Seznam týmů, 6. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
VŠSK MFF UK A červená, modro-žlutá
V.I.P. žluto-černá, červená
Torpédo Hulín FC černo-žlutá, žlutá
Sváteční mančaft černá, žlutá
Spořilov Represent modrá, červená
S nadhledem žlutá, zelená
River lejt B modro-černá, černá
Holešovice 1.FC modrá, černá
Hervis sport 1.FC modrá, oranžová
Demoliční četa černá, červená
Credit Praha FC žlutá
Badíci bílá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
Hervis sport 1.FCSváteční mančaft St 25.3. 18:30 HRAB3
Credit Praha FCV.I.P. St 25.3. 18:30 HRAB1
Holešovice 1.FCSpořilov Represent St 25.3. 19:00 SANC2
BadíciVŠSK MFF UK A St 25.3. 19:15 STER3
River lejt BS nadhledem St 25.3. 20:15 P2
Demoliční četaTorpédo Hulín FC St 25.3. 20:15 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
V.I.P.Demoliční četa St 8.4. 18:30 HRAB1
BadíciCredit Praha FC St 8.4. 19:15 STER3
VŠSK MFF UK AS nadhledem St 8.4. 19:30 BIHOR
Sváteční mančaftHolešovice 1.FC St 8.4. 20:15 METE2
Torpédo Hulín FCHervis sport 1.FC St 8.4. 20:45 NOVOB
Spořilov RepresentRiver lejt B Čt 9.4. 18:15 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Holešovice 1.FCTorpédo Hulín FC St 15.4. 17:15 BECH
Hervis sport 1.FCV.I.P. St 15.4. 18:30 HRAB1
Demoliční četaBadíci St 15.4. 19:00 METE2
Credit Praha FCVŠSK MFF UK A St 15.4. 19:15 STER3
River lejt BSváteční mančaft St 15.4. 19:30 PRKOP
S nadhledemSpořilov Represent St 15.4. 20:15 SANC1
Utkání Datum Čas Hřiště
VŠSK MFF UK ASpořilov Represent St 22.4. 18:15 MIKU4
V.I.P.Holešovice 1.FC St 22.4. 18:30 HRAB1
Sváteční mančaftS nadhledem St 22.4. 18:30 HRAB3
BadíciHervis sport 1.FC St 22.4. 20:15 SANC3
Credit Praha FCDemoliční četa St 22.4. 20:30 SCBEC
Torpédo Hulín FCRiver lejt B Čt 23.4. 20:15 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
River lejt BV.I.P. St 29.4. 18:30 HRAB1
Spořilov RepresentSváteční mančaft St 29.4. 19:15 STER3
S nadhledemTorpédo Hulín FC St 29.4. 19:15 SCBEC
Holešovice 1.FCBadíci St 29.4. 19:15 STER2
Hervis sport 1.FCCredit Praha FC St 29.4. 19:15 STER1
Demoliční četaVŠSK MFF UK A St 29.4. 20:15 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Credit Praha FCHolešovice 1.FC St 1.4. 18:15 NOVOB
V.I.P.S nadhledem St 6.5. 18:30 HRAB1
BadíciRiver lejt B St 6.5. 19:00 SANC3
Demoliční četaHervis sport 1.FC St 6.5. 20:30 ZAK
VŠSK MFF UK ASváteční mančaft St 6.5. 20:45 MIKU4
Torpédo Hulín FCSpořilov Represent Čt 7.5. 19:00 MOTO3
Utkání Datum Čas Hřiště
S nadhledemBadíci St 13.5. 18:15 LITVI
Holešovice 1.FCDemoliční četa St 13.5. 18:15 KBELY
Spořilov RepresentV.I.P. St 13.5. 18:30 HRAB1
Sváteční mančaftTorpédo Hulín FC St 13.5. 20:15 METE2
Hervis sport 1.FCVŠSK MFF UK A St 13.5. 20:45 MIKU4
River lejt BCredit Praha FC Čt 14.5. 18:15 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
VŠSK MFF UK ATorpédo Hulín FC St 20.5. 18:15 MIKU3
V.I.P.Sváteční mančaft St 20.5. 18:30 HRAB1
BadíciSpořilov Represent St 20.5. 19:00 SANC4
Hervis sport 1.FCHolešovice 1.FC St 20.5. 19:15 STER3
Credit Praha FCS nadhledem St 20.5. 19:30 KBELY
Demoliční četaRiver lejt B St 20.5. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpédo Hulín FCV.I.P. St 27.5. 18:30 HRAB1
Holešovice 1.FCVŠSK MFF UK A St 27.5. 19:15 STER3
Sváteční mančaftBadíci St 27.5. 20:15 METE1
River lejt BHervis sport 1.FC St 27.5. 20:15 SANC1
S nadhledemDemoliční četa St 27.5. 20:30 SCBEC
Spořilov RepresentCredit Praha FC Čt 28.5. 18:15 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Holešovice 1.FCRiver lejt B St 10.6. 18:15 MIKU2
VŠSK MFF UK AV.I.P. St 10.6. 18:30 HRAB1
BadíciTorpédo Hulín FC St 10.6. 19:00 METE2
Hervis sport 1.FCS nadhledem St 10.6. 19:15 SCBEC
Credit Praha FCSváteční mančaft St 10.6. 19:15 STER1
Demoliční četaSpořilov Represent St 10.6. 20:15 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpédo Hulín FCCredit Praha FC St 24.6. 18:00 ZAK
S nadhledemHolešovice 1.FC St 24.6. 18:15 MIKU2
Spořilov RepresentHervis sport 1.FC St 24.6. 18:15 MIKU3
Sváteční mančaftDemoliční četa St 24.6. 18:15 MIKU4
V.I.P.Badíci St 24.6. 18:15 HOSTI
River lejt BVŠSK MFF UK A St 24.6. 18:15 MIKU1