25. 5. 15 19:15 STER1 Blšany FK Kehar Club FC 8. 2:4 (2:2)
Vyrovnané utkání, které rozhodli hosté na konci. Šaróka
Martin Ferčák – Lukáš Andras, Jiří Burian, Lukáš Drdla, David Hofman, Jan Ležák, Vít Sádecký, Richard Spazier vs Petr Hanzl – Jiří Beneš, Martin Dražan, Petr Kaminski, Petr Pergler, Josef Rákosník, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Daniel Šmíd, Pavel Třmínek
10., 24. Lukáš Andras 44 Martin Ferčák 8. Jan Sekerka
25., 52. Jiří Beneš
60. Martin Dražan
18. 5. 15 18:15 zzNOVOB Kehar Club FC 1.FC Žižkov 7. 3:3 (2:3)
V pěkném utkání v úvodu střílel krásné góly Žižkov. Od stavu 1:3 otěže zápasu přebíral Kehar a utkání skončilo pěknou remízou. Hošek
Kehar Club FC 1.FC Žižkov
Daniel Šmíd – Jiří Beneš, Martin Dražan, Petr Kaminski, Petr Pergler, Ivo Sekerka, Martin Sekerka, Pavel Třmínek vs Karel KozelPetr Bešta, Radim Fojtík, Josef Řezníček, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek, Petr Soukup, Tomáš Vojíř
19. Martin Dražan
26. OG
40. Petr Pergler
3. Zbyněk Šimek
18., 20. Petr Bešta
13. 5. 15 20:15 P3 Santovi Sobi Kehar Club FC 6. 1:2 (0:0)
Kvalitní utkání kde šťastnější bral všechny body. Brhel, Kirschner
Santovi Sobi Kehar Club FC
Lukáš Cimr – Lukáš Garreis, Tadeáš Helešic, Adam Houda, Prokop Houda, Tomáš Švec, Marek Vetengl vs Petr Hanzl – Jiří Beneš, Martin Dražan, Petr Kaminski, Petr Pergler, Jan Rákosník, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Daniel Šmíd, Pavel Třmínek
43. Tomáš Švec 40. Martin Dražan
59. Pavel Třmínek
29. 4. 15 20:15 P3 Kehar Club FC Ramutant CF 5. 1:1 (1:0)
Svižné utkání, zasloužená remíza.
Kehar Club FC Ramutant CF
Petr Hanzl – Jiří Beneš, Martin Dražan, Petr Kaminski, Petr Pergler, Jan Rákosník, Ivo Sekerka, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Daniel Šmíd, Pavel Třmínek vs Jiří Klečka – Václav Brom, František Klečka, Michal Opava, Michal Pechar, Petr Petřina, Jan Šlapák, Jiří Štětina, Michal Vávra
5. Petr Pergler 33. František Klečka
20. 4. 15 19:00 METE2 Pozdní sběr II Kehar Club FC 4. 3:5 (1:1)
Domácí jasná územní i herní převaha. Spousta střel, ale skvělý brankář dlouho držel hosty ve hře. Neskutečný závěr, kdy hosté do čeho kopli, to spadlo do branky, rozhodl o bodech pro Kehar. Kohout
Pozdní sběr II Kehar Club FC
Aleš Řeřicha – Vilém Černý, Luboš Jelo, Zdeněk Korvas, Radek Pálenkáš, Martin Starý, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Petr Hanzl – Martin Dražan, Petr Kaminski, Petr Pergler, Jan Rákosník, Ivo Sekerka, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Daniel Šmíd, Pavel Třmínek
4. Radek Pálenkáš
33. Ondřej Štefančik
51. Luboš Jelo
11. Petr Kaminski
38., 55., 58. Jan Rákosník
54. Martin Dražan
13. 4. 15 18:45 TEMPO Kehar Club FC Oratoř Kobylisy 3. 5:2 (1:1)
Vyrovnaný jenom první poločas. Ve druhém už domácí lepší, ale hlavně lépe zakončovali. Kovařík, Vážan
Kehar Club FC Oratoř Kobylisy
Petr Hanzl – Jiří Beneš, Martin Dražan, Petr Kaminski, Ivo Sekerka, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Pavel Třmínek vs Rostislav Přibyl – Tomáš Erben, Tomáš Kučera, František Rodr, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička
14. Ivo Sekerka
50., 56. Martin Dražan
55. Jiří Beneš
59. Jan Sekerka
27. František Rodr
41. Radek Vodička
31. 3. 15 19:45 HRAB2 Yellow Dildos A Kehar Club FC 2. 3:6 (2:2)
Kvalitní utkání rozhodli ve svůj prospěch hosté ve 2. poločase díky dobré koncovce. Brhel, Bulíř
Yellow Dildos A Kehar Club FC
Vilém Fasura – Jan Fried, Jan Hejl, Jan Jelínek, Dominik Kafka, David Krous, Martin Lenc, Roman Müller, Martin Sobotka vs Jan Sekerka – Jiří Beneš, Martin Dražan, Petr Hanzl, Petr Kaminski, Petr Pergler, Jan Rákosník, Martin Sekerka, Pavel Třmínek
48. Martin Dražan
23. 3. 15 19:30 LITVI Kbelské vosy A Kehar Club FC 1. 3:5 (1:3)
Lepší vstup do zápasu měly Kbelské vosy, v 17. minutě vedly. Ovšem do poločasu bylo vše jinak a Kehar otočil na 1:3. I vstup do 2. půle měly lepší Vosy a dokázaly vyrovnat na 3:3. Pak jim ale došly síly a Kehar dvěma góly rozhodl ve svůj prospěch. Jambor, Novotný
Kbelské vosy A Kehar Club FC
David Cabák – Vojtěch Češka, Jan Chudoba, Tomáš Haniak, Dušan Kocourek, Jaroslav Souček, Jindřich Stoklásek vs Petr Hanzl – Jiří Beneš, Petr Kaminski, Petr Pergler, Jan Rákosník, Ivo Sekerka, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Daniel Šmíd, Pavel Třmínek