7. Pragochmel Blšany A 11 5 1 5 27:29 11

St 15.4.15 19:00 SANC2 Martini BC Mystique Dynamo CF   (HL4C)
St 15.4.15 20:15 SANC2 S nadhledem Spořilov Represent   (HL6D)
Ne 21.6.15 18:45 BECH Tyran Saens 1.FC VET B Běchovice VET   (VL3D)
Ne 21.6.15 20:00 BECH Real Prd VET Běchovičtí sršni B   (VL4F)

7. 6. 15 18:45 MIKU2 Améby AFC B Pragochmel Blšany A 10. 1:2 (0:0)
Už to vypadalo že utkání skončí bezbrankovou remízou, ale v posledních deseti minutách začli padat goly a rozhodnutí přinesla až poslední minuta.   Smetana J., Smetana T.
Améby AFC B Pragochmel Blšany A
Pavel Merta – Richard Adamec, Marek Čekan, František Kroužil, Tomáš Macalík, Martin Matoušek, Petr Maxa, Jan Šípek, Peter Vagaský vs Jan Štrauf – Matouš Faltus, Martin Hejlek, Dennis Hemmer, Tomáš Hromek, Jan Svoboda, Patrik Tomášek, Pavel Vaněček, Zdeněk Vosmík
55. Martin Matoušek 53. Patrik Tomášek
60. Dennis Hemmer
31. 5. 15 20:45 DABLI Pragochmel Blšany A Alkohol Vršovice FC 9. 1:7 (0:3)
Pohledné a celkem kvalitní utkání. Zasloužená výhra jasně lepších a početnějších hostů. Duben
Pragochmel Blšany A Alkohol Vršovice FC
Jan Štrauf – Matouš Faltus, Dennis Hemmer, Milan Krška, Jan Svoboda, Patrik Tomášek, Zdeněk Vosmík vs Viktor Čižmar – Adam Bielawski, Levan Bokeria, Jakub Herout, Štěpán Herout, Martin Jermář, Jan Jílek, Jaroslav Pospíšil, Filip Špaček, David Vostřák
36. Dennis Hemmer 13. Štěpán Herout
14. Adam Bielawski
16. Filip Špaček
35., 58. Levan Bokeria
42., 50. Martin Jermář
24. 5. 15 20:00 MIKU4 Klikaři FC Pragochmel Blšany A 8. 1:1 (1:1)
Pohledný zápas, hraný v rychlém tempu, zasloužená remíza. Petr Šrámek
Klikaři FC Pragochmel Blšany A
Jiří Povolný – Jiří Andrle, Karel Andrle, Šimon Kopsa, Vojtěch Kounovský, Petr Malina, Tomáš Pravenec, David Šimera, Jakub Stejskal, Petr Sýkora vs Jan Štrauf – Matouš Faltus, Martin Hejlek, Dennis Hemmer, Tomáš Hromek, Jan Svoboda, Jiří Svoboda, Patrik Tomášek, Pavel Vaněček, Zdeněk Vosmík
20. David Šimera 28. Matouš Faltus
17. 5. 15 20:45 DABLI Pragochmel Blšany A Puk PFC 7. 4:6 (2:5)
Hosté si vytvořili v první půli tříbrankový náskok a zdálo se, že je po zápase. Ve druhé půli však domácí zabrali a podařilo se jim snížit, ale hosté si své vítězství přece jen pohlídali a v závěru ho ještě pojistili. Pavel Kopřivík, Pavel Vacek
Pragochmel Blšany A Puk PFC
Jan Svoboda – Matouš Faltus, Martin Hejlek, Dennis Hemmer, Lukáš Kravčík, Milan Krška, Jan Ludvík, Patrik Tomášek, Zdeněk Vosmík vs Pavel Černý – Jaroslav Bláha, Martin Čížek, Jakub Peroutka, Jan Slabý, Filip Sobota, Eduard Vítek, Radek Zukal
26., 29., 42. Jan Ludvík
37. Patrik Tomášek
4., 27. Martin Čížek
5., 53. Filip Sobota
13. Jakub Peroutka
17. OG
3. 5. 15 20:45 DABLI Power Rangers Pragochmel Blšany A 5. 3:2 (3:0)
První polovina utkání patřila domácím. Hosté v druhé půlce přidali a zdramatizovali průběh utkání. je pravda, že v druhém poločase domácí neproměnili spoustu šancí. Janča, Pavluch
Power Rangers Pragochmel Blšany A
