Seznam týmů, 8. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Exact FC A oranžová, bílá
GFC červeno-černá, oranžová
Hulla hulla FC žlutá, červená
Rudý teror modrá, červená
Senioři Praha A tmavě modrá
Zelení študáci zelená, červená
PFC Kodymka B bílo-modrá, zelená
Orange Predators B oranžová, černá
Concur 1.FC bílá
Majklovi Svině modro-bílá, černá
Určitě team Vršovice bílá, černá
Virtus Praha FK bílá, modro-černá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Exact FC ARudý teror Po 8.9. 18:15 LITVI
Senioři Praha APFC Kodymka B Po 8.9. 18:30 HRAB2
GFCOrange Predators B Po 8.9. 19:00 SANC4
Hulla hulla FCUrčitě team Vršovice Po 8.9. 19:45 HRAB2
Concur 1.FCZelení študáci Po 8.9. 19:45 HRAB1
Majklovi SviněVirtus Praha FK Po 13.10. 19:00 zzKLAU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Rudý terorSenioři Praha A Po 15.9. 18:30 HRAB2
PFC Kodymka BGFC Po 15.9. 19:45 HRAB1
Virtus Praha FKHulla hulla FC Po 15.9. 20:15 SANC3
Concur 1.FCMajklovi Svině Po 15.9. 20:30 STER3
Zelení študáciOrange Predators B Po 15.9. 20:30 STER2
Určitě team VršoviceExact FC A Čt 18.9. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Senioři Praha AUrčitě team Vršovice Po 22.9. 18:30 HRAB2
GFCRudý teror Po 22.9. 18:30 HRAB3
Majklovi SviněZelení študáci Po 22.9. 19:00 zzKLAU1
Exact FC AVirtus Praha FK Po 22.9. 19:30 NOVOB
Orange Predators BPFC Kodymka B Po 22.9. 19:45 HRAB1
Hulla hulla FCConcur 1.FC Čt 25.9. 18:00 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Virtus Praha FKSenioři Praha A Po 29.9. 18:30 HRAB2
Určitě team VršoviceGFC Po 29.9. 19:45 HRAB3
Zelení študáciPFC Kodymka B Po 29.9. 19:45 HRAB1
Majklovi SviněHulla hulla FC Po 29.9. 20:30 STER3
Concur 1.FCExact FC A Po 29.9. 20:45 MIKU4
Rudý terorOrange Predators B Po 29.9. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Hulla hulla FCZelení študáci Po 6.10. 18:15 MIKU4
Senioři Praha AConcur 1.FC Po 6.10. 18:30 HRAB2
GFCVirtus Praha FK Po 6.10. 19:00 METE2
Exact FC AMajklovi Svině Po 6.10. 19:00 zzKLAU1
PFC Kodymka BRudý teror Po 6.10. 19:45 HRAB1
Orange Predators BUrčitě team Vršovice Po 6.10. 20:15 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Hulla hulla FCExact FC A Po 20.10. 18:15 MIKU4
Majklovi SviněSenioři Praha A Po 20.10. 19:00 zzKLAU1
Virtus Praha FKOrange Predators B Po 20.10. 19:45 HRAB3
Určitě team VršovicePFC Kodymka B Po 20.10. 19:45 HRAB1
Zelení študáciRudý teror Po 20.10. 20:45 MIKU4
Concur 1.FCGFC Čt 23.10. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Senioři Praha AHulla hulla FC Po 13.10. 18:30 HRAB2
GFCMajklovi Svině Po 27.10. 18:15 HANSP
Orange Predators BConcur 1.FC Po 27.10. 19:30 MIKU4
Exact FC AZelení študáci Po 27.10. 20:00 TEMPO
PFC Kodymka BVirtus Praha FK Po 27.10. 20:45 MIKU4
Rudý terorUrčitě team Vršovice Čt 30.10. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Zelení študáciUrčitě team Vršovice Po 3.11. 18:15 MIKU4
Exact FC ASenioři Praha A Po 3.11. 18:30 HRAB2
Majklovi SviněOrange Predators B Po 3.11. 19:00 zzKLAU1
Virtus Praha FKRudý teror Po 3.11. 19:30 NOVOB
Concur 1.FCPFC Kodymka B Po 3.11. 19:45 HRAB1
Hulla hulla FCGFC St 5.11. 20:15 zzKLAU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Určitě team VršoviceVirtus Praha FK Po 10.11. 18:15 MIKU4
Orange Predators BHulla hulla FC Po 10.11. 18:15 MIKU3
Senioři Praha AZelení študáci Po 10.11. 18:30 HRAB2
Rudý terorConcur 1.FC Po 10.11. 19:00 SANC4
PFC Kodymka BMajklovi Svině Po 10.11. 19:45 HRAB1
GFCExact FC A Po 10.11. 20:15 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Majklovi SviněRudý teror Út 18.11. 19:00 METE2
Senioři Praha AGFC St 19.11. 19:45 HRAB2
Exact FC AOrange Predators B Čt 20.11. 17:45 ZABEH
Zelení študáciVirtus Praha FK Čt 20.11. 19:30 STOD
Concur 1.FCUrčitě team Vršovice Čt 20.11. 20:15 ZABEH
Hulla hulla FCPFC Kodymka B Čt 20.11. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Virtus Praha FKConcur 1.FC Po 1.12. 18:15 BECH
Určitě team VršoviceMajklovi Svině Po 1.12. 18:15 MIKU4
Rudý terorHulla hulla FC Po 1.12. 18:15 MIKU3
PFC Kodymka BExact FC A Po 1.12. 18:15 MIKU2
GFCZelení študáci Po 1.12. 18:15 HOSTI
Orange Predators BSenioři Praha A Po 1.12. 18:15 MIKU1