Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 4.12.14 | 19:00 | HOSTI | Libeň SK A Zde je místo ... | 11. | 4:5 |
Čt 4.12.14 | 19:00 | P3 | Válcovna plechu FC Atlético Cerveza | 11. | 0:1 |
Čt 4.12.14 | 19:00 | P2 | Šejk Peterka CFG Suchdol | 11. | 3:8 |
Čt 4.12.14 | 19:00 | P1 | Rumpra Praha FC Druhá fáze | 11. | 9:0 |
Čt 4.12.14 | 19:00 | ZABEH | No fear KK Klika CFA | 11. | 5:3 |
Čt 4.12.14 | 19:00 | ARIT | Parta AC Dynamit Vršovice | 11. | 2:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rumpra Praha FC | 11 | 10 | 0 | 1 | 85:15 | 20 |
2. | Libeň SK A | 11 | 6 | 3 | 2 | 36:25 | 15 |
3. | Zde je místo ... | 11 | 7 | 1 | 3 | 35:24 | 15 |
4. | No fear KK | 11 | 6 | 2 | 3 | 38:33 | 14 |
5. | Druhá fáze | 11 | 6 | 1 | 4 | 32:25 | 13 |
6. | Atlético Cerveza | 11 | 5 | 1 | 5 | 27:24 | 11 |
7. | Klika CFA | 11 | 4 | 0 | 7 | 31:33 | 8 |
8. | CFG Suchdol | 11 | 5 | 0 | 6 | 28:31 | 6 |
9. | Parta AC | 11 | 3 | 0 | 8 | 24:36 | 6 |
10. | Dynamit Vršovice | 11 | 3 | 0 | 8 | 17:56 | 6 |
11. | Šejk Peterka | 11 | 3 | 3 | 5 | 38:52 | 5 |
12. | Válcovna plechu FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 18:55 | 5 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 1.9.14 | 19:30, 20:45 | HOSTI | CFG Suchdol |
Út 2.9.14 | 19:00, 20:15 | METE2 | Šejk Peterka |
St 3.9.14 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER1 | No fear KK |
Pá 5.9.14 | 17:45, 19:00, 20:15 | TEMPO | Atlético Cerveza |
Po 8.9.14 | 19:00, 20:15 | METE1 | Parta AC |
St 10.9.14 | 18:30, 19:45 | HRAB3 | CFG Suchdol |
St 10.9.14 | 19:00, 20:15 | METE1 | Libeň SK A |
Čt 11.9.14 | 17:00, 18:15 | ZAK | Rumpra Praha FC |
Pá 12.9.14 | 18:00, 19:15 | MALES | Šejk Peterka |
Po 15.9.14 | 19:15, 20:30 | STER1 | Dynamit Vršovice |
Út 16.9.14 | 18:30, 19:45 | HRAB2 | Dynamit Vršovice |
Út 16.9.14 | 19:30, 20:45 | TEMPO | Zde je místo ... |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Jiří Doležel | Harum Praha | 35 |
2. | David Falby | Harum Praha | 19 |
3. | Marek Polanecký | Rumpra Praha FC | 12 |
4. | Petr Dvořák | No fear KK | 10 |
5. | Radoslav Běhal | No fear KK | 9 |
6. | Josef Kubr | Klika CFA | 9 |
7. | Martin Busch | Parta AC | 9 |
8. | David Řezáč | Libeň SK A | 9 |
9. | Jiří Fejfar | CFG Suchdol | 9 |
10. | Pavel Čtvrtečka | Libeň SK A | 9 |
11. | Lukáš Šalamoun | Šejk Peterka | 9 |
12. | Petr Dočekal | Druhá fáze | 8 |
13. | Jiří Sušický | Rumpra Praha FC | 8 |
14. | Vojtěch Syrůček | DHI | 7 |
15. | David Chmelař | Šejk Peterka | 7 |
16. | Petr Lukáč | Atlético Cerveza | 6 |
17. | Aleš Kocour | Druhá fáze | 6 |
18. | Roman Albín | No fear KK | 5 |
19. | Lukáš Hofman | CFG Suchdol | 5 |
20. | Jaroslav Švestka | CFG Suchdol | 5 |