Aleš Ulrych – Roman Dolanský, Patrik Hrubý, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka vs Petr Beer – Jaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
36. Oldřich Pastyřík
37. František Koďousek
60. Jaroslav Dobrý
10. 6. 15 19:15 STER1 Credit Praha FC Sváteční mančaft 10. 2:6 (1:2)
Domácí ve druhé půli úplně odpadli a hosté postupně a suveréně ovládli hru. Procházka M.
Credit Praha FC Sváteční mančaft
Miroslav Kopenec – Robin Jiránek, David Lafek, Petr Malysz, Martin Podéšť, Jakub Procházka, Jan Sedláček, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek vs Aleš Ulrych – Roman Dolanský, Patrik Hrubý, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka
19. David Lafek
51. Jakub Procházka
15 Jakub Procházka 6. Ondřej Kubát
30., 50. Ladislav Stodulka
35., 53. Jiří Kotous
58. Pawel Lesiak
27. 5. 15 20:15 METE1 Sváteční mančaft Badíci 9. 3:1 (1:1)
Pohledné utkání. Více klidu v koncovce zajistilo výhru Svátečního mančaftu. Stanislav Hoch, Jakub Gottwald
Sváteční mančaft Badíci
Aleš Ulrych – Roman Dolanský, Patrik Hrubý, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka vs Martin BaštaDaniel Knespl, Michal Petráš, Tomáš Růžička, Roman Tumpach, Filip Vorlíček
23. Ondřej Kubát
36. Martin Pinc
55. Tomáš Hrubý
29. Daniel Knespl
20. 5. 15 18:30 HRAB1 V.I.P. Sváteční mančaft 8. 2:2 (0:2)
Utkání s pozvolným tempem, kdy se spíše hledali zakopané balony. Zasloužená remíza. Dreksler, Kroš
V.I.P. Sváteční mančaft
Robert Johánek – Petr Ctibor, Marek Hájek, Ondřej Jícha, Radek Kutnohorský, David Pecha vs Aleš Ulrych – Roman Dolanský, Patrik Hrubý, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka
54. Marek Hájek
57. David Pecha
13. Ladislav Stodulka
25. Patrik Hrubý
13. 5. 15 20:15 METE2 Sváteční mančaft Torpédo Hulín FC 7. 1:3 (1:2)
Utkání se hrálo ve vysokém tempu. Útok se přesouval z jedné strany na druhou. 1. půli bylo Torpédo lepší, ale ve 2. půli se hra vyrovnala a Sváteční mančaft byl malinko aktivnější, i když skóre tomu až tak neodpovídá. Marek Csémi, Petr Csémi
Sváteční mančaft Torpédo Hulín FC
Aleš Ulrych – Roman Dolanský, Patrik Hrubý, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka vs Milan Víšek – František David, Martin Fujáček, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek
22. Martin Pinc 7. Petr Valenta
14. Petr Žaloudek
54. Martin Fujáček
6. 5. 15 20:45 MIKU4 VSK MFF UK Praha A Sváteční mančaft 6. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, Sváteční manšaft odolal i závěrečnému tlaku a "zaparkoval před bránou autobus" a slaví vítězství.   Olmr
VSK MFF UK Praha A Sváteční mančaft
Šimon Srp – Viktor Bobro, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Petr Kos, Ondřej Kučera, Jan Líkař vs Aleš Ulrych – Roman Dolanský, Patrik Hrubý, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka
59 Jan Líkař 48. Ondřej Kubát 51. Jiří Šiška
29. 4. 15 19:15 STER3 Spořilov Represent Sváteční mančaft 5. 7:2 (4:0)
Jednoznačná výhra Spořilova. Svoboda, Kotva
Spořilov Represent Sváteční mančaft
Pavel Vystrčko – Martin Bulvas, Jan Fyrbach, Jan Hladík, Libor Jirsa, Pavel Pudil, Lukáš Vondráček, Marek Voženílek vs Aleš Ulrych – Roman Dolanský, Patrik Hrubý, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka
5., 50. Marek Voženílek
9., 45. Lukáš Vondráček
22., 24., 40. Jan Fyrbach
37. Jiří Kotous
58. Ladislav Stodulka
22. 4. 15 18:30 HRAB3 Sváteční mančaft S nadhledem 4. 1:3 (0:0)
Poklidné utkání, které rozhodl až hattrick Bláhy ve druhém poločase. Michael Jirsa, Michael Jirsa
Sváteční mančaft S nadhledem
Aleš Ulrych – Roman Dolanský, Patrik Hrubý, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka vs Miloš Čížkovský – Jan Bláha, Marek Gerschon, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák, Jan Vápeník
46. Tomáš Hrubý 49., 52., 58. Jan Bláha
15. 4. 15 19:30 PRKOP River lejt B Sváteční mančaft 3. 6:2 (4:1)
Jednoznačné utkání, ve kterém měli domácí jasně navrch, a to ve všech směrech. Zasloužená výhra. Linhart
River lejt B Sváteční mančaft
Tomáš Horčička – Václav Bezděkovský, Jan Botlík, Jan Lőbl, Adam Mayer, Ondřej Melena, Libor Novák, Tomáš Nulíček, Jonáš Žantovský vs Aleš Ulrych – Roman Dolanský, Patrik Hrubý, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka
8., 56. Jan Botlík
15. Jan Lőbl
18. Tomáš Nulíček
28., 57. Václav Bezděkovský
27., 49. Ladislav Stodulka
8. 4. 15 20:15 METE2 Sváteční mančaft 1.FC Holešovice 2. 6:0 k.
Pohledné akce střídali velké chyby, nakonec více chyb potrestali domácí a po zásluze si připsali 2 body. Procházka, Procházka
Sváteční mančaft 1.FC Holešovice
Aleš Ulrych – Roman Dolanský, Patrik Hrubý, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka vs Jakub Kříž – Antonín Holec, Jan Karban, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Jan Kubát, Martin Kukla, Ondřej Sopr
4. OG
14. Patrik Hrubý
41. Martin Pinc
45. Roman Dolanský
51. Ondřej Kubát
21. Josef Kotouč
25. 3. 15 18:30 HRAB3 Hervis sport 1.FC Sváteční mančaft 1. 7:3 (5:1)
Z obou stran slušně vedené utkání. V průměrném zápase rozhodli domácí o svém vítězství v první půli, kdy zdařile trestali chyby v obraně hostů. Brhel
Hervis sport 1.FC Sváteční mančaft
António José Tomás – Miroslav Eliáš, Lukáš Novotný, Luboš Rathouský, Martin Semrád, Jaroslav Šimek, Jan Smaha, Jan Sommer, Robert Štipka, Mario Tichavský vs Aleš Ulrych – Patrik Hrubý, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka