Ne 28.9.14 17:30 TEMPO Alkohol Vršovice FC Hodkovičky United FC   (HL4E)
Ne 9.11.14 12:30 HANSP Bruchos HFC Pfefrs FC   (HL6J)
Ne 9.11.14 13:45 HANSP Emergency Sanitka AS   (HL8P)
Ne 9.11.14 15:00 HANSP Lokomotiva DP Výlov 0.FC   (HL8O)

29. 11. 14 12:30 ZAK Plameňáci 1.FC A Hustá pěna FC 11. 2:1 (1:1)
Za poledního mrazu se hrál ve Vysočanech fotbálek, který určitě pozitivně zahřál. Paleček
Jiří Maroušek – Pavel Hrubeš, Zdeněk Kasalý, Jan Kechner, Jan Malý, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil, Milan Syrový, Robert Valenta, Jiří Zazadzi vs Daniel Beneš – Jaroslav Blažek, Petr Bráza, David Gregora, Jan Kosejk, Tomáš Sobota, Jakub Voldřich
26. Jiří Zazadzi
55. Jan Malý
15. Petr Bráza
15. 11. 14 11:15 LITVI Hustá pěna FC M16 AC FC 10. 2:3 (1:2)
Utkání s minimem šancí vyhráli šťastnější hosté gólem z předposlední minuty utkání.
Hustá pěna FC M16 AC FC
Michal Stáňo – Daniel Beneš, Jaroslav Blažek, David Gregora, Jan Kosejk, Pavel Morda, Tomáš Sobota, Jakub Voldřich vs Radek Prokop – Ondřej Brejcha, Jan Kučera, Tomáš Porazil, Michal Prokop, Jiří Růžička, Pavel Vávra, Jakub Vokatý, Michal Zelba
26. Pavel Morda
46. Jan Kosejk
20. Michal Prokop
24., 59. Tomáš Porazil
1. 11. 14 12:30 TEMPO Hustá pěna FC Stars beer 9. 4:8 (3:5)
Souboj dvou střelců vyzněl nakonec pro pivní hvězdu, ke kterému se narozdíl od soupeře přidali vstřelenými góly i spoluhráči. Smetana, Vukovič
Hustá pěna FC Stars beer
Petr Bráza – Daniel Beneš, Jaroslav Blažek, David Gregora, Jan Kosejk, Tomáš Sobota, Michal Stáňo, Jakub Voldřich vs Eduard Skramuský – Mihai Cucos, Vanja Dabič, Karel Hnízdil, Milan Javorský, David Kabát, Lukáš Kabát, Marek Kropelnický, Miroslav Novotný
6., 28., 29., 60. Michal Stáňo 8., 11., 13., 24., 59. Marek Kropelnický
11. OG
46. Lukáš Kabát
59. Milan Javorský
25. 10. 14 12:30 ZAK Homogen 1.FC A Hustá pěna FC 8. 5:3 (2:2)
Pěna lepší v poli, ale produktivita na straně hostů rozhodla o bodech. Kohout
Homogen 1.FC A Hustá pěna FC
Ondřej Charamza – Jonáš Bartoš, Tomáš Horník, David Hron, Lukáš Hron, Vít Mašek, Martin Prochaska vs Petr Bráza – Daniel Beneš, David Gregora, Jan Kosejk, Tomáš Sobota, Michal Stáňo, Jakub Voldřich
20. Tomáš Horník
22. Martin Prochaska
50., 60. Vít Mašek
54. Jonáš Bartoš
7., 60. Michal Stáňo
28. Jan Kosejk
18. 10. 14 12:30 zzNOVOB Hustá pěna FC FC Praha 07 7. 2:3 (1:2)
Velmi vyrovnané utkání, kterému by slušela remíza, nicméně štěstí se přiklonilo k hráčům FC Praha 07. Martin Daniš, Tomáš Gaper
Hustá pěna FC FC Praha 07
Petr Bráza – Daniel Beneš, Jaroslav Blažek, David Gregora, Tomáš Sobota, Michal Stáňo, Jakub Voldřich vs Adam Kvapilík – Tadeáš Bělík, Jan Dobeš, Lukáš Hes, Jan Hospodka, Štefan Král´, Petr Marek, Ondřej Matula, Tomáš Růžička, Václav Růžička
7. David Gregora
43. Jakub Voldřich
2. Václav Růžička
22. Ondřej Matula
60. Jan Dobeš
11. 10. 14 11:15 HANSP Avengers FC Hustá pěna FC 6. 0:6 (0:2)
Zpočátku utkání hrané v klidném tempu. Po přestávce se štěstí přiklonilo k hostům, kteří zaslouženě vysoko vyhráli. Martin Kupka, Miroslav Ženíšek
Avengers FC Hustá pěna FC
Tomáš Engel – Jiří Havlena, Tomáš Malý, Oleg Nikolaenko, Daniel Svoboda, Denis Viereckl, Tomáš Viereckl vs Petr Bráza – Daniel Beneš, David Gregora, Jan Kosejk, Tomáš Sobota, Michal Stáňo, Jakub Voldřich
7. Michal Stáňo
18. Jakub Voldřich
51., 52., 60. David Gregora
57. Daniel Beneš
4. 10. 14 12:30 BECH Hustá pěna FC A.Č.A.B. FC 5. 2:1 (2:0)
Utkání průměrné úrovně. O těsném vítězství týmu Hustá pěna se rozhodlo již v prvním poločase. Trnka
Hustá pěna FC A.Č.A.B. FC
Petr Bráza – Daniel Beneš, Jaroslav Blažek, David Gregora, Jan Kosejk, Pavel Morda, Tomáš Sobota, Michal Stáňo, Jakub Voldřich vs Jiří Petr – Jiří Bůžek, Lukáš Ditrich, Tomáš Hrouda, Jakub Javůrek, David Lisý, Marek Mikeš, Petr Šveněk
5. Michal Stáňo
6. Daniel Beneš
20. 9. 14 11:15 LITVI Hustá pěna FC SG-II Butovice 3. 2:2 (0:1)
Zasloužená remíza v průměrném utkání. Linhart
Hustá pěna FC SG-II Butovice
Petr Bráza – Daniel Beneš, Jaroslav Blažek, Jan Kosejk, Lukáš Lelek, Tomáš Sobota, Jakub Voldřich vs Jan Hanton – Jakub Beran, Oldřich Časta, Michal Chytka, Milan Limprecht, Martin Stupka, Jan Surovec
48., 55. Daniel Beneš 4. Michal Chytka
41. Oldřich Časta
13. 9. 14 12:30 HANSP Pivnice U Zpěváčků Hustá pěna FC 2. 1:2 (1:0)
Domácí dokázali vstřelit branku v první minutě utkání a i nadále měli více ze hry. Ve druhé půli se však vývoj úplně otočil a hostům se povedl dokonalý obrat ve skóre. Milan Šebek, Daniel Manda
Pivnice U Zpěváčků Hustá pěna FC
Tomáš Maceček – Pavel Drbohlav, David Hlaváček, Roman Ilovičný, Petr Kohout, Tanas Papadakis, Jiří Sedláček, Robert Solanský, Martin Sumerauer vs Petr Bráza – Daniel Beneš, Jaroslav Blažek, David Gregora, Jan Kosejk, Pavel Morda, Michal Stáňo, Jakub Voldřich
1. Robert Solanský 58 Jiří Sedláček 33. Pavel Morda
37. Jakub Voldřich
6. 9. 14 11:15 LITVI Hustá pěna FC Ontosport 1. 0:9 (0:6)
Už první půle jasně určila jakým směrem se bude utkání vyvíjet. Druhá to jen potvrdila a zápas skončil debaklem pro domácí. Čapla M., Trousil
Hustá pěna FC Ontosport
Michal Stáňo – Daniel Beneš, Jaroslav Blažek, David Gregora, Jan Kosejk, Lukáš Lelek, Pavel Morda, Tomáš Sobota, Jakub Voldřich vs Matěj Filip – Martin Bendl, Michal Brenner, Miloš Jirák, Daniel Suchánek, Michal Svoboda, Jan Zdich