Seznam týmů, 5. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
Pendula Bona AC červeno-černá, modrá
Eden 1999 modrá, oranžová
Vidím čaj žluto-černá
Těžká demence černá, bílá
Tamu Pua 1.FC A modrá, oranžová
Taurin 1.FC modrá
Sparta Pivaři AC rudá, červeno-stříbrná
M - Bubo A bílo-černá
Hlavonožci na niti FC modro-červená, modro-bílá
Víťazný február FK červeno-žlutá, žlutá
Bába FC oranžová, modrá
Ďáblice FK oranžová, černá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
Sparta Pivaři ACTamu Pua 1.FC A St 25.3. 17:00 HANSP
Hlavonožci na niti FCTěžká demence St 25.3. 18:00 ZAK
Bába FCEden 1999 St 25.3. 18:15 HOSTI
M - Bubo ATaurin 1.FC St 25.3. 19:00 P3
Ďáblice FKPendula Bona AC St 25.3. 19:30 HANSP
Víťazný február FKVidím čaj St 25.3. 19:45 HRAB2
Utkání Datum Čas Hřiště
Taurin 1.FCSparta Pivaři AC St 1.4. 18:00 SCBEC
Ďáblice FKBába FC St 1.4. 18:15 HOSTI
Těžká demenceM - Bubo A St 1.4. 19:00 P3
Pendula Bona ACTamu Pua 1.FC A St 1.4. 19:30 HANSP
Eden 1999Víťazný február FK St 1.4. 19:45 HRAB2
Vidím čajHlavonožci na niti FC St 1.4. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Tamu Pua 1.FC ATaurin 1.FC St 8.4. 17:00 HANSP
Hlavonožci na niti FCEden 1999 St 8.4. 18:00 ZAK
Bába FCPendula Bona AC St 8.4. 18:15 HOSTI
Sparta Pivaři ACTěžká demence St 8.4. 19:00 SANC1
M - Bubo AVidím čaj St 8.4. 19:00 P2
Víťazný február FKĎáblice FK St 8.4. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Těžká demenceTamu Pua 1.FC A St 15.4. 17:00 HANSP
Bába FCVíťazný február FK St 15.4. 18:15 HOSTI
Eden 1999M - Bubo A St 15.4. 19:00 P3
Pendula Bona ACTaurin 1.FC St 15.4. 19:30 HANSP
Vidím čajSparta Pivaři AC St 15.4. 19:45 HRAB3
Ďáblice FKHlavonožci na niti FC St 15.4. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Tamu Pua 1.FC AVidím čaj St 22.4. 17:00 HANSP
Hlavonožci na niti FCBába FC St 22.4. 18:00 ZAK
M - Bubo AĎáblice FK St 22.4. 19:00 P3
Víťazný február FKPendula Bona AC St 22.4. 19:30 HANSP
Taurin 1.FCTěžká demence St 22.4. 19:45 HRAB3
Sparta Pivaři ACEden 1999 St 22.4. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Víťazný február FKHlavonožci na niti FC St 29.4. 18:00 ZAK
Bába FCM - Bubo A St 29.4. 18:15 HOSTI
Pendula Bona ACTěžká demence St 29.4. 19:30 HANSP
Ďáblice FKSparta Pivaři AC St 29.4. 20:30 ZAK
Vidím čajTaurin 1.FC St 29.4. 20:30 STOD
Eden 1999Tamu Pua 1.FC A St 6.5. 17:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Tamu Pua 1.FC AĎáblice FK St 13.5. 17:00 HANSP
Sparta Pivaři ACBába FC St 13.5. 18:15 HOSTI
M - Bubo AVíťazný február FK St 13.5. 19:00 P3
Těžká demenceVidím čaj St 13.5. 19:45 HRAB1
Hlavonožci na niti FCPendula Bona AC St 13.5. 20:30 ZAK
Taurin 1.FCEden 1999 St 13.5. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Bába FCTamu Pua 1.FC A St 20.5. 18:15 HOSTI
Ďáblice FKTaurin 1.FC St 20.5. 19:30 LITVI
Pendula Bona ACVidím čaj St 20.5. 19:30 HANSP
Víťazný február FKSparta Pivaři AC St 20.5. 19:45 HRAB2
Eden 1999Těžká demence St 20.5. 19:45 HRAB1
Hlavonožci na niti FCM - Bubo A St 20.5. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Tamu Pua 1.FC AVíťazný február FK St 27.5. 17:00 HANSP
Sparta Pivaři ACHlavonožci na niti FC St 27.5. 18:00 ZAK
Taurin 1.FCBába FC St 27.5. 18:15 HOSTI
Těžká demenceĎáblice FK St 27.5. 19:00 SANC1
M - Bubo APendula Bona AC St 27.5. 19:30 HANSP
Vidím čajEden 1999 St 27.5. 20:00 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Víťazný február FKTaurin 1.FC Út 31.3. 19:30 MIKU2
Hlavonožci na niti FCTamu Pua 1.FC A St 3.6. 18:00 ZAK
Bába FCTěžká demence St 3.6. 18:15 HOSTI
M - Bubo ASparta Pivaři AC St 3.6. 19:00 P1
Pendula Bona ACEden 1999 St 3.6. 19:30 HANSP
Ďáblice FKVidím čaj St 3.6. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Taurin 1.FCHlavonožci na niti FC St 17.6. 19:15 ZAK
Eden 1999Ďáblice FK St 17.6. 19:30 MIKU4
Vidím čajBába FC St 17.6. 19:30 MIKU3
Těžká demenceVíťazný február FK St 17.6. 19:30 MIKU2
Tamu Pua 1.FC AM - Bubo A St 17.6. 19:30 MIKU1
Sparta Pivaři ACPendula Bona AC St 17.6. 19:30 HANSP