Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 3.12.14 | 20:15 | P1 | Nejistá sezóna SUP Kapr tým SUP | 11. | 0:5 |
St 3.12.14 | 20:15 | METE2 | Tycho de Brahe SUP Berger club SUP | 11. | 2:1 |
St 3.12.14 | 20:15 | METE1 | Koliba F.C.V. Žvahov | 11. | 0:6 k. |
St 3.12.14 | 20:15 | P2 | Valník Benda All Stars FC | 11. | 1:1 |
St 3.12.14 | 20:15 | ZABEH | Trops 1.SK SUP Endoprotéza | 11. | 2:2 |
St 3.12.14 | 20:15 | P3 | Javorák plus Veget FC SUP | 11. | 1:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veget FC SUP | 11 | 9 | 0 | 2 | 49:14 | 18 |
2. | Benda All Stars FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 50:22 | 16 |
3. | Valník | 11 | 6 | 3 | 2 | 29:12 | 15 |
4. | Javorák plus | 11 | 6 | 1 | 4 | 39:18 | 13 |
5. | Trops 1.SK SUP | 11 | 4 | 4 | 3 | 29:17 | 12 |
6. | Endoprotéza | 11 | 4 | 4 | 3 | 26:27 | 12 |
7. | Berger club SUP | 11 | 5 | 1 | 5 | 18:27 | 11 |
8. | Kapr tým SUP | 11 | 4 | 2 | 5 | 26:35 | 10 |
9. | Nejistá sezóna SUP | 11 | 2 | 4 | 5 | 11:25 | 8 |
10. | Tycho de Brahe SUP | 11 | 1 | 5 | 5 | 18:38 | 7 |
11. | Žvahov | 11 | 3 | 0 | 8 | 15:52 | 6 |
12. | Koliba F.C.V. | 11 | 1 | 2 | 8 | 10:33 | 4 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Út 16.9.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Javorák plus |
Út 23.9.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Javorák plus |
St 8.10.14 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER2 | Tycho de Brahe SUP |
St 8.10.14 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER3 | Nejistá sezóna SUP |
Út 14.10.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Veget FC SUP |
Čt 16.10.14 | 18:00, 19:15, 20:30 | MALES | Berger club SUP |
Út 28.10.14 | 19:30, 20:45 | MIKU3 | Koliba F.C.V. |
St 29.10.14 | 17:45, 19:00 | ZABEH | Valník |
St 29.10.14 | 18:00, 19:15 | zzDOLME | Koliba F.C.V. |
Čt 30.10.14 | 19:00, 20:15 | P1 | Trops 1.SK SUP |
Čt 30.10.14 | 19:30, 20:45 | BECH | Valník |
Ne 2.11.14 | 13:45, 15:00 | P2 | Žvahov |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Miroslav Königsmark | Veget FC SUP | 24 |
2. | Petr Zadák | Benda All Stars FC | 15 |
3. | Jiří Podhůrský | Benda All Stars FC | 14 |
4. | Zdeněk Sokol | Valník | 11 |
5. | Vladimír Procházka | Javorák plus | 10 |
6. | Andrey Abroskin | Kapr tým SUP | 9 |
7. | Roman Mlynář | Benda All Stars FC | 8 |
8. | Alexandr Kurz | Javorák plus | 8 |
9. | Jiří Hradec | Kapr tým SUP | 7 |
10. | Radek Škarda | Trops 1.SK SUP | 7 |
11. | Luděk Tobola | Valník | 7 |
12. | Richard Slaměník | Podolka FC SUP | 7 |
13. | Viktor Kassl | Tycho de Brahe SUP | 7 |
14. | Petr Valenta | Endoprotéza | 6 |
15. | Tomáš Hrdý | Endoprotéza | 6 |
16. | Michal Vokřínek | Zelená liška TJ SUP A | 6 |
17. | Jaroslav Jačka | Javorák plus | 5 |
18. | Ján Dzvoník | Veget FC SUP | 5 |
19. | Pavel Kunst | RP U Zábranských | 5 |
20. | Ján Chromek | Veget FC SUP | 5 |