St 3.9.14 18:00, 19:15, 20:30 STER1 No fear KK
Pá 5.9.14 17:45, 19:00, 20:15 TEMPO Atlético Cerveza
St 10.9.14 18:30, 19:45 HRAB3 CFG Suchdol
St 10.9.14 19:00, 20:15 METE1 Libeň SK A
Čt 11.9.14 17:00, 18:15 ZAK Rumpra Praha FC
Pá 12.9.14 18:00, 19:15 MALES Šejk Peterka
Po 15.9.14 19:15, 20:30 STER1 Dynamit Vršovice
Út 16.9.14 18:30, 19:45 HRAB2 Dynamit Vršovice
Út 16.9.14 19:30, 20:45 TEMPO Zde je místo ...
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Rumpra nenechala Druhou fázi ani pomyslet na postup, na nějž ještě mohla dosáhnout, a oslavila své první místo výhrou 9:0, díky níž dosáhla 85 nastřílených branek. Druhou příčku pak v napínavém finiši urvalo Zde je místo, které v posledních minutách dokonalo obrat proti Libni a postupuje právě díky tomuto zápasu. Libeň, která jako jediná dokázala porazit suverénního lídra, se tak do 7. ligy nepodívá. No fear zdolal 5:3 Kliku a končí čtvrtý, šesté místo pak potvrdilo Atlético těsným vítězstvím nad Válcovnou plechu. Ta se propadla na poslední příčku, protože Dynamit Vršovice na závěr zdolal Partu. Nechal tak za sebou i Šejka Peterku, který schytal výprask od Suchdolu a končí předposlední.

4. 12. 14 19:00 HOSTI Libeň SK A Zde je místo ... 11. 4:5 (1:1)
Utkání výborné úrovně. Oby týmy byly blízko vítězství, ale hosté měli větší chuť na úspěch. Sergiu Birca
Libeň SK A Zde je místo ...
David Šváb – Pavel Čtvrtečka, Adam Donát, Roman Guttenberg, Petr Harzer, Pavel Mančař, Jaroslav Matějka, David Řezáč, Michal Řezáč, Michal Vlk, Roman Vlk vs Jiří Eckstein – Michael Krutina, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Ondřej Příhonský, Jakub Rybka, Jan Strnad, Matěj Veselský
3., 47. Pavel Čtvrtečka
31., 52. David Řezáč
6. Jakub Mahler
44., 55. Matěj Veselský
49., 56. Jakub Rybka
4. 12. 14 19:00 P3 Válcovna plechu FC Atlético Cerveza 11. 0:1 (0:1)
Hostům zařídil vítězství jediným golem Zachariáš. Domácí vyšli střelecky naprázdno. Čapla, Lysoň
Válcovna plechu FC Atlético Cerveza
Petr Kormaňák – Štěpán Brož, David Křivánek, Kryštof Melka, Kryštof Pech, Petr Šoukal, Vojtěch Syrůček vs Petr Vančura – Daniel Kropík, Martin Lukáč, Petr Lukáč, Jan Šimek, Václav Šindelář, Roman Štefek, Jan Zachariáš
23. Jan Zachariáš
4. 12. 14 19:00 P2 Šejk Peterka CFG Suchdol 11. 3:8 (1:4)
Pohodově hranéutkání, ve kterém zvítězili v utoku důslednější hosté. Michal Stoklasa, Matěj Pokorný
Šejk Peterka CFG Suchdol
Michal Žůrek – Petr Chmelař, Filip Dlouhý, Karel Ejem, Petr Hach, Petr Purtík, Lukáš Šalamoun, Lukáš Vais vs Jiří Pavlíček – Petr Coka, Jiří Fejfar, Lukáš Hofman, Michal Novák, Jaroslav Novotný, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
25., 53., 60. Lukáš Hofman
4. 12. 14 19:00 P1 Rumpra Praha FC Druhá fáze 11. 9:0 (4:0)
Jednoznačné vítězství, výsledek hovoří za vše. Šťástka
Rumpra Praha FC Druhá fáze
Jan Kilián – Jiří Doležel, David Falby, Libor Kosman, Tomáš Peterka, Jiří Sušický, Roman Vaňouček, Tomáš Záluský vs Milan Půlkrábek – Petr Dočekal, Luboš Fiala, Viktor Fojt, Ivo Hrdina, Aleš Kocour, Petr Škoda, Adam Šťastný, Ladislav Zvolský
9., 14., 30., 36., 47., 49. Jiří Doležel
15., 34., 58. David Falby
4. 12. 14 19:00 ZABEH No fear KK Klika CFA 11. 5:3 (2:2)
Hosté měli dobrý vstup do zápasu, ale po půli byl stav již vyrovnaný. Ve druhém poločase se prvně do vedení dostali domácí a to si až do konce pohlídali.
No fear KK Klika CFA
Petr Mikulec – Roman Albín, Radoslav Běhal, Petr Dvořák, Vít Kalina, Michal Mikuš, Petr Sedláček, Jiří Večerka vs Libor Voděracký – Jan Formánek, Jan Ježek, Lukáš Karlec, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Radek Špaček
14., 56. Petr Dvořák
28. Roman Albín
41. Radoslav Běhal
60. Petr Sedláček
6. Josef Kubr
12., 51. Jan Formánek
4. 12. 14 19:00 ARIT Parta AC Dynamit Vršovice 11. 2:3 (0:1)
Podprůměrné utkání, ve kterém byli mírně lepší hosté a zaslouženě vyhráli. Roman Pém, Jiří Smetana