Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 29.11.14 | 08:45 | HOSTI | Profesoři Kanonýři | 11. | 1:4 |
So 29.11.14 | 08:45 | ZAK | Šílené veverky A.F.K. | 11. | 1:2 |
So 29.11.14 | 08:45 | P2 | Kopanda team FC Kalich club Žižkov | 11. | 3:1 |
So 29.11.14 | 08:45 | P1 | Fk.JTS Praha GP Rangers | 11. | 1:6 |
So 29.11.14 | 08:45 | TEMPO | Gremio Šnek FC B | 11. | 2:3 |
So 15.11.14 | 13:45 | ZAK | Šnek FC B Šílené veverky | 10. | 5:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | GP Rangers | 11 | 9 | 1 | 1 | 48:18 | 19 |
2. | Poštmistři A | 11 | 9 | 0 | 2 | 55:11 | 18 |
3. | A.F.K. | 11 | 8 | 2 | 1 | 35:15 | 18 |
4. | Kalich club Žižkov | 11 | 7 | 0 | 4 | 43:27 | 14 |
5. | Šnek FC B | 11 | 5 | 2 | 4 | 30:26 | 12 |
6. | Profesoři | 11 | 5 | 1 | 5 | 30:29 | 11 |
7. | Kopanda team FC | 11 | 4 | 3 | 4 | 24:29 | 11 |
8. | Fk.JTS Praha | 11 | 3 | 3 | 5 | 27:36 | 9 |
9. | Kanonýři | 11 | 4 | 0 | 7 | 29:36 | 8 |
10. | Šílené veverky | 11 | 3 | 1 | 7 | 18:32 | 7 |
11. | Gremio | 11 | 2 | 1 | 8 | 23:37 | 5 |
12. | Legendy FC | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
So 6.9.14 | 10:00, 11:15, 12:30 | TEMPO | Fk.JTS Praha |
Ne 7.9.14 | 12:30, 13:45, 15:00 | HANSP | Šílené veverky |
Ne 14.9.14 | 09:45, 11:00, 12:15 | BECH | A.F.K. |
Ne 14.9.14 | 18:45, 20:00 | P3 | Gremio |
Ne 21.9.14 | 12:30, 13:45, 15:00 | HANSP | GP Rangers |
Ne 21.9.14 | 16:15, 17:30 | MIKU2 | Poštmistři A |
Ne 21.9.14 | 16:15, 17:30 | MIKU1 | Kalich club Žižkov |
Ne 21.9.14 | 17:30, 18:45 | TEMPO | Kopanda team FC |
Ne 21.9.14 | 18:45, 20:00 | DABLI | Profesoři |
Ne 21.9.14 | 18:45, 20:00 | P3 | Gremio |
Ne 21.9.14 | 18:45, 20:00 | MIKU3 | Kanonýři |
Ne 21.9.14 | 18:45, 20:00 | HANSP | Šnek FC B |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | David Faber | K+K Fotbal Team | 20 |
2. | Artur Zhytnyk | K+K Fotbal Team | 15 |
3. | Tadeáš Kárník | GP Rangers | 12 |
4. | Zdeněk Grůša st. | Kalich club Žižkov | 12 |
5. | Nikolas Velios | Profesoři | 11 |
6. | Zdeněk Grůša ml. | Kalich club Žižkov | 10 |
7. | Jorge Reparaz Andrade | Šnek FC B | 10 |
8. | Antonín Měchura | Kalich club Žižkov | 9 |
9. | Albert Kincl | GP Rangers | 9 |
10. | Jaroslav Šafařík | Gremio | 8 |
11. | Radek Churaň | Kopanda team FC | 7 |
12. | Jaroslav Havlíček | Pětapůl TJ | 6 |
13. | Daniel Biderman | Deportivo bez Coruna B | 6 |
14. | Ján Szabó | Boží bojovníci | 6 |
15. | Miroslav Neubauer | Šnek FC A | 6 |
16. | Mikoláš Obrusník | GP Rangers | 6 |
17. | Martin Kubíček | Kanonýři | 6 |
18. | Michal Lupínek | Gremio | 5 |
19. | Jan Koháry | Torpedo Barrandov | 5 |
20. | Vitaliy Atamanyuk | Fk.JTS Praha | 5 |