Út 14.4.15 18:30 HRAB2 Krocani FC The Hamptons   (HL8E)
Út 14.4.15 19:45 HRAB2 K.K.K. Real Sharks   (HL6C)
St 6.5.15 19:15 STER3 The Hamptons OrangeBoom   (HL8E)
St 6.5.15 20:30 STER3 Výtržník HFC Inter Ohradní   (HL3C)
Ne 31.5.15 18:45 DEKAN Marná snaha VET Kumpáni VET   (VL4F)
Ne 31.5.15 20:00 DEKAN Protector 1320 FC DDR FC   (HL7L)

24. 6. 15 18:00 ZAK Torpédo Hulín FC Credit Praha FC 11. 3:8 (1:2)
Velmi slušné a pohodové utkání, ve 2.pol. Credit vyjádřil převahu i gólově a jasně zvítězil. Pavel Borský, Miroslav Srp
Torpédo Hulín FC Credit Praha FC
Milan VíšekFrantišek David, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta vs Miroslav Kopenec – Robin Jiránek, Jakub Kolařík, Martin Podéšť, Jan Sedláček, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek
59. Jakub Kolařík
10. 6. 15 19:00 METE2 Badíci Torpédo Hulín FC 10. 2:4 (0:2)
Vyhrál lepší tým. Vojtěch Sedmidubský
Badíci Torpédo Hulín FC
Martin Bašta – Daniel Knespl, Martin König, Michal Petráš, Tomáš Růžička, Lukáš Veselý, Filip Vorlíček, Matěj Vorlíček vs Milan Víšek – František David, Michal Kodr, Jan Piskáček, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek
34. Tomáš Růžička
38. Matěj Vorlíček
20. Jan Piskáček
22., 51. František David
57. Petr Valenta
27. 5. 15 18:30 HRAB1 Torpédo Hulín FC V.I.P. 9. 2:3 (0:2)
Hosté byli fotbalovější a zaslouženě zvítězili. Václav Hrabík, Zdeněk Stratil
Torpédo Hulín FC V.I.P.
Milan Víšek – František David, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek vs Robert Johánek – Petr Ctibor, Marek Hájek, Ondřej Jícha, Radek Kutnohorský, David Pecha, Ondřej Pecha, Jan Řezanina
32. Jan Pucherna
40. Michal Kodr
18. Jan Řezanina
27. Petr Ctibor
39. Marek Hájek
20. 5. 15 18:15 MIKU3 VSK MFF UK Praha A Torpédo Hulín FC 8. 3:0 (1:0)
Hosté nedokázali překonat obranu a gólmana domácích. Klail
VSK MFF UK Praha A Torpédo Hulín FC
Šimon Srp – Viktor Bobro, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Petr Kos, Milan Krtička, Ondřej Kučera, Jan Líkař, Tomáš Marek, Vítězslav Stejskal, Petr Sváček vs Milan Víšek – František David, Petr Jahn, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta
17. Radek Hanáček
46. Petr Kos
60. Ondřej Kučera
13. 5. 15 20:15 METE2 Sváteční mančaft Torpédo Hulín FC 7. 1:3 (1:2)
Utkání se hrálo ve vysokém tempu. Útok se přesouval z jedné strany na druhou. 1. půli bylo Torpédo lepší, ale ve 2. půli se hra vyrovnala a Sváteční mančaft byl malinko aktivnější, i když skóre tomu až tak neodpovídá. Marek Csémi, Petr Csémi
Sváteční mančaft Torpédo Hulín FC
Aleš Ulrych – Roman Dolanský, Patrik Hrubý, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka vs Milan Víšek – František David, Martin Fujáček, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek
22. Martin Pinc 7. Petr Valenta
14. Petr Žaloudek
54. Martin Fujáček
7. 5. 15 19:00 MOTO3 Torpédo Hulín FC Spořilov Represent 6. 6:3 (2:1)
Do poločasu vyrovnané utkání, domácí rozhodli o své výhře až v poslední desetiminutovce. Jan Tlusťák, Václav Bíža
Torpédo Hulín FC Spořilov Represent
Milan Víšek – František David, Petr Jahn, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta vs Pavel Vystrčko – Martin Bulvas, Jan Fyrbach, Jan Hladík, Libor Jirsa, Pavel Pudil, Marek Voženílek
25., 54. Petr Valenta
30., 42., 58. Petr Jahn
53. František David
9. Jan Hladík
38., 59. Jan Fyrbach
29. 4. 15 19:15 SCBEC S nadhledem Torpédo Hulín FC 5. 1:3 (0:1)
Utkání proběhlo v klidném tempu, hosté byli lepší a zaslouženě vyhráli. Michal Hořínek, Martin Štancl
S nadhledem Torpédo Hulín FC
Miloš Čížkovský – Marek Gerschon, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák, Jan Vápeník vs Milan Víšek – František David, Petr Jahn, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta
38. Ladislav Sedlák 28., 48. František David
58. Petr Valenta
23. 4. 15 20:15 MOTO1 Torpédo Hulín FC River lejt B 4. 1:5 (0:1)
V 1.pol. vyrovnané utkání. Ve druhé půli hosté zužitkovali mírnou převahu a utkání rozhodli. Adam Stejskal, Jan Grebík
Torpédo Hulín FC River lejt B
Milan Víšek – František David, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta vs Tomáš Horčička – Václav Bezděkovský, Jan Lőbl, Adam Mayer, Libor Novák, Tomáš Nulíček, Jonáš Žantovský
53. Petr Valenta 21. Adam Mayer
36. Václav Bezděkovský
42. Libor Novák
49., 58. Jan Lőbl
15. 4. 15 17:15 BECH 1.FC Holešovice Torpédo Hulín FC 3. 0:6 k.
Vyrovnaný zápas bez střídání, bez šancí, ovlivněno dvěma vlastními góly a zraněním hráče Holešovic.
1.FC Holešovice Torpédo Hulín FC
Jakub Kříž – Antonín Holec, Jan Karban, Josef Kotouč, Rudolf Kotouč, Jan Kubát, Martin Kukla, Ondřej Sopr vs Petr Žaloudek – František David, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta
49. Ondřej Sopr 36., 44. OG
8. 4. 15 20:45 zzNOVOB Torpédo Hulín FC Hervis sport 1.FC 2. 1:5 (1:3)
Zápas byl velmi jednostranný. Hostující tým nedal domácím vůbec žádnou šanci a s přehledem zvítězil. Symon, Jambor
Torpédo Hulín FC Hervis sport 1.FC
Martin Fujáček – František David, Petr Jahn, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek vs António José Tomás – Jakub Čížkovský, Miroslav Eliáš, Lukáš Novotný, Martin Semrád, Jaroslav Šimek, Jan Smaha, Jan Sommer, Robert Štipka, Mario Tichavský
20. Petr Valenta 11. Jaroslav Šimek
12., 32. Martin Semrád
22. Jakub Čížkovský
54. Robert Štipka
25. 3. 15 20:15 METE2 Demoliční četa Torpédo Hulín FC 1. 6:3 (4:2)
Demoliční četa Torpédo Hulín FC
Petr Beer – Petr Blažek, Jaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Milan Víšek – František David, Petr Jahn, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek