Rozpis pískání, 5. liga, skupina B

1.FC Žižkov

St 25.3. 18:00 Štěrboholy STER1
St 25.3. 19:15 Štěrboholy STER1
St 25.3. 20:30 Štěrboholy STER1
Út 14.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 14.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 14.4. 20:15 Záběhlice ZABEH

Borussia Bubeneč

Út 24.3. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 24.3. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 24.3. 20:45 Litvínovská LITVI
Čt 30.4. 18:15 Aritma ARIT
Čt 30.4. 19:30 Aritma ARIT
Čt 30.4. 20:45 Aritma ARIT

Bronx KKK A

Út 31.3. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 31.3. 20:15 Meteor 8 METE2
Út 21.4. 18:30 Hrabákova HRAB3
Út 21.4. 19:45 Hrabákova HRAB3
Ne 17.5. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 17.5. 10:00 Hanspaulka HANSP

F.C.K.

Čt 2.4. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 2.4. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 2.4. 20:45 Mikulova MIKU4
Út 23.6. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Út 23.6. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 23.6. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Kehar Club FC

Pa 10.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 10.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 10.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
Pa 1.5. 08:45 Děkanka DEKAN
Pa 1.5. 10:00 Děkanka DEKAN
Pa 1.5. 11:15 Děkanka DEKAN

Oratoř Kobylisy

St 8.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 8.4. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Po 4.5. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 4.5. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Út 9.6. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 9.6. 19:30 Mikulova MIKU1

Kbelské vosy A

St 22.4. 17:30 Kbely Spartak KBELY
St 22.4. 18:45 Kbely Spartak KBELY
St 20.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
St 20.5. 19:30 Kbely Spartak KBELY
Čt 4.6. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Čt 4.6. 19:30 Kbely Spartak KBELY

Ramutant CF

Čt 2.4. 19:00 Pražačka P3
Čt 2.4. 20:15 Pražačka P3
Út 21.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 21.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Ne 17.5. 17:30 Na Šancích SANC1
Ne 17.5. 18:45 Na Šancích SANC1

Santovi Sobi

Čt 26.3. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 26.3. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 26.3. 20:45 Mikulova MIKU4
Pa 22.5. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 22.5. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 22.5. 20:30 Zákostelní ZAK

Pozdní sběr II

Út 31.3. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 31.3. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 31.3. 20:45 Litvínovská LITVI
Út 23.6. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 23.6. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 23.6. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Yellow Dildos A

St 25.3. 19:00 Meteor 8 METE2
St 25.3. 20:15 Meteor 8 METE2
Čt 23.4. 17:30 Stodůlky Sokol STOD
Čt 23.4. 18:45 Stodůlky Sokol STOD
St 13.5. 19:00 Pražačka P1
St 13.5. 20:15 Pražačka P1

Blšany FK

Pa 3.4. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 3.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 23.4. 17:00 Zákostelní ZAK
Čt 23.4. 18:15 Zákostelní ZAK
Út 26.5. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 26.5. 20:15 Meteor 8 METE2