9. Hashlerka THC 1993 A 11 4 1 6 22:20 9

Ne 12.4.15 16:15 TEMPO City Lhotka FC England Praha   (HL8N)
Ne 12.4.15 17:30 TEMPO Horst 1.FC Sací komando Modřany   (HL6J)
Ne 12.4.15 18:45 TEMPO Drny FC Splašený kozy TR   (HL5I)
Ne 17.5.15 15:00 ZABEH Athletico Spořilov Hustá pěna FC   (HL7K)
Ne 17.5.15 16:15 ZABEH WTF Heliport SK   (HL6J)
Ne 17.5.15 17:30 ZABEH S.N.F. A 4077 DUCKS   (HL3D)

13. 6. 15 11:15 BECH Kbelské vosy B Hashlerka THC 1993 A 11. 3:2 (1:0)
V první půli byli domácí lepším týmem a dokázali využít chyby v obraně hostů. Hosté v posledních 10 minutách dokázali utkání zdramatizovat, ale vyrovnat už nedokázali. Milan Vojtěch, Daniel Koubek
Kbelské vosy B Hashlerka THC 1993 A
Jan Soukup – Filip Dvořák, Miroslav Hulín, Tomáš Máchal, Radim Povýšil, Čeněk Skoč, Jaroslav Souček vs Milan PristašLadislav Boch, Jiří Cibelius, Pavel Hromadník, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor, Jakub Táborský
7. Filip Dvořák
38., 38. Čeněk Skoč
53., 54. Jiří Cibelius
30. 5. 15 10:00 KBELY Hashlerka THC 1993 A Kapr tým 86 B 10. 1:2 (0:1)
Opatrné utkání, ve kterém hrály prim obrany, nakonec rozhodl po pěkné individuální akci nejlepší hráč na hřišti Jurčík. Novotný
Hashlerka THC 1993 A Kapr tým 86 B
Milan Pristaš – Ladislav Boch, Jiří Cibelius, Petr Glamoš, Pavel Hromadník, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor, Jakub Táborský vs Milan Švarc – Norbert Demeter, Martin Hyža, Tomáš Jurčík, Miroslav Korbář, Jiří Rudolecký, Daniel Šabatka
54. Jakub Táborský 28. Jiří Rudolecký
56. Tomáš Jurčík
23. 5. 15 10:00 ZAK Hashlerka THC 1993 A Šnek FC A 9. 0:1 (0:0)
Hostím se v tomto zápase nevedlo. Odskakoval jim balon, kazili přihrávky, ale výborně chytající gólman je držel ve hře o body. Na konci zápasu zakončili pohlednou akci a zvítězili, i když dělba bodů by byla spravedlivější.
Hashlerka THC 1993 A Šnek FC A
Milan Pristaš – Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor, Jakub Táborský vs Jan Šmíd – Tomáš Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Petr Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra
56. Tomáš Ejem
16. 5. 15 08:45 P3 Guaraní Hashlerka THC 1993 A 8. 0:4 (0:2)
Pro domácí až příliš krutá prohra bez vstřelené branky. Caizl, Tichý
Guaraní Hashlerka THC 1993 A
Christian Rene Guzman Echalar – Vicente Paul Baez Mendez, Tomáš Dušek, Alberto Fronticelli, Alcides Gabriel Grance Valiente, Diego Luis Lettieri Cuevas, Davide Ricciardi, Jorge Sebastian Riquelme Salinas vs Milan Pristaš – Jiří Cibelius, Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor, Jakub Táborský
22., 23., 54. Jiří Cibelius
42. Tomáš Tábor
8. 5. 15 10:00 ZAK Hashlerka THC 1993 A Devils of Zderaz 7. 2:0 (0:0)
Domácí byli jasně lepší, Devils ale hráli až do 40. minuty jen ve čtyřech. Vratislav Vorel, Jan Ludvík
Hashlerka THC 1993 A Devils of Zderaz
Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Jiří Cibelius, Petr Glamoš, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor vs Jiří Hálek – František Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Aleš Kučera, Antonín Novotný, Miroslav Nýč
35. Jiří Cibelius
36. Tomáš Sokol
1. 5. 15 11:15 DEKAN Boys in Blue Hashlerka THC 1993 A 6. 2:4 (0:1)
Utkání průměrné úrovně, ve kterém se hostům podařilo vytvořit si výrazný náskok, který domácí ani přes závěrečný tlak nedokázali dotáhnout.
