So 28.3.15 08:45, 10:00, 11:15 DEKAN Atomovej brouk B
So 28.3.15 11:15, 12:30 P3 Kapr tým 86 A
Po 30.3.15 18:15, 19:30 ARIT Normální Chlapi
So 4.4.15 08:45, 10:00 P2 Borussia Dortšpunt B
St 15.4.15 19:00, 20:15 zzSANC3 United clans
St 22.4.15 19:00, 20:15 P3 Kapr tým 86 A
So 25.4.15 08:45, 10:00, 11:15 DEKAN Atomovej brouk B
St 29.4.15 18:15, 19:30 BIHOR Hustec
St 6.5.15 18:15, 19:30, 20:45 MIKU1 Debakl FC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

V této skupině už je dohráno, připomeňme si tedy alespoň základní fakta. Do třetí ligy postoupil z prvního místo Botič, který za celé jaro prohrál pouze jednou, doprovodí ho United clans. Oba celky už ve třetí lize hrály, Klany se vrací po půlroční absenci, Botič musel na návrat čekat dvě sezóny. Naopak sestupuje s jedinou výhrou na kontě Borussia Dortšpunt, spolu s ní putuje o patro níž Atomovej brouk a také odpočtem zatížený Kapr tým. Korunu krále střelců získal za 18 branek Václav Zvěřina z Normálních chlapů, gólmanům kraloval Jan Pekárek ze Sokolu Vysočany.

21. 6. 15 17:30 BECH Pivson a Pofel Angmar A 11. 3:1 (0:1)
Víceméně po celých 60 minut hry vyrovnané utkání zlomil vítězný tým ve svůj prospěch v poslední šestiminutovce.
Pivson a Pofel Angmar A
Michal Stoklasa – Matouš Bém, Martin Hrycej, Matouš Knapp, Michal Kovář, Matěj Pokorný, Oldřich Sedlák, Petr Valášek vs Miroslav Macháček – Václav Bíža, Josef Brožek, Dominik Kirchmann Urban, Marek Procházka, Miroslav Procházka, Tomáš Rulíšek, Jiří Šíp
40. Martin Hrycej
54. Petr Valášek
58. Matouš Bém
15. Dominik Kirchmann Urban
21. 6. 15 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Debakl FC 11. 2:4 (1:4)
Poklidné utkání, hezké akce, výborní brankáři. Debakl měl více šancí a byl efektivnější v koncovce. Michal Stárek, Ervín Schün
Sokol Vysočany B Debakl FC
Jan Pekárek – Jiří Horák, Jiří Kočovský, Vratislav Kracman, Hedvika Kracmanová, Jiří Povýšil, Martin Trunčík, Marek Žádný vs Jan Šuráň – Tomáš Ferneza, Tomáš Repaský, Alexandr Sirotek, Jan Štoncner, Jan Utěšil, Luboš Valent
22. Jiří Horák
42. Martin Trunčík
3. Tomáš Repaský
19. OG
24. Alexandr Sirotek
29. Jan Štoncner
21. 6. 15 17:30 P2 Kapr tým 86 A Normální Chlapi 11. 3:6 (2:2)
Rozhodla kvalita domácích. Pavel Štěrba, Karel Winter
Kapr tým 86 A Normální Chlapi
Ondřej Vlasák – Radek Benda, Daniel Čermák, Tomáš Djakov, Tomáš Jurčík, Lukáš Kulhánek, Ruslan Skopal vs Jan Varga – Jan Dont, Michal Kabelka, Jakub Novotný, Petr Poláček, Václav Zvěřina, Vojtěch Zvěřina
13., 27. Ruslan Skopal
56. Daniel Čermák
16., 33., 54. Václav Zvěřina
28. Petr Poláček
43. Vojtěch Zvěřina
53. Jan Dont
21. 6. 15 17:30 P1 Hustec Atomovej brouk B 11. 2:3 (0:3)
Šťastnější vyhrál. Josef Klail, Malý
Hustec Atomovej brouk B
Martin Vohánka – Jan Kořínek, Martin Kubelík, Jan Malíř, Roman Mašek, Filip Mátl, Jan Musil, Antonín Sus vs Jiří Sova – Tomáš Autrata, Josef Fárka, Michal Fárka, Petr Fárka, Jiří Pech, Zbyněk Zykmund
33. Jan Kořínek
44. Antonín Sus
24. Josef Fárka
25., 27. Jiří Pech
21. 6. 15 17:30 TEMPO Botič FC Borussia Dortšpunt B 11. 8:3 (1:1)
Zápas vysoké úrovně, hráči o sobě věděli, solidně kombinovali, ale i bránili. Proto první poločas skončil jen 1:1. To ještě Borussie vydrželi fyzicky. V druhém poločase už přišli chyby a góly se začaly sypat. Botič prokázal taktiku, Borussia měla špatnou pětiminutovku a bylo rozhodnuto. Přesto se dál hrál uvolněný fotbal bez obrany a góly padaly. Norman David, Michal Kubeš
Botič FC Borussia Dortšpunt B
Jan Soušek – Jaromír Horníček, Martin Jiroušek, Martin Neumann, Jan Špatenka, Jakub Štochl, Michal Stratil, Tomáš Voděsil vs Václav Kotrba – Martin Denovský, Ladislav Ježek, Tomáš Novotný, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček