Seznam týmů, 5. liga, skupina I

Tým Barvy dresů
Světlušky žluto-černá, černá
Šotgani světle modrá, červená
Splašený kozy TR modro-žlutá
Sever 1.FC červeno-černá, žlutá
Mal Wall FC modrá
Gang of Jan Palach žlutá, červená
Vzteklé Želvičky žluto-černá, zeleno-černá
Bohemia Roztyly modrá, žlutá
Drny FC vínová, zelená
Gente - Yeti FC modrá, oranžová
Lucky team žlutá, zelená
Benda OFC žluto-černá, černá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina I

Utkání Datum Čas Hřiště
Gente - Yeti FCLucky team Ne 29.3. 10:00 STOD
Vzteklé ŽelvičkySplašený kozy TR Ne 29.3. 13:45 P2
Gang of Jan PalachŠotgani Ne 29.3. 16:15 HANSP
Benda OFCSvětlušky Ne 29.3. 16:15 P3
Drny FCMal Wall FC Ne 29.3. 18:45 TEMPO
Bohemia RoztylySever 1.FC Ne 29.3. 18:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
SvětluškyLucky team Po 6.4. 12:30 ZAK
Splašený kozy TRBohemia Roztyly Po 6.4. 16:15 P3
ŠotganiVzteklé Želvičky Po 6.4. 20:00 MIKU3
Sever 1.FCDrny FC Po 6.4. 20:00 MIKU4
Mal Wall FCGente - Yeti FC Po 6.4. 20:00 MIKU2
Benda OFCGang of Jan Palach Ne 7.6. 16:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Lucky teamMal Wall FC Ne 12.4. 11:15 STOD
Gang of Jan PalachSvětlušky Ne 12.4. 13:45 BECH
Vzteklé ŽelvičkyBenda OFC Ne 12.4. 16:15 P1
Bohemia RoztylyŠotgani Ne 12.4. 18:45 MIKU4
Drny FCSplašený kozy TR Ne 12.4. 18:45 TEMPO
Gente - Yeti FCSever 1.FC Ne 12.4. 18:45 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Sever 1.FCLucky team Ne 19.4. 09:30 STOD
SvětluškyMal Wall FC Ne 19.4. 13:45 BECH
ŠotganiDrny FC Ne 19.4. 16:15 HANSP
Benda OFCBohemia Roztyly Ne 19.4. 16:15 P3
Gang of Jan PalachVzteklé Želvičky Ne 19.4. 17:30 P3
Splašený kozy TRGente - Yeti FC Ne 19.4. 18:45 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Lucky teamSplašený kozy TR Ne 26.4. 10:00 STOD
Vzteklé ŽelvičkySvětlušky Ne 26.4. 13:45 BECH
Gente - Yeti FCŠotgani Ne 26.4. 16:15 HANSP
Mal Wall FCSever 1.FC Ne 26.4. 17:30 MALES
Drny FCBenda OFC Ne 26.4. 18:45 TEMPO
Bohemia RoztylyGang of Jan Palach Ne 26.4. 18:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
ŠotganiLucky team Ne 3.5. 09:30 STOD
SvětluškySever 1.FC Ne 3.5. 13:45 BECH
Benda OFCGente - Yeti FC Ne 3.5. 16:15 P2
Splašený kozy TRMal Wall FC Ne 3.5. 17:30 MALES
Vzteklé ŽelvičkyBohemia Roztyly Ne 3.5. 18:45 MIKU3
Gang of Jan PalachDrny FC Ne 3.5. 18:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Lucky teamBenda OFC Ne 10.5. 10:00 STOD
Sever 1.FCSplašený kozy TR Ne 10.5. 15:00 P3
Mal Wall FCŠotgani Ne 10.5. 16:15 HANSP
Gente - Yeti FCGang of Jan Palach Ne 10.5. 16:15 P3
Drny FCVzteklé Želvičky Ne 10.5. 18:45 TEMPO
Bohemia RoztylySvětlušky Ne 10.5. 18:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Gang of Jan PalachLucky team Ne 17.5. 09:30 STOD
SvětluškySplašený kozy TR Ne 17.5. 13:45 BECH
Benda OFCMal Wall FC Ne 17.5. 16:15 P3
ŠotganiSever 1.FC Ne 17.5. 16:15 HANSP
Bohemia RoztylyDrny FC Ne 17.5. 18:45 MIKU2
Vzteklé ŽelvičkyGente - Yeti FC Ne 17.5. 18:45 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Lucky teamVzteklé Želvičky Ne 24.5. 10:00 STOD
Splašený kozy TRŠotgani Ne 24.5. 16:15 HANSP
Sever 1.FCBenda OFC Ne 24.5. 16:15 P2
Mal Wall FCGang of Jan Palach Ne 24.5. 17:30 MALES
Gente - Yeti FCBohemia Roztyly Ne 24.5. 18:45 MIKU4
Drny FCSvětlušky Ne 24.5. 18:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Bohemia RoztylyLucky team Ne 31.5. 09:30 STOD
Vzteklé ŽelvičkyMal Wall FC Ne 31.5. 16:15 MALES
Benda OFCSplašený kozy TR Ne 31.5. 16:15 SANC2
Gang of Jan PalachSever 1.FC Ne 31.5. 17:30 SANC2
SvětluškyŠotgani Ne 31.5. 17:30 BECH
Drny FCGente - Yeti FC Ne 31.5. 18:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
ŠotganiBenda OFC Ne 14.6. 13:45 HANSP
Splašený kozy TRGang of Jan Palach Ne 14.6. 13:45 P3
Sever 1.FCVzteklé Želvičky Ne 14.6. 13:45 P2
Mal Wall FCBohemia Roztyly Ne 14.6. 13:45 ZABEH
Lucky teamDrny FC Ne 14.6. 13:45 P1
Gente - Yeti FCSvětlušky Ne 14.6. 13:45 ZAK