Boys in Blue Hashlerka THC 1993 A
Radek Dupal – Lukáš Bačinský, Ondřej Kec, František Novotný, Karel Semerád, Ladislav Šulek, Martin Vostárek, Jakub Votruba vs Tomáš Prchal – Bohuslav Čmelík, Pavel Hromadník, Vladimír Královský, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor, Jakub Táborský
56. Karel Semerád
58. Jakub Votruba
4. Jakub Táborský
43., 50. Tomáš Sokol
55. Vladimír Královský
25. 4. 15 08:45 DEKAN Hashlerka THC 1993 A Alej FK B 5. 2:3 (1:1)
Pohledné utkání hrané v duchu fair play. Jiří Pech, Michal Fárka
Hashlerka THC 1993 A Alej FK B
Tomáš Prchal – Bohuslav Čmelík, Pavel Hromadník, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor vs Marek Fejfar – Michal Fejfar, Jan Grus, Ivan Karhan, Tomáš Kubík, Tomáš Pořízek, Ondřej Štafl
10. Tomáš Tábor
35. Tomáš Sokol
25., 55. Michal Fejfar
45. Tomáš Kubík
18. 4. 15 11:15 P2 Stars beer Hashlerka THC 1993 A 4. 5:1 (2:0)
Rozhodčí se k utkání nedostavil. Klail
Stars beer Hashlerka THC 1993 A
Eduard Skramuský – Mihai Cucos, Vanja Dabič, Peter Dubina, Adam Friedl, Michal Halm, Milan Javorský, David Kabát, Lukáš Kabát, Marek Kropelnický vs Tomáš Prchal – Jiří Cibelius, Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor, Petr Vachl
22. Milan Javorský
28., 36. Marek Kropelnický
35. Vanja Dabič
49. David Kabát
52. Tomáš Tábor
11. 4. 15 08:45 TEMPO Hashlerka THC 1993 A Prague United 3. 4:1 (0:1)
Hosté vedli po první půli 1:0, ale ve druhé půli domácí zabrali a dokonale otočili vývoj utkání na svoji stranu. Daniel Suchánek
Hashlerka THC 1993 A Prague United
Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Pavel Hromadník, Vladimír Královský, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor, Petr Vachl vs Roman Jireš – Lukáš Hartmann, Martin Hašek, Jaroslav Hudec, Tomáš Kohout, Patrik Majer, Jaroslav Moc, Radim Tichý, Petr Uchytil, David Wall
31., 51. Bohuslav Čmelík
34. Tomáš Tábor
37. Pavel Hromadník
15. Radim Tichý
4. 4. 15 11:15 KBELY Plameňáci 1.FC A Hashlerka THC 1993 A 2. 2:1 (1:1)
Domácí byli lepším týmem od začátku až do konce. Skóre mohlo být jednoznačnější, kdyby hosty skvěle nepodržel jejich brankář. Artur Khusnutdinov, Vitaliy Dobryanskyy
Plameňáci 1.FC A Hashlerka THC 1993 A
Jiří Maroušek – Lukáš Dajčar, Pavel Hrubeš, Zdeněk Kasalý, Jan Kechner, Ladislav Malý, Tomáš Neužil, Milan Syrový, Robert Valenta, Jiří Zazadzi vs Tomáš PrchalLadislav Boch, Jiří Cibelius, Petr Glamoš, Pavel Hromadník, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor, Petr Vachl
23. Milan Syrový
58. Jiří Zazadzi
56 Jan Kechner 30. Tomáš Sokol 35. Jiří Cibelius
28. 3. 15 08:45 P1 Hashlerka THC 1993 A Partizan Praha 1. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, které skončilo spravedlivou remízou. Husák,Čapla
Hashlerka THC 1993 A Partizan Praha
Tomáš Prchal – Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Pavel Hromadník, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Tomáš Tábor, Petr Vachl vs Vladimír Dubský – Martin Boledovič, Petr Boreček, Petr Dirbák, Marek Haleš, Miroslav Ilušák, Radek Kahovec, Pavel Kopřivík, Ondřej Pospíšil, Marek Špivák, Jakub Trcka