Ne 29.3.15 08:45 HANSP JH Pfefrs FC   (HL6I)
Ne 29.3.15 10:00 HANSP Free team Plný plíce   (HL6I)
Út 5.5.15 19:00 MOTO1 Felix club Torpedo Ohrobec SKA   (HL4B)
Út 5.5.15 20:15 MOTO1 Prohibice FKK VET X-team   (VL3C)
St 10.6.15 18:15 MIKU3 Nic Moc Boys UVL Nejistý Felix UVL   (UVL1A)
St 10.6.15 19:30 MIKU3 Forejt FC Playboy team AC   (HL8G)

21. 6. 15 10:00 P2 Puk PFC Améby AFC B 11. 17:0 (5:0)
Hosté byli od začátku s menším počtem hráčů a domácí jim svou skvělou kombinační hrou nedali šanci. Adam Tročil, Dominik Čemus
Puk PFC Améby AFC B
Matěj Havlík – Jaroslav Bláha, Pavel Černý, Martin Čížek, Jakub Peroutka, Tomáš Podvín, Filip Sobota, Jan Špinka, Radek Zukal vs Ivan Lach – Richard Adamec, František Kroužil, Petr Maxa, Daniel Souček, Ivan Souček
7., 18., 30., 41. Tomáš Podvín
14., 47., 56., 57. Filip Sobota
29., 36., 37. Martin Čížek
34., 44., 44. Jakub Peroutka
49., 50. Jaroslav Bláha
55. Pavel Černý
7. 6. 15 18:45 zzSANC3 Alkohol Vršovice FC Puk PFC 10. 2:5 (2:0)
Dva rozdílné poločasy. V prvním lepší domácí, ve druhém hosté kteří zaslouženě vyhráli. Giertli, Tejml
Alkohol Vršovice FC Puk PFC
Viktor Čižmar – Adam Bielawski, Levan Bokeria, Jakub Herout, Štěpán Herout, Martin Jermář, Jan Jílek, Jaroslav Pospíšil, David Vostřák vs Matěj Havlík – Jaroslav Bláha, Tomáš Bönisch, Pavel Černý, Martin Čížek, Jakub Peroutka, Tomáš Podvín, Jan Slabý, Filip Sobota, Jan Špinka, Radek Zukal
4. Štěpán Herout
20. Jakub Herout
38., 59. Tomáš Bönisch
44. Tomáš Podvín
46. Jaroslav Bláha
50. Martin Čížek
31. 5. 15 18:45 MIKU2 Puk PFC Klikaři FC 9. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, které vyhráli domácí díky přesnější koncovce. Hostům se v koncovce totálně nevedlo. Jiří Humhal, Karel Rába
Puk PFC Klikaři FC
Matěj Havlík – Jaroslav Bláha, Pavel Černý, Martin Čížek, Jakub Peroutka, Jan Špinka, Eduard Vítek vs Jiří Povolný – Jiří Andrle, Karel Andrle, Šimon Kopsa, Vojtěch Kounovský, Petr Malina, Tomáš Pravenec, David Šimera, Jakub Stejskal, Petr Sýkora
40. Jan Špinka
45. Pavel Černý
24. 5. 15 17:30 MIKU3 Sturm JM Puk PFC 8. 2:7 (1:3)
Neudržitelný hráč hostujícího týmu Špinka rozhodl svými pěti góly o vysokém vítězství hostujícího týmu.
