Seznam týmů, I.třída, skupina A

Tým Barvy dresů
Arsenal Praha modrá
Božolé VS modro-bílá
Montana bílá, oranžová
Comes Košíře A žlutá
Kmochův odkaz A černá, modrá
KYX Praha černo-žlutá, modro-bílá
PedF Praha FT B oranžová, modro-černá
Wizards DDM Praha 10 B černá, bílá
Real Triky bílá, oranžová
Wolch Praha žlutá
Tlející dřevo zelená, modrá
Tefal-Rowenta červená

Rozpis zápasů, I.třída, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
KYX PrahaPedF Praha FT B Po 31.8. 20:00 HAJE1
Arsenal PrahaTefal-Rowenta Po 31.8. 20:30 ASTR1
Comes Košíře AReal Triky Po 31.8. 21:00 HAJE2
Božolé VSTlející dřevo Út 1.9. 20:00 ASTR2
Kmochův odkaz AWizards DDM Praha 10 B St 2.9. 20:00 ASTR1
MontanaWolch Praha St 2.9. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Wolch PrahaComes Košíře A Po 7.9. 19:00 HAJE2
Wizards DDM Praha 10 BKYX Praha Po 7.9. 20:00 HAJE1
Tefal-RowentaPedF Praha FT B Po 7.9. 21:00 ASTR2
Real TrikyKmochův odkaz A St 9.9. 20:00 ASTR1
Arsenal PrahaBožolé VS St 9.9. 20:00 HAJE2
Tlející dřevoMontana St 9.9. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Comes Košíře ATlející dřevo Po 14.9. 19:00 HAJE2
Božolé VSTefal-Rowenta Po 14.9. 21:00 ASTR2
KYX PrahaReal Triky St 16.9. 19:00 HAJE1
Kmochův odkaz AWolch Praha St 16.9. 20:00 ASTR1
PedF Praha FT BWizards DDM Praha 10 B St 16.9. 20:00 HAJE2
MontanaArsenal Praha St 16.9. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Arsenal PrahaComes Košíře A Po 21.9. 19:30 ASTR1
Tefal-RowentaWizards DDM Praha 10 B Po 21.9. 20:30 ASTR1
Wolch PrahaKYX Praha Út 22.9. 20:00 ASTR2
Real TrikyPedF Praha FT B St 23.9. 19:00 HAJE1
Božolé VSMontana St 23.9. 21:00 ASTR1
Tlející dřevoKmochův odkaz A Pa 25.9. 20:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
PedF Praha FT BWolch Praha Po 5.10. 20:00 GENJA
Comes Košíře ABožolé VS Po 5.10. 21:00 ASTR2
KYX PrahaTlející dřevo Út 6.10. 20:00 ASTR2
Wizards DDM Praha 10 BReal Triky St 7.10. 19:00 HAJE1
MontanaTefal-Rowenta St 7.10. 21:00 ASTR1
Kmochův odkaz AArsenal Praha Pa 9.10. 20:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Wolch PrahaWizards DDM Praha 10 B Po 12.10. 20:00 HAJE1
Arsenal PrahaKYX Praha Po 12.10. 20:00 HAJE2
Tefal-RowentaReal Triky Po 12.10. 20:30 ASTR1
Tlející dřevoPedF Praha FT B St 14.10. 20:00 HAJE1
Božolé VSKmochův odkaz A St 14.10. 20:00 ASTR1
MontanaComes Košíře A St 14.10. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
KYX PrahaBožolé VS Po 19.10. 20:00 HAJE1
Comes Košíře ATefal-Rowenta Po 19.10. 21:00 HAJE1
Real TrikyWolch Praha St 21.10. 19:00 HAJE1
PedF Praha FT BArsenal Praha St 21.10. 20:00 HAJE2
Wizards DDM Praha 10 BTlející dřevo St 21.10. 20:00 ASTR2
Kmochův odkaz AMontana Pa 23.10. 20:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Tlející dřevoReal Triky St 30.9. 19:00 HAJE2
Arsenal PrahaWizards DDM Praha 10 B St 28.10. 20:00 HAJE1
Božolé VSPedF Praha FT B St 28.10. 20:00 HAJE2
Comes Košíře AKmochův odkaz A St 28.10. 20:00 ASTR1
Tefal-RowentaWolch Praha St 28.10. 21:00 ASTR2
MontanaKYX Praha St 28.10. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
KYX PrahaComes Košíře A Po 2.11. 21:00 ASTR2
Wolch PrahaTlející dřevo Út 3.11. 20:00 ASTR2
Real TrikyArsenal Praha St 4.11. 19:00 HAJE1
Wizards DDM Praha 10 BBožolé VS St 4.11. 20:00 ASTR2
PedF Praha FT BMontana St 4.11. 21:00 ASTR1
Kmochův odkaz ATefal-Rowenta Pa 6.11. 20:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Comes Košíře APedF Praha FT B Po 9.11. 19:30 ASTR1
Arsenal PrahaWolch Praha Po 9.11. 20:00 GENJA
Tefal-RowentaTlející dřevo Po 9.11. 20:30 ASTR1
Božolé VSReal Triky St 11.11. 19:00 HAJE1
Kmochův odkaz AKYX Praha St 11.11. 20:00 ASTR1
MontanaWizards DDM Praha 10 B St 11.11. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Wizards DDM Praha 10 BComes Košíře A Po 23.11. 19:00 HAJE2
Wolch PrahaBožolé VS Po 23.11. 20:00 ASTR2
KYX PrahaTefal-Rowenta Po 23.11. 20:30 ASTR1
Real TrikyMontana St 25.11. 19:00 HAJE1
PedF Praha FT BKmochův odkaz A St 25.11. 20:00 ASTR1
Tlející dřevoArsenal Praha St 25.11. 20:00 HAJE2