Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 23.11.14 | 17:30 | ZAK | Napoleoni Koza znezaneřáděná | 11. | 3:1 |
Ne 23.11.14 | 17:30 | TEMPO | Sanitka AS F3N FC B | 11. | 7:0 |
Ne 23.11.14 | 17:30 | P3 | Sedmikráskov Čimice Emergency | 11. | 1:2 |
Ne 23.11.14 | 17:30 | P1 | Pražská Stoka Hell Avalanche | 11. | 3:2 |
Ne 23.11.14 | 17:30 | P2 | Rychlá rota Tým Jakuba Harapáta | 11. | 3:2 |
Ne 23.11.14 | 17:15 | HOSTI | Lipodur FC A ZAHR 1.FC | 11. | 3:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Napoleoni | 11 | 10 | 0 | 1 | 58:10 | 20 |
2. | F3N FC B | 11 | 7 | 1 | 3 | 38:26 | 15 |
3. | Rychlá rota | 11 | 7 | 0 | 4 | 31:20 | 14 |
4. | Pražská Stoka | 11 | 6 | 1 | 4 | 24:24 | 13 |
5. | Lipodur FC A | 11 | 5 | 3 | 3 | 17:19 | 13 |
6. | Sedmikráskov Čimice | 11 | 5 | 2 | 4 | 31:29 | 12 |
7. | Emergency | 11 | 5 | 1 | 5 | 24:28 | 11 |
8. | Sanitka AS | 11 | 4 | 2 | 5 | 28:39 | 10 |
9. | Hell Avalanche | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:27 | 9 |
10. | Koza znezaneřáděná | 11 | 2 | 1 | 8 | 24:40 | 5 |
11. | Tým Jakuba Harapáta | 11 | 4 | 0 | 7 | 23:38 | 2 |
12. | ZAHR 1.FC | 11 | 1 | 0 | 10 | 10:37 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Ne 21.9.14 | 15:00, 16:15, 17:30 | P3 | Tým Jakuba Harapáta |
So 27.9.14 | 08:45, 10:00 | TEMPO | Napoleoni |
Ne 28.9.14 | 18:45, 20:00 | MIKU4 | Sanitka AS |
Po 20.10.14 | 19:00, 20:15 | STOD | Hell Avalanche |
So 1.11.14 | 10:00, 11:15, 12:30 | P2 | Tým Jakuba Harapáta |
So 1.11.14 | 11:15, 12:30 | LITVI | Lipodur FC A |
St 5.11.14 | 19:00, 20:15 | METE1 | Emergency |
Út 11.11.14 | 19:00, 20:15 | P2 | Koza znezaneřáděná |
So 15.11.14 | 12:30, 13:45 | ZAK | ZAHR 1.FC |
Po 17.11.14 | 17:30, 18:45 | ARIT | Pražská Stoka |
Po 17.11.14 | 18:45, 20:00 | P3 | F3N FC B |
Po 17.11.14 | 18:45, 20:00 | P2 | Sedmikráskov Čimice |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Marek Teller | F3N FC B | 21 |
2. | Tomáš Juritka | Napoleoni | 17 |
3. | Jiří Fuciman | No fear KK | 15 |
4. | Michal Krautwurm | Rychlá rota | 13 |
5. | Jiří Smolka | Koza znezaneřáděná | 13 |
6. | Denis Maizner | Napoleoni | 12 |
7. | Vít Ulrich | Sedmikráskov Čimice | 10 |
8. | David Schleif | Napoleoni | 9 |
9. | Jan Kubáň | Sedmikráskov Čimice | 9 |
10. | Matěj Plachý | F3N FC B | 9 |
11. | Jiří Chládek | Pražská Stoka | 8 |
12. | Tomáš Novák | Junior Motol | 8 |
13. | Jan Bednář | Speciál Bráník B | 7 |
14. | Igor Bondar | Emergency | 6 |
15. | Petr Skrčený | ZAHR 1.FC | 5 |
16. | Štěpán Herout | Alkohol Vršovice FC | 5 |
17. | Martin Hrnčíř | Rychlá rota | 5 |
18. | Robert Vejdělek | Tým Jakuba Harapáta | 5 |
19. | Pavel Dostálík | Sanitka AS | 5 |
20. | Jan Šulc | Sedmikráskov Čimice | 5 |