Rozpis pískání, I.třída, skupina A

Wolch Praha

Po 7.9. 20:00 Háje HAJE2
St 16.9. 21:00 Astra Zahr.město ASTR1
Út 22.9. 21:00 Astra Zahr.město ASTR2
Po 12.10. 19:00 Háje HAJE1
Út 3.11. 21:00 Astra Zahr.město ASTR2
Po 23.11. 19:00 Astra Zahr.město ASTR2

Arsenal Praha

Po 21.9. 20:30 Astra Zahr.město ASTR1
Pa 9.10. 21:00 Astra Zahr.město ASTR1
Po 12.10. 19:00 Háje HAJE2
St 4.11. 20:00 Háje HAJE1
Po 9.11. 19:00 ZŠ Generála Janouška GENJA

KYX Praha

Po 31.8. 21:00 Háje HAJE1
Po 19.10. 19:00 Háje HAJE1
Po 2.11. 20:00 Astra Zahr.město ASTR2
St 11.11. 21:00 Astra Zahr.město ASTR1
Po 23.11. 19:30 Astra Zahr.město ASTR1

Božolé VS

Út 1.9. 21:00 Astra Zahr.město ASTR2
St 9.9. 19:00 Háje HAJE2
Po 14.9. 20:00 Astra Zahr.město ASTR2
St 14.10. 19:00 Astra Zahr.město ASTR1
Po 19.10. 21:00 Háje HAJE1

Comes Košíře A

Po 31.8. 20:00 Háje HAJE2
Po 14.9. 20:00 Háje HAJE2
Po 5.10. 20:00 Astra Zahr.město ASTR2
Po 19.10. 20:00 Háje HAJE1
St 28.10. 19:00 Astra Zahr.město ASTR1
Po 9.11. 20:30 Astra Zahr.město ASTR1

Kmochův odkaz A

St 9.9. 21:00 Astra Zahr.město ASTR1
St 16.9. 19:00 Astra Zahr.město ASTR1
St 14.10. 21:00 Astra Zahr.město ASTR1
St 28.10. 21:00 Astra Zahr.město ASTR1
St 11.11. 19:00 Astra Zahr.město ASTR1
St 25.11. 21:00 Astra Zahr.město ASTR1

Real Triky

St 9.9. 19:00 Astra Zahr.město ASTR1
St 16.9. 20:00 Háje HAJE1
St 23.9. 20:00 Háje HAJE1
St 21.10. 20:00 Háje HAJE1
St 11.11. 20:00 Háje HAJE1
St 25.11. 20:00 Háje HAJE1

Tefal-Rowenta

Po 31.8. 19:30 Astra Zahr.město ASTR1
Po 21.9. 19:30 Astra Zahr.město ASTR1
Po 12.10. 19:30 Astra Zahr.město ASTR1
St 28.10. 20:00 Astra Zahr.město ASTR2
Pa 6.11. 21:00 Astra Zahr.město ASTR1
Po 9.11. 19:30 Astra Zahr.město ASTR1

Montana

St 2.9. 20:00 Astra Zahr.město ASTR1
St 14.10. 20:00 Astra Zahr.město ASTR1
Pa 23.10. 19:00 Astra Zahr.město ASTR1
St 28.10. 20:00 Astra Zahr.město ASTR1
St 11.11. 20:00 Astra Zahr.město ASTR1

Tlející dřevo

Pa 25.9. 19:00 Astra Zahr.město ASTR1
St 30.9. 20:00 Háje HAJE2
Út 6.10. 21:00 Astra Zahr.město ASTR2
St 14.10. 19:00 Háje HAJE1
St 21.10. 21:00 Astra Zahr.město ASTR2
St 25.11. 19:00 Háje HAJE2

PedF Praha FT B

St 16.9. 19:00 Háje HAJE2
Po 5.10. 19:00 ZŠ Generála Janouška GENJA
St 21.10. 19:00 Háje HAJE2
St 28.10. 19:00 Háje HAJE2
St 4.11. 20:00 Astra Zahr.město ASTR1
St 25.11. 19:00 Astra Zahr.město ASTR1

Wizards DDM Praha 10 B

St 2.9. 21:00 Astra Zahr.město ASTR1
Po 7.9. 19:00 Háje HAJE1
St 21.10. 19:00 Astra Zahr.město ASTR2
St 28.10. 19:00 Háje HAJE1
St 4.11. 21:00 Astra Zahr.město ASTR2
Po 23.11. 20:00 Háje HAJE2