Po 23.3.15 20:15 METE2 Black bridge elite Pirelli   (HL6A)
So 25.4.15 08:45 P3 Tvoje máma FC Notor Střešovice FC   (HL8M)
So 25.4.15 10:00 P3 Callida CS SAS fans   (HL5G)

21. 6. 15 18:45 SANC2 Periferie United Tus Pelotas 11. 3:3 (2:3)
Utkání hrané celou dobu férově skončilo zaslouženou remízou.
Vojtěch Buřič – Lukáš Ambros, Marek Holeš, Daniel Ochman, Michal Šoka, Jan Zídek vs Ryszard J. Macidlowski – Javier F. Avila Selva, Jeremie Bertolino, Peter Kürthy, Caner Memis, Mehmet S. Midyat
55. Daniel Ochman
6., 27. Jeremie Bertolino
26. Javier F. Avila Selva
7. 6. 15 17:30 SANC1 Tus Pelotas PPPO 10. 1:3 (0:1)
V přátelsky odehraném duelu i přes vyrovnání nakonec získali vítězství ve svůj prospěch hráči PPPO. Hošek, Svoboda
Tus Pelotas PPPO
Ryszard J. Macidlowski – Javier F. Avila Selva, Alexander Cameron, Peter Kürthy, Caner Memis, Mehmet S. Midyat, Fabián Muňoz, Attila Pál vs Pavel Tuč – Michal Blažek, Jakub Chundela, Jan Chundela, Tomáš Duda, Šimon Kasl, Ondřej Poula, Jan Vyšín
35. Mehmet S. Midyat 29. Jakub Chundela
39., 44. Ondřej Poula
31. 5. 15 11:15 TEMPO JH Tus Pelotas 9. 4:2 (2:1)
Emotivní utkání plné soubojů a sporných situací. Domácí nebyli rozhodně lepším týmem, ale většinu zápasu vedli, naopak hosté vždy po vyrovnání brzy inkasovali. Procházka
JH Tus Pelotas
Viktor Pavlíček – Miroslav Benáček, Michal Čermák, Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, Vít Nevřela, Adam Rožánek, Martin Šnajdr vs Lukáš Líška – Jeremie Bertolino, Alexander Cameron, Mehmet S. Midyat, Carlos A. Molina Tello, Fabián Muňoz
19. Vladimír Kuklík
24., 48. Adam Rožánek
57. Martin Šnajdr
28., 44. Mehmet S. Midyat
53. Jeremie Bertolino
24. 5. 15 11:15 P1 Tus Pelotas Sananim FC A 8. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou dělbou bodů. Jiří Němec
Tus Pelotas Sananim FC A
Caner Memis – Javier F. Avila Selva, Jeremie Bertolino, Alexander Cameron, Peter Kürthy, Ryszard J. Macidlowski, Fabián Muňoz vs Štěpán Šulc – René Benda, Tomáš Chrudimský, Tomáš Dojava, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Miloš Markvart
46. Jeremie Bertolino 56. Jan Kočí
17. 5. 15 12:30 BECH Free team Tus Pelotas 7. 1:8 (0:2)
Pohledné utkání s jednoznačnou převahou hostů.
Free team Tus Pelotas
Jakub Žinčík – David Ejem, Ondřej Frýba, Václav Frýba, Petr Malknecht, Martin Olišar vs Lukáš Líška – Javier F. Avila Selva, Jeremie Bertolino, Peter Kürthy, Ryszard J. Macidlowski, Caner Memis, Mehmet S. Midyat, Fabián Muňoz, Attila Pál
50. David Ejem 18., 48. Mehmet S. Midyat
28. Ryszard J. Macidlowski
36. Jeremie Bertolino
42. Fabián Muňoz
53., 55., 57. Attila Pál
10. 5. 15 10:00 HANSP Tus Pelotas Plný plíce 6. 3:8 (3:4)
První poločas vyrovnané utkání, pak už se prosadili sehranější a disciplinovanější hosté. Dominik Benda, Richard Bláha
Tus Pelotas Plný plíce
Lukáš Líška – Christian Berger, Alexander Cameron, Peter Kürthy, Ryszard J. Macidlowski, Caner Memis, Carlos A. Molina Tello, Fabián Muňoz, Attila Pál vs Pavel Bartůněk – Štěpán Czwartynski, Martin Fořt, Aleš Hlaváček, Tomáš Huml, Martin Machata, Petr Šmíd, Martin Volf, Tomáš Vosáhlo
22., 49. Aleš Hlaváček
3. 5. 15 15:00 BECH Deportivo Praga Tus Pelotas 5. 4:4 (2:2)
Velmi pěkné utkání dvou fotbalově vyspělých týmů. Rozhodčí se nedostavil.
Deportivo Praga Tus Pelotas
Luboš Vacek – Martin Beránek, Stanislav Bruder, Tomáš Bruder, Michal Kahoun, Petr Martiník, Vladimír Příbramský vs Caner Memis – Javier F. Avila Selva, Jeremie Bertolino, Alexander Cameron, Peter Kürthy, Ryszard J. Macidlowski, Mehmet S. Midyat, Carlos A. Molina Tello, Fabián Muňoz
6., 10., 40. Tomáš Bruder
50. Michal Kahoun
3., 5., 55. Jeremie Bertolino
58. Alexander Cameron
26. 4. 15 11:15 BECH Tus Pelotas Pfefrs FC 4. 3:3 (2:2)
První poločas vyrovnaný. Ve druhé půli měli hosté více ze hry a jen díky neproměněným šancím v závěru zápasu nezvítězili. Vlastimil Kesner, František Přaslička
Tus Pelotas Pfefrs FC
Lukáš Líška – Javier F. Avila Selva, Christian Berger, Jeremie Bertolino, Alexander Cameron, Peter Kürthy, Ryszard J. Macidlowski, Carlos A. Molina Tello, Fabián Muňoz, Arutyun Oganesyan, Attila Pál vs Adam Kryštof – Jan Čada, Matyáš Hájek, Jakub Novotný, Dimitris Patenidis, Jan Polák, Tomáš Rothe, David Tomandl
9. Attila Pál
22. Arutyun Oganesyan
43. Ryszard J. Macidlowski
6., 46. Jan Polák
21. Dimitris Patenidis
19. 4. 15 12:30 HANSP Bruchos HFC Tus Pelotas 3. 3:1 (1:1)
V první půli vyrovnané utkání, ve druhé začali hrát domácí lépe a zaslouženě vyhráli. Jan Brabenec, Martin Nůsek
Bruchos HFC Tus Pelotas
Tomáš Buchnar – Michal Bendl, Filip Čabrádek, Adam Doležal, Petr Steinbauer, Vladislav Valenta vs Lukáš Líška – Jeremie Bertolino, Alexander Cameron, Ryszard J. Macidlowski, Caner Memis, Fabián Muňoz, Arutyun Oganesyan
15., 52. Petr Steinbauer
46. Vladislav Valenta
57 Filip Čabrádek 16. Fabián Muňoz
12. 4. 15 18:45 SANC2 Tus Pelotas Petrovice B 2. 3:3 (1:2)
Bojovné utkání vyrovnaného průběhu, ve kterém si oba týmy body rozdělily.
Tus Pelotas Petrovice B
Lukáš Líška – Javier F. Avila Selva, Christian Berger, Jeremie Bertolino, Alexander Cameron, Ryszard J. Macidlowski, Mehmet S. Midyat, Fabián Muňoz, Arutyun Oganesyan, Attila Pál vs Ondřej Bělohlávek – Miroslav Blažek, Miloš Kabát, Pavel Kaucký, Radoslav Malysz, Martin Prel, Tomáš Smolík, Martin Štamfest, Ludvík Stoulil
7. Attila Pál
31., 58. Mehmet S. Midyat
28., 29., 56. Ludvík Stoulil
29. 3. 15 11:15 TEMPO Atlanta Žižkov FC Tus Pelotas 1. 2:2 (0:2)
Pěkné utkání. V prvním poločase hostující tým byl lepší, ve druhém domácí. Výsledkem toho bylo vyrovnané utkání do poslední minuty. Trnka, Halauko
Atlanta Žižkov FC Tus Pelotas
Jan Krutský – Jaroslav Franěk, Filip Krutský, Petr Matoušek, Michal Puchmajer, Vladek Šlezingr, Roman Voženílek, Jan Zikmund vs Lukáš Líška – Christian Berger, Jeremie Bertolino, Peter Kürthy, Ryszard J. Macidlowski, Caner Memis, Carlos A. Molina Tello, Fabián Muňoz, Arutyun Oganesyan