Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 3.12.14 | 19:45 | HRAB2 | Hells Bells 1.FC Footside | 11. | 1:10 |
St 3.12.14 | 19:45 | STER1 | Lipnice Czech line | 11. | 5:3 |
St 3.12.14 | 19:45 | STER3 | Pavana AK B Athletico KMF | 11. | 0:6 k. |
St 3.12.14 | 19:45 | HRAB1 | Gekad Růžoví delfínci 97,2 | 11. | 4:5 |
St 3.12.14 | 19:45 | STER2 | Neumann S.K. Botostroj SK | 11. | 3:1 |
St 3.12.14 | 19:45 | HRAB3 | Krocani FC Executors United | 11. | 0:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Footside | 11 | 10 | 1 | 0 | 51:16 | 21 |
2. | Lipnice | 11 | 8 | 0 | 3 | 36:30 | 16 |
3. | Růžoví delfínci 97,2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 48:26 | 15 |
4. | Gekad | 11 | 6 | 1 | 4 | 46:23 | 13 |
5. | Neumann S.K. | 11 | 6 | 0 | 5 | 26:17 | 12 |
6. | Athletico KMF | 11 | 5 | 0 | 6 | 35:30 | 10 |
7. | Czech line | 11 | 3 | 3 | 5 | 30:37 | 9 |
8. | Hells Bells 1.FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 27:44 | 9 |
9. | Pavana AK B | 11 | 3 | 2 | 6 | 22:31 | 8 |
10. | Botostroj SK | 11 | 3 | 1 | 7 | 26:42 | 7 |
11. | Krocani FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 25:50 | 7 |
12. | Executors United | 11 | 2 | 0 | 9 | 18:44 | 4 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 1.9.14 | 18:00, 19:15 | SCBEC | Pavana AK B |
Út 2.9.14 | 18:00, 19:15, 20:30 | SCBEC | Hells Bells 1.FC |
Čt 4.9.14 | 19:30, 20:45 | ZAK | Neumann S.K. |
Po 8.9.14 | 19:00, 20:15 | zzSANC3 | Athletico KMF |
Čt 11.9.14 | 19:00, 20:15 | P2 | Czech line |
Čt 11.9.14 | 19:30, 20:45 | ZAK | Růžoví delfínci 97,2 |
Po 15.9.14 | 18:30, 19:45 | HRAB1 | Gekad |
Po 15.9.14 | 18:45, 20:00 | TEMPO | Hells Bells 1.FC |
Út 16.9.14 | 19:30, 20:45 | STOD | Neumann S.K. |
Čt 18.9.14 | 17:00, 18:15 | BECH | Gekad |
Čt 18.9.14 | 19:00, 20:15 | P2 | Czech line |
Po 22.9.14 | 19:00, 20:15 | SANC2 | Executors United |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Martin Šlajchrt | Footside | 17 |
2. | Michal Smolen | Footside | 15 |
3. | Lukáš Pejchal | Lipnice | 12 |
4. | Ladislav Žižka | Růžoví delfínci 97,2 | 12 |
5. | Stanislav Apolenár | Úžas 1.FFS | 12 |
6. | Leoš Zavřel | Gekad | 12 |
7. | Jiří Vrzal | Růžoví delfínci 97,2 | 11 |
8. | Pavel Berka | Hells Bells 1.FC | 10 |
9. | Roman Kabele | Růžoví delfínci 97,2 | 9 |
10. | Rostislav Ďuriš | Krocani FC | 9 |
11. | Lukáš Vrána | Botostroj SK | 8 |
12. | Jiří Zbíral | Gekad | 7 |
13. | David Marek | Gekad | 7 |
14. | Dušan Merta | Růžoví delfínci 97,2 | 7 |
15. | Jan Kettner | Czech line | 6 |
16. | Jan Novák | Strážci Pomeranče | 6 |
17. | David Křížek | Czech line | 6 |
18. | Richard Kubát | Lipnice | 5 |
19. | Robert Knobloch | Balbín FC | 5 |
20. | Filip Hendrych | Botostroj SK | 5 |