Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 30.11.14 | 15:00 | MIKU1 | Komety FC B Alkmar | 11. | 6:1 |
Ne 30.11.14 | 15:00 | HANSP | Vixens Airconquest F.F.C. | 11. | 0:10 |
Ne 30.11.14 | 15:00 | SANC2 | Pražská hnědka DK Výlov 0.FC | 11. | 0:6 k. |
Ne 30.11.14 | 15:00 | zzSANC3 | Zlíchov Catholic FC ONBLACK | 11. | 5:1 |
Ne 30.11.14 | 15:00 | MIKU4 | Stříbrný hroch C DDR FC | 11. | 0:5 |
Ne 30.11.14 | 15:00 | SANC1 | Red Leads Lokomotiva DP | 11. | 6:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komety FC B | 11 | 9 | 1 | 1 | 64:16 | 19 |
2. | Red Leads | 11 | 9 | 0 | 2 | 49:14 | 18 |
3. | DDR FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 45:14 | 17 |
4. | Lokomotiva DP | 11 | 6 | 2 | 3 | 33:33 | 14 |
5. | Zlíchov Catholic FC | 11 | 6 | 0 | 5 | 54:32 | 12 |
6. | ONBLACK | 11 | 5 | 1 | 5 | 33:21 | 11 |
7. | Stříbrný hroch C | 11 | 4 | 3 | 4 | 27:23 | 11 |
8. | Alkmar | 11 | 4 | 1 | 6 | 33:35 | 9 |
9. | Airconquest F.F.C. | 11 | 4 | 0 | 7 | 27:30 | 8 |
10. | Výlov 0.FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 46:30 | 7 |
11. | Vixens | 11 | 1 | 0 | 10 | 17:114 | 2 |
12. | Pražská hnědka DK | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
So 6.9.14 | 11:15, 12:30 | zzNOVOB | Zlíchov Catholic FC |
So 13.9.14 | 08:45, 10:00 | TEMPO | Zlíchov Catholic FC |
So 13.9.14 | 10:00, 11:15 | ZABEH | DDR FC |
So 20.9.14 | 10:00, 11:15 | P2 | Výlov 0.FC |
Ne 21.9.14 | 18:45, 20:00 | ZAK | Komety FC B |
So 4.10.14 | 11:15, 12:30 | LITVI | Vixens |
So 4.10.14 | 11:15, 12:30 | HANSP | Komety FC B |
So 11.10.14 | 11:15, 12:30 | P3 | Lokomotiva DP |
Út 14.10.14 | 18:00, 19:15 | zzDOLME | Komety FC B |
So 18.10.14 | 10:00, 11:15 | ZAK | Výlov 0.FC |
So 18.10.14 | 11:15, 12:30 | LITVI | Airconquest F.F.C. |
St 22.10.14 | 18:30, 19:45 | HRAB1 | DDR FC |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Mark Litvinov | Komety FC A | 23 |
2. | Eduard Reypashi | Taggart | 13 |
3. | Vladimir Obolenskiy | Komety FC B | 12 |
4. | Jonathan Ton | Red Leads | 11 |
5. | Tomáš Němec | DDR FC | 10 |
6. | Rostislav Antal | Lokomotiva DP | 10 |
7. | Martin Šorma | Čanda bůráků | 9 |
8. | Tomáš Fiala | Viktoria Bítovská B | 9 |
9. | Dominik Radina | Zlíchov Catholic FC | 8 |
10. | Petr Mičánek | HeyMed | 8 |
11. | Tomáš Kubík | Alkmar | 8 |
12. | Andrey Knyazkov | Lokomotiva DP | 7 |
13. | Michael Jirsa | Zlíchov Catholic FC | 7 |
14. | Marek Soukup | Rychlí banáni | 7 |
15. | Prokop Šorm | Tycho de Brahe FC A | 7 |
16. | Miroslav Sedláček | DDR FC | 7 |
17. | Matěj Jirsa | Babočka Admirál FC A | 7 |
18. | Přemysl Přaslička | Stříbrný hroch C | 6 |
19. | Martin Čermák | Alkmar | 6 |
20. | Filip Šindelář | Rebel Circus | 6 |