rozhodnutý, ale v začátku druhé půle se Avengers vzchopil a zápas lehce zdramatizoval góly hráče Viereckla, ale silnější lavička Stars beer rozhodla.
Norman David
Avengers FC Stars beer
Tomáš Engel – Karel Hanžlík, Tomáš Malý, Jan Soukup, Daniel Svoboda, Tomáš Viereckl vs Eduard Skramuský – Mihai Cucos, Vanja Dabič, Peter Dubina, David Kabát, Miroslav Novotný, Róbert Rácz
10. Daniel Svoboda
31., 32., 47., 50., 57. Tomáš Viereckl
6., 11., 38., 54., 60. Mihai Cucos
21. David Kabát
24. Miroslav Novotný
28., 44. Róbert Rácz
13. 9. 14 12:30 P2 A.Č.A.B. FC Avengers FC 2. 7:3 (3:3)
Po vyrovnaném prvním poločase se projevila převaha domácího týmu, který zaslouženě vyhrál. Paleček
A.Č.A.B. FC Avengers FC
Tomáš Havelka – Jiří Bůžek, Michal Čákora, Lukáš Ditrich, Josef Gyömber, Jakub Javůrek, Marek Mikeš, Jiří Petr, Ondřej Trojan vs Tomáš Engel – Karel Hanžlík, Jiří Havlena, Tomáš Malý, Oleg Nikolaenko, Daniel Svoboda, Denis Viereckl, Tomáš Viereckl