Út 31.3.15 19:30 zzNOVOB Inter Lotyšák A UTS Vršovice   (HL2A)
Út 31.3.15 20:45 zzNOVOB Real Sharks J.R.Club A   (HL6C)
Ne 10.5.15 18:45 P3 Sestra Sojka Čanda bůráků   (HL7J)
Ne 10.5.15 20:00 P3 Caroil VET Kumpáni VET   (VL4F)

21. 6. 15 16:15 ZAK Sokol Barča Vysočany Karcinogenní 11. 0:3 (0:1)
Roman Janda – Jan Černý, Marek Grundza, Petr Jambor, Roman Janda, Martin Kříž, Marek Kudrlička, Lukáš Provazník, Daniel Vostřez vs Adam Brtna – Pavel Beneš, Martin Beránek, Kamil Černý, Jakub Kupec, Jakub Mikéska, Radek Šulc, Martin Tousek
27. Martin Tousek
56. Jakub Kupec
59. Radek Šulc
7. 6. 15 18:45 P1 Bamboocha City Sokol Barča Vysočany 10. 1:3 (1:1)
Zápas, kde čaroval gólman Janda a přesnější hra Barčy Vysočany. Paleček, Linhart
Bamboocha City Sokol Barča Vysočany
Martin Krupka – Michal Junek, Zdeněk Kouba, Michal Petržilka, David Richter, Petr Vondráček, Martin Zemánek vs Roman Janda – Jan Černý, Marek Grundza, Petr Jambor, Roman Janda, Martin Kříž, Marek Kudrlička, Lukáš Provazník, Daniel Vostřez
17. Petr Vondráček 11. Martin Kříž
49. Jan Černý
60. Marek Kudrlička
31. 5. 15 15:00 ZAK Sokol Barča Vysočany Alej FK A 9. 4:2 (0:1)
Velmi pohledné utkání, ve kterém domácí ze sebe jasně dali úplně všechno a vítězství 4:2 si plně zasloužili. Jaroslav Gaudek
Sokol Barča Vysočany Alej FK A
Roman Janda – Jan Černý, Marek Grundza, Petr Jambor, Roman Janda, Martin Kříž, Marek Kudrlička, Lukáš Provazník, Daniel Vostřez vs Petr Malec – Petr Beneš, Vladimír Bernát, Marek Fejfar, Michal Fejfar, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Martin Rudovský
33. Marek Grundza
38. Lukáš Provazník
47. Martin Kříž
53. Roman Janda
10., 44. Vladimír Bernát
24. 5. 15 15:00 ZAK 4077 DUCKS Sokol Barča Vysočany 8. 0:2 (0:2)
Kvalitní utkání, které bylo velmi vyrovnané. Domácím se nedařilo v zakončení, a tak hostům stačili dva zásahy k pohodlnému vítězství. Brhel,Janča
4077 DUCKS Sokol Barča Vysočany
Jan Prušák – Michal Borovan, Filip Černý, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, Radek Prokop, Zdeněk Vácha vs Roman Janda – Jan Černý, Marek Grundza, Petr Jambor, Roman Janda, Martin Kříž, Marek Kudrlička, Miroslav Otta, Lukáš Provazník, Daniel Vostřez
24. Roman Janda
28. Lukáš Provazník
17. 5. 15 15:00 ZAK Sokol Barča Vysočany Veleslavín Viktoria 7. 5:1 (1:0)
Ze začátku vyrovnané utkání. Ve druhé půli domácí získali jasnou převahu, kterou dokázali gólově zúročit a zaslouženě vyhráli. David Kabát, Eduard Skramuský
Sokol Barča Vysočany Veleslavín Viktoria
Roman Janda – Marek Grundza, Petr Jambor, Roman Janda, Martin Kříž, Marek Kudrlička, Lukáš Provazník, Daniel Vostřez vs Josef Jordán – Jan Cihlář, Ondřej Jon, Ivan Junas, Filip Kořínek, Jan Vodháněl
27., 57. Marek Kudrlička
36. Lukáš Provazník
38. Martin Kříž
43. Roman Janda
52. Ondřej Jon
3. 5. 15 15:00 ZAK Torpedo Barrandov Sokol Barča Vysočany 6. 1:0 (1:0)
Domácí měli více šancí a jen díky skvělému brankáři hostů, neskončilo utkání vyšším rozdílem ve skóre. Hosté se snažili na konci utkání vyrovnat, ale to se jim nepodařilo. Jiří Humhal, Petr Černý
Torpedo Barrandov Sokol Barča Vysočany
Tomáš Krucký – Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, David Ponert, Jakub Sainer, Luděk Šístek, Petr Šístek vs Roman Janda – Jan Černý, Marek Grundza, Petr Jambor, Roman Janda, Martin Kříž, Marek Kudrlička, Miroslav Otta, Lukáš Provazník, Daniel Vostřez
30. Petr Šístek
26. 4. 15 15:00 ZAK Sokol Barča Vysočany Šrot FC 5. 1:3 (1:2)
Hosté hráli úsporný fotbal, protože se k utkání sešli bez střídání. Hráli ze zajištěné obrany a vyráželi do rychlých protiútoků, které dokázali využívat. Dufek
Sokol Barča Vysočany Šrot FC
Roman Janda – Jan Černý, Marek Grundza, Petr Jambor, Roman Janda, Martin Kříž, Marek Kudrlička, Lukáš Provazník vs Petr Dubec – Zbyněk Adamec, Matúš Bálint, Dominik Dlugoš, Josef Hudeček, Karel Petřina
25. Roman Janda 2., 43. Dominik Dlugoš
26. Karel Petřina
19. 4. 15 16:15 P2 Zimbru Olymp A Sokol Barča Vysočany 4. 5:0 (1:0)
Skvělý zápas, ve kterém domácí jednoznačně přestříleli soupeře. Fotbal nahoru dolů. Šance na obou stranách, lepší tým zvítězil. Mleziva, Linhart
Zimbru Olymp A Sokol Barča Vysočany
Eugeniu Marandici – Sergiu Birca, Igor Costandoi, Ion Gutuleac, Petrisor Prodan, Ruslan Rata, Vladimir Šarapanovschi, David Šelmeczi vs Lukáš Provazník – Jan Černý, Marek Grundza, Petr Jambor, Roman Janda, Martin Kříž, Marek Kudrlička, Miroslav Otta, Daniel Vostřez
24. Igor Costandoi
34., 36., 51. Petrisor Prodan
37. Ion Gutuleac
12. 4. 15 15:00 ZAK S.N.F. A Sokol Barča Vysočany 3. 0:2 (0:1)
Bojovné utkání dobré úrovně. První poločas měl vyrovnaný průběh. Hosté se dostali do vedení, které ve druhé půli potvrdili a zaslouženě vyhráli.
S.N.F. A Sokol Barča Vysočany
Vladimír Lihne – Roman Bačák, Pavel Čech, Václav Kobes, Michal Perna, Kryštof Sahula, Vladislav Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Jiří Svoboda, Dominik Zukal, Vít Zukal vs Lukáš Provazník – Jan Černý, Marek Grundza, Petr Jambor, Roman Janda, Martin Kříž, Marek Kudrlička, Miroslav Otta
16., 33. Jan Černý
6. 4. 15 15:00 ZAK Sokol Barča Vysočany Lord Mayor Idiot 2. 2:10 (2:4)
Hosté si do poločasu vypracovali dvoubrankový náskok, který po vyloučení domácího brankáře za hrubé nesportovní chování,  ve druhé půli dokázali v pohodě navyšovat a nakonec z toho byl debakl. Lukáš Mádr, Tomáš Andrle