Sturm JM Puk PFC
Roman Volák – Dušan Dřízhal, Jan Hynek, Martin Klejna, Filip Kotek, Petr Linx, Jiří Navrátil, Jiří Ouředník, Martin Soukup vs Matěj Havlík – Pavel Černý, Jakub Peroutka, Tomáš Podvín, Filip Sobota, Jan Špinka, Radek Zukal
2. Filip Kotek
45. Jiří Ouředník
15., 17., 19., 45., 60. Jan Špinka
47., 58. Filip Sobota
17. 5. 15 20:45 DABLI Pragochmel Blšany A Puk PFC 7. 4:6 (2:5)
Hosté si vytvořili v první půli tříbrankový náskok a zdálo se, že je po zápase. Ve druhé půli však domácí zabrali a podařilo se jim snížit, ale hosté si své vítězství přece jen pohlídali a v závěru ho ještě pojistili. Pavel Kopřivík, Pavel Vacek
Pragochmel Blšany A Puk PFC
Jan Svoboda – Matouš Faltus, Martin Hejlek, Dennis Hemmer, Lukáš Kravčík, Milan Krška, Jan Ludvík, Patrik Tomášek, Zdeněk Vosmík vs Pavel Černý – Jaroslav Bláha, Martin Čížek, Jakub Peroutka, Jan Slabý, Filip Sobota, Eduard Vítek, Radek Zukal
26., 29., 42. Jan Ludvík
37. Patrik Tomášek
4., 27. Martin Čížek
5., 53. Filip Sobota
13. Jakub Peroutka
17. OG
10. 5. 15 17:30 MIKU3 Puk PFC Power Rangers 6. 5:4 (3:2)
Vcelku dobrý náskok ztratil Puk během dvou minut. Poté co zvýšil, opět inkasoval. Vzápětí si však vzal rozdílový gól na svou stranu a to již uhájil. Fauly vyplynuly ze hry. Stanislav Roček, Marek Seidel
Puk PFC Power Rangers
Matěj Havlík – Jaroslav Bláha, Pavel Černý, Tomáš Podvín, Filip Sobota, Jan Špinka, Radek Zukal vs Ondřej Vlasák – Jakub Adamčík, David Buš, Jan Hanzálek, Petr Hýsek, Jan Nádvorník, Pavel Novanský, Adam Pyszny, Matyáš Tittelbach, Tomáš Uhlík
25. Matyáš Tittelbach
3. 5. 15 18:45 HANSP Paraguay Puk PFC 5. 6:3 (4:1)
Nervózní utkání, které rozhodly chyby v obraně hostů. Lukáš Tauber, Lukáš Jandovský
Paraguay Puk PFC
Martin Skalický – Adam Aussenberg, Štěpán Černohorský, Pavel Gold, Michal Holík, Michal Houška, Jan Krouský, Jan Mackovič, Josef Švanda, Jan Tyl vs Radek Zukal – Jaroslav Bláha, Pavel Černý, Jan Slabý, Filip Sobota, Jan Špinka
48. Pavel Černý
26. 4. 15 17:30 MIKU1 Puk PFC Kanálpucers PL 4. 1:5 (1:4)
Velmi vyostřené utkání, kdy se domácí soustředili spíše na komentování rozhodčího a faulování než na vlastní hru a po zásluze prohráli. Melíšek, Vostatek
Puk PFC Kanálpucers PL
Matěj Havlík – Jaroslav Bláha, Pavel Černý, Martin Čížek, Jan Slabý, Filip Sobota, Eduard Vítek vs Martin Kotaška – Miloš Beran, Jan Čuřín, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Jakub Rubeš, Vít Ryboň
5. Pavel Černý 3., 12., 50. Miloš Beran
13. Aleš Nakládal
15. Jan Čuřín
19. 4. 15 18:45 MIKU4 Defect Praha Puk PFC 3. 1:5 (1:3)
Naprosto zasloužená výhra fotbalovějších hostů. Defect předčil svého soupeře pouze v činnostech, které s fotbalem nemají nic společného. Pavel Potměšil
Defect Praha Puk PFC
Tomáš Vrňák – Filip Čech, Jan Korostenski, Marek Plojhar, Václav Skopový, Jan Smetana, Ján Somora, Václav Soukup, Martin Štoncner, Kristian Zradička vs Matěj Havlík – Jaroslav Bláha, Pavel Černý, Jan Slabý, Filip Sobota, Jan Špinka, Radek Zukal