Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 30.11.14 | 15:00 | MIKU3 | South Prague FC Atomový veverky B | 11. | 3:3 |
Ne 30.11.14 | 15:00 | TEMPO | Protector 1320 FC Morna to zařídí FC | 11. | 3:1 |
Ne 30.11.14 | 15:00 | zzSANC4 | Malvazinky 1.FC Potíže | 11. | 4:5 |
Ne 30.11.14 | 15:00 | ZABEH | Horsis heads Athletico Spořilov | 11. | 0:2 |
Ne 30.11.14 | 15:00 | ZAK | Sokol V.-Notorax B Beton FC | 11. | 4:6 |
Ne 30.11.14 | 15:00 | MIKU2 | Power WCC Well Done | 11. | 0:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beton FC | 11 | 8 | 2 | 1 | 34:15 | 18 |
2. | South Prague FC | 11 | 8 | 2 | 1 | 37:25 | 18 |
3. | Power WCC | 11 | 6 | 2 | 3 | 25:18 | 14 |
4. | Sokol V.-Notorax B | 11 | 6 | 1 | 4 | 25:18 | 13 |
5. | Athletico Spořilov | 11 | 4 | 4 | 3 | 28:23 | 12 |
6. | Atomový veverky B | 11 | 4 | 3 | 4 | 27:26 | 11 |
7. | Potíže | 11 | 5 | 1 | 5 | 17:21 | 11 |
8. | Malvazinky 1.FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 29:28 | 10 |
9. | Protector 1320 FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 17:18 | 9 |
10. | Well Done | 11 | 2 | 5 | 4 | 20:27 | 9 |
11. | Horsis heads | 11 | 1 | 3 | 7 | 17:29 | 5 |
12. | Morna to zařídí FC | 11 | 1 | 0 | 10 | 7:35 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
So 6.9.14 | 08:45, 10:00 | zzNOVOB | Well Done |
So 27.9.14 | 10:00, 11:15 | ZABEH | Horsis heads |
So 27.9.14 | 11:15, 12:30 | TEMPO | Morna to zařídí FC |
St 1.10.14 | 19:00, 20:15 | P1 | Beton FC |
So 11.10.14 | 10:00, 11:15 | HOSTI | Horsis heads |
So 11.10.14 | 11:15, 12:30 | P1 | Well Done |
So 11.10.14 | 12:30, 13:45 | ZAK | Malvazinky 1.FC |
St 15.10.14 | 18:30, 19:45 | HRAB1 | Protector 1320 FC |
Čt 16.10.14 | 19:30, 20:45 | ZAK | Morna to zařídí FC |
So 18.10.14 | 10:00, 11:15 | ZABEH | South Prague FC |
St 22.10.14 | 19:00, 20:15 | STOD | Malvazinky 1.FC |
So 25.10.14 | 08:45, 10:00 | BECH | Sokol V.-Notorax B |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Josef Omcirk | South Prague FC | 12 |
2. | Pavel Rákosník | Malvazinky 1.FC | 10 |
3. | Ivan Procházka | Atomový veverky B | 10 |
4. | Jan Brožek | Power WCC | 10 |
5. | Jan Lebeda | Beton FC | 9 |
6. | Nikita Baranovsky | Well Done | 9 |
7. | Jan Burda | Horsis heads | 9 |
8. | Petr Benda | ZAHR 1.FC | 9 |
9. | Antonín Kec | Athletico Spořilov | 8 |
10. | Jakub Valenta | Beton FC | 8 |
11. | Tomislav Ryabchych | Sokol V.-Notorax B | 7 |
12. | Daniel Černý | Athletico Spořilov | 7 |
13. | Martin Pech | Les Miserables | 6 |
14. | Jaroslav Dolejší | Potíže | 5 |
15. | Jan Vladyka | Protector 1320 FC | 5 |
16. | Petr Jelínek | Power WCC | 4 |
17. | Karel Podráský | Sokol V.-Notorax B | 4 |
18. | Václav Horejsek | Sokol V.-Notorax B | 4 |
19. | Tomáš Tesař | Sokol V.-Notorax B | 4 |
20. | Oleksii Ostrenskyi | Well Done | 4 |