9. Hashlerka THC 1993 A 11 4 1 6 22:20 9

Ne 12.4.15 18:45 P1 Bamboocha City 4077 DUCKS   (HL3D)
Ne 12.4.15 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Šrot FC   (HL3D)
Ne 3.5.15 18:45 ZAK Debakl FC Angmar A   (HL4F)
Ne 3.5.15 20:00 ZAK Reka Group - Calvados Čechie 12°   (VL3D)
Ne 24.5.15 17:30 HANSP Zlíchov Catholic FC Strážci Pomeranče   (HL8N)
Ne 24.5.15 18:45 HANSP Real Prd VET Poštmistři VET B   (VL4F)

13. 6. 15 11:15 TEMPO Prague United Boys in Blue 11. 4:1 (1:0)
Vyrovnané utkání se rozhodlo brankou na 2:1 v 50. min. Pak už si domácí zápas pohlídali. Kohout, Hauptmann
Prague United Boys in Blue
Roman Jireš – Roman Hanus, Lukáš Hartmann, Martin Hašek, Patrik Majer, Jan Makal, Radim Tichý, Petr Uchytil, David Wall vs Radek Dupal – Lukáš Bačinský, Filip Kebrt, Ondřej Kec, Karel Semerád, Martin Vostárek, Ondřej Vostárek, Jakub Votruba
15. Patrik Majer
51. Radim Tichý
54. Roman Hanus
59. Petr Uchytil
32. Jakub Votruba
6. 6. 15 08:45 TEMPO Prague United Guaraní 2. 10:1 (1:1)
První půle byla plná šancí na obou stranách. Po přestávce už se projevila fyzická převaha United, kteří soupeře zdecimovali. Oldřich Sedlák, Václav Pinkas
Prague United Guaraní
Martin Hašek – Lukáš Hartmann, Jaroslav Hudec, Patrik Majer, Jan Makal, Jaroslav Moc, Radim Tichý, Petr Uchytil, David Wall vs Christian Rene Guzman Echalar – Vicente Paul Baez Mendez, Tomáš Bohdal, Alcides Gabriel Grance Valiente, Lukáš Hušek, Jorge Sebastian Riquelme Salinas, Denis Yildirim
16. Lukáš Hartmann
32., 43., 48., 54. Radim Tichý
33., 40., 51., 58. Patrik Majer
41. Jaroslav Moc
26. Alcides Gabriel Grance Valiente
30. 5. 15 08:45 DEKAN Alej FK B Prague United 10. 4:3 (1:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém byl nakonec šťastnější tým domácích, který dokázal zápas otočit z 1:3 na 4:3. Kohout
Alej FK B Prague United
Michal Fejfar – Marek Fejfar, Jan Grus, Petr Hanzalius, Ivan Karhan, Tomáš Kubík, Radek Kuchař, Tomáš Pořízek, Ondřej Štafl, Ilen Šundrica vs Roman Jireš – Roman Hanus, Lukáš Hartmann, Jaroslav Hudec, Patrik Majer, Jan Makal, Radim Tichý, Petr Uchytil
16. Tomáš Pořízek
52., 57. Marek Fejfar
55. Radek Kuchař
28. Jaroslav Hudec
30., 48. Radim Tichý
23. 5. 15 08:45 TEMPO Prague United Stars beer 9. 6:4 (3:1)
Domácí vedli po půli o dvě branky a ve druhé půli si vedení v poklidu hlídali až do úplného konce. Radek Šíp, Filip Košťál
Prague United Stars beer
Roman Jireš – Lukáš Hartmann, Martin Hašek, Patrik Majer, Jan Makal, Jaroslav Moc, Radim Tichý, Petr Uchytil, David Wall vs Eduard Skramuský – Vanja Dabič, Peter Dubina, Michal Halm, Milan Javorský, David Kabát, Lukáš Kabát, Marek Kropelnický, Michael Macák
58. Michael Macák
16. 5. 15 08:45 TEMPO Šnek FC A Prague United 8. 2:4 (1:3)
V první půli opticky vyrovnané utkání, ve kterém se zpočátku prosazovali pouze hosté. V druhém poločase se dlouho nic nedělo, až v rozmezí dvou minut padlo na každé straně po gólu, a tak díky náskoku zvítězili hráči United. Husák, Pavlásek
Šnek FC A Prague United
Michal SchreiberTomáš Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra vs Roman Jireš – Martin Hašek, Patrik Majer, Jaroslav Moc, Radim Tichý, Petr Uchytil, David Wall
23. Tomáš Vávra
54. Petr Trella
13., 21. Radim Tichý
22., 53. Patrik Majer
8. 5. 15 10:00 TEMPO Plameňáci 1.FC A Prague United 7. 7:3 (4:0)
Rozhodující moment utkání přišel ve 13. minutě, kdy si kapitán hostů zlomil ruku a gólman Jireš ho obětavě odvezl do nemocnice. Prague United tak přišli o 2 hráče, což se výrazně projevilo ve výsledku. Procházka, Rajniš
Plameňáci 1.FC A Prague United
Jiří Maroušek – Lukáš Dajčar, Zdeněk Kasalý, Jan Kechner, Tomáš Neužil, Milan Syrový, Robert Valenta, Jiří Zazadzi vs Roman Jireš – Roman Hanus, Lukáš Hartmann, Jan Jaroš, Patrik Majer, Jaroslav Moc, Radim Tichý, Petr Uchytil
11., 30., 50. Jiří Zazadzi
20. Tomáš Neužil
29., 33., 45. Robert Valenta
52., 53. Patrik Majer
58. Radim Tichý
1. 5. 15 08:45 P1 Prague United Partizan Praha 6. 0:7 (0:3)
Pěkné utkání, které hosté korunovali hezkými brankami. Česný, Vejvoda
Prague United Partizan Praha
Roman Jireš – Lukáš Hartmann, Jan Jaroš, Patrik Majer, Jan Makal, Jaroslav Moc, Radim Tichý, David Wall vs Vladimír Dubský – Martin Boledovič, Petr Boreček, Petr Dirbák, Marek Haleš, Miroslav Ilušák, Karel Mráz, Ondřej Pospíšil, Marek Špivák, Jakub Trcka, Pavel Vojta
17., 28., 46. Marek Haleš
26., 45., 54. Ondřej Pospíšil
58. Martin Boledovič
25. 4. 15 12:30 KBELY Kbelské vosy B Prague United 5. 5:6 (2:3)
Rušný zápas plný zvratů, který měli domácí několikrát ve svých rukou, ale fatálními chybami v obraně se připravili o vítězství. Novotný, Svoboda
Kbelské vosy B Prague United
Jan Soukup – Lukáš Beneš, Tomáš Máchal, Jakub Mára, Jan Musel, Čeněk Skoč, Jan Traub vs Jan Makal – Lukáš Hartmann, Martin Hašek, Roman Jireš, Jaroslav Moc, Radim Tichý, Petr Uchytil