Ondřej Vlasák – Jakub Adamčík, David Anděl, David Buš, Petr Hýsek, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Adam Pyszny, Matyáš Tittelbach, Tomáš Uhlík vs Jan Štrauf – Matouš Faltus, Dennis Hemmer, Tomáš Hromek, Milan Krška, Jan Svoboda, Jiří Svoboda, Patrik Tomášek, Zdeněk Vosmík
10., 28. Pavel Novanský
14. Matyáš Tittelbach
38., 56. Tomáš Hromek
26. 4. 15 20:45 DABLI Pragochmel Blšany A Paraguay 4. 3:0 (1:0)
Jasná záležitost ze strany domácích. Po celý zápas byli lepší než soupeř a zcela zasloužené 2 body do tabulky. Dufek, Vejvoda
Pragochmel Blšany A Paraguay
Jan Štrauf – Dennis Hemmer, Milan Krška, Antonín Neumann, Jan Svoboda, Patrik Tomášek, Pavel Vaněček, Zdeněk Vosmík vs Martin Skalický – Adam Aussenberg, Štěpán Černohorský, Michal Houška, Jan Mackovič, Guillaume Jean Jules Narguet, Josef Švanda, Jan Tyl
10., 47. Dennis Hemmer
59. Pavel Vaněček
19. 4. 15 17:30 MIKU1 Kanálpucers PL Pragochmel Blšany A 3. 3:2 (2:0)
Kvalitní utkání, domácí byli lepší, měli větší výdrž. Hosté v závěru snížili na rozdíl jedné branky, ale na vyrovnání již nezbyl čas. Martin Zeman, Jan Kopřiva
Kanálpucers PL Pragochmel Blšany A
Martin Kotaška – Miloš Beran, Lubomír Bleha, Jan Čuřín, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Jakub Rubeš, Vít Ryboň vs Jan Štrauf – Dennis Hemmer, Lukáš Kravčík, Jan Ludvík, Jan Svoboda, Zdeněk Vosmík
22., 55. Jan Čuřín
24. Aleš Nakládal
56. Lukáš Kravčík
60. Zdeněk Vosmík
12. 4. 15 20:15 DABLI Pragochmel Blšany A Defect Praha 2. 2:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, kterému by spíše slušela remíza, ale domácí rozhodli v samém závěru utkání o svém vítězství. Boubín,Kremlík
Pragochmel Blšany A Defect Praha
Jan Štrauf – Matouš Faltus, Martin Hejlek, Dennis Hemmer, Milan Krška, Jan Svoboda, Patrik Tomášek, Pavel Vaněček, Zdeněk Vosmík vs Tomáš Vrňák – Filip Čech, Marek Plojhar, Jan Smetana, Ján Somora, Václav Soukup, Martin Štoncner, Kristian Zradička
13. Dennis Hemmer
59. Matouš Faltus
40. Marek Plojhar
6. 4. 15 15:00 P3 Sturm JM Pragochmel Blšany A 6. 1:3 (1:2)
Hosté byli lepším týmem. Klail, Malý
Sturm JM Pragochmel Blšany A
Roman Volák – Milan Dolejš, Dušan Dřízhal, Jan Hynek, Martin Klejna, Filip Kotek, Jiří Navrátil, Jiří Ouředník vs Jan Štrauf – Matouš Faltus, Martin Hejlek, Milan Krška, Antonín Neumann, Michal Piskáček, Jan Svoboda, Jiří Svoboda, Pavel Vaněček
10. Jiří Navrátil 6 Dušan Dřízhal 3., 28., 34. Pavel Vaněček 16. Michal Piskáček
29. 3. 15 18:45 DABLI Bum bar PV B Pragochmel Blšany A 1. 6:1 (2:1)
Domácí byli jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Diego Luis Lettieri Cuevas, Alcides Gabriel Grance Valiente
Bum bar PV B Pragochmel Blšany A
Jan Hořický – Jan Falta, Michal Falta, Robert Hecht, Radek Hula, František Kincl, Jaroslav Kubík, Vít Pleskot, Ondřej Štěpánek vs Jan Štrauf – Dennis Hemmer, Milan Krška, Antonín Neumann, Michal Piskáček, Jan Svoboda, Jiří Svoboda, Zdeněk Vosmík