Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 2.12.14 | 19:30 | HOSTI | Pražačka seniors A Dřevorubci Modřany S | 11. | 2:1 |
Út 2.12.14 | 19:30 | MIKU4 | Tučňáci SUP A Zelená liška TJ SUP A | 11. | 4:3 |
Út 2.12.14 | 19:30 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP AGČV/Ajax | 11. | 6:2 |
Út 2.12.14 | 19:30 | MIKU2 | Blesk VK SUP Kbelák FC SUP | 11. | 4:0 |
Út 2.12.14 | 19:30 | BECH | Super Naděje A Sen ČM PG supervet | 11. | 2:2 |
Út 2.12.14 | 19:30 | MIKU3 | Radouč FC A Ortopedie | 11. | 3:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan Perón club SUP | 11 | 10 | 1 | 0 | 59:16 | 21 |
2. | Pražačka seniors A | 11 | 6 | 4 | 1 | 27:17 | 16 |
3. | Super Naděje A | 11 | 5 | 4 | 2 | 27:24 | 14 |
4. | Tučňáci SUP A | 11 | 5 | 3 | 3 | 36:26 | 13 |
5. | AGČV/Ajax | 11 | 4 | 5 | 2 | 21:19 | 13 |
6. | Dřevorubci Modřany S | 11 | 6 | 0 | 5 | 32:26 | 12 |
7. | Ortopedie | 11 | 4 | 2 | 5 | 36:28 | 10 |
8. | Sen ČM PG supervet | 11 | 3 | 4 | 4 | 28:27 | 10 |
9. | Blesk VK SUP | 11 | 4 | 2 | 5 | 22:30 | 10 |
10. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 3 | 2 | 6 | 23:41 | 8 |
11. | Radouč FC A | 11 | 2 | 1 | 8 | 26:50 | 5 |
12. | Kbelák FC SUP | 11 | 0 | 0 | 11 | 15:48 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
St 10.9.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Klokan club SUP A |
Ne 14.9.14 | 10:00, 11:15, 12:30 | KBELY | Kbelák FC SUP |
Po 15.9.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU2 | Zelená liška TJ SUP A |
Čt 2.10.14 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Radouč FC A |
Čt 2.10.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | CESMI | AGČV/Ajax |
Po 6.10.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU2 | Ortopedie |
St 8.10.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Klokan club SUP A |
Ne 12.10.14 | 10:00, 11:15, 12:30 | KBELY | Kbelák FC SUP |
Út 14.10.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU2 | Zelená liška TJ SUP A |
St 15.10.14 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Blesk VK SUP |
St 22.10.14 | 18:00, 19:15 | zzDOLME | Tučňáci SUP A |
Po 27.10.14 | 19:30, 20:45 | ARIT | Tučňáci SUP A |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Roman Veselý | Klokan club SUP A | 16 |
2. | Jan Syrovátka | Pražačka seniors A | 14 |
3. | Petr Pohnán | Klokan club SUP B | 13 |
4. | Milan Cibík | FC Střešovice SUP | 12 |
5. | Pavel Karas | Radouč FC B | 11 |
6. | Zdeněk Kolář | Sen ČM PG supervet | 10 |
7. | Matěj Pánek | Indus SUP A | 9 |
8. | Lubomír Nešpor | Kbelák FC SUP | 9 |
9. | Jindřich Ludmila | Úderka Žižkov SUP | 8 |
10. | Jiří Mach | Tučňáci SUP B | 8 |
11. | Roman Bäumel | Tučňáci SUP A | 7 |
12. | Vlastislav Doležal | SC Xaverov SUP | 7 |
13. | Jindřich Müller | Ortopedie | 6 |
14. | Viktor Starec | Dřevorubci Modřany S | 6 |
15. | Milan Cajthaml | Ortopedie | 6 |
16. | Marek Lorenc | Blesk VK SUP | 6 |
17. | Martin Vyštejn | Ortopedie | 6 |
18. | Ivo Štric | Super Naděje A | 5 |
19. | Daniel Mašek | Klokan club SUP A | 5 |
20. | Milan Musil | Felix club super | 5 |