Seznam týmů, 8. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
ZAK Praha žlutá, červená
Tream Deam FC žluto-černá
Ši Kyo modrá, bílá
Strakonická 2007 1.FC černá, oranžová
Rudý teror modrá, červená
RAF Jinonice šedá
Malešice 1.FC černo-bílá, oranžová
Kolíci červená
Gambrinus VH zelená, bílá
Dynamit Vršovice zeleno-bílá, černo-červená
Airborne Příbram žlutá
Admira 97 černá, červená

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Airborne PříbramTream Deam FC Po 23.3. 19:00 ZABEH
Malešice 1.FCRAF Jinonice Po 23.3. 20:30 MALES
Admira 97ZAK Praha Po 23.3. 20:45 BECH
KolíciRudý teror Út 24.3. 18:15 MIKU4
Dynamit VršoviceŠi Kyo Út 24.3. 18:15 MIKU2
Gambrinus VHStrakonická 2007 1.FC Út 24.3. 19:00 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Rudý terorMalešice 1.FC Po 30.3. 18:00 MALES
Tream Deam FCDynamit Vršovice Po 30.3. 19:00 ZABEH
Admira 97Airborne Příbram Po 30.3. 20:45 BECH
ZAK PrahaRAF Jinonice Út 31.3. 18:15 CESMI
Ši KyoGambrinus VH Út 31.3. 18:30 HRAB2
Strakonická 2007 1.FCKolíci Út 31.3. 18:30 HRAB1
Utkání Datum Čas Hřiště
Gambrinus VHTream Deam FC Po 13.4. 19:00 ZABEH
Malešice 1.FCStrakonická 2007 1.FC Po 13.4. 20:30 MALES
Dynamit VršoviceAdmira 97 Po 13.4. 20:45 BECH
RAF JinoniceRudý teror Út 14.4. 18:15 MIKU4
KolíciŠi Kyo Út 14.4. 18:15 DEKAN
Airborne PříbramZAK Praha Út 14.4. 18:15 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Tream Deam FCKolíci Po 20.4. 19:00 ZABEH
Ši KyoMalešice 1.FC Po 20.4. 19:15 MALES
Admira 97Gambrinus VH Po 20.4. 20:45 BECH
Airborne PříbramDynamit Vršovice Út 21.4. 20:15 MOTO3
Strakonická 2007 1.FCRAF Jinonice Út 21.4. 20:15 MOTO2
ZAK PrahaRudý teror Čt 23.4. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
KolíciAdmira 97 Po 27.4. 19:30 BECH
Malešice 1.FCTream Deam FC Po 27.4. 20:30 MALES
RAF JinoniceŠi Kyo Út 28.4. 18:15 MIKU4
Dynamit VršoviceZAK Praha Út 28.4. 18:15 MIKU3
Rudý terorStrakonická 2007 1.FC Út 28.4. 18:30 HRAB2
Gambrinus VHAirborne Příbram Út 28.4. 19:00 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Tream Deam FCRAF Jinonice Po 4.5. 19:00 ZABEH
Airborne PříbramKolíci Po 4.5. 20:15 MOTO2
Admira 97Malešice 1.FC Po 4.5. 20:45 BECH
Ši KyoRudý teror Út 5.5. 17:00 DEKAN
Dynamit VršoviceGambrinus VH Út 5.5. 19:15 MALES
ZAK PrahaStrakonická 2007 1.FC Út 5.5. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Rudý terorTream Deam FC Po 11.5. 19:00 ZABEH
Malešice 1.FCAirborne Příbram Po 11.5. 20:30 MALES
KolíciDynamit Vršovice Po 11.5. 20:30 STER3
RAF JinoniceAdmira 97 Po 11.5. 20:45 BECH
Strakonická 2007 1.FCŠi Kyo Út 12.5. 19:45 HRAB3
Gambrinus VHZAK Praha Út 12.5. 20:15 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Tream Deam FCStrakonická 2007 1.FC Po 25.5. 19:00 ZABEH
Admira 97Rudý teror Po 25.5. 20:15 DABLI
Dynamit VršoviceMalešice 1.FC Po 25.5. 20:30 MALES
ZAK PrahaŠi Kyo Út 26.5. 18:30 HRAB3
Airborne PříbramRAF Jinonice Út 26.5. 20:30 STOD
Gambrinus VHKolíci Út 26.5. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Ši KyoTream Deam FC Po 1.6. 19:00 ZABEH
Malešice 1.FCGambrinus VH Po 1.6. 20:30 MALES
Strakonická 2007 1.FCAdmira 97 Po 1.6. 20:45 BECH
KolíciZAK Praha Út 2.6. 19:00 MOTO3
RAF JinoniceDynamit Vršovice Út 2.6. 19:45 HRAB3
Rudý terorAirborne Příbram Út 2.6. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
ZAK PrahaTream Deam FC Po 8.6. 19:00 ZABEH
KolíciMalešice 1.FC Po 8.6. 20:30 MALES
Admira 97Ši Kyo Po 8.6. 20:45 BECH
Gambrinus VHRAF Jinonice Út 9.6. 18:15 KBELY
Dynamit VršoviceRudý teror Út 9.6. 18:15 MIKU3
Airborne PříbramStrakonická 2007 1.FC Út 9.6. 18:15 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Tream Deam FCAdmira 97 Po 22.6. 20:30 ZAK
Malešice 1.FCZAK Praha Po 22.6. 20:30 MALES
Ši KyoAirborne Příbram Po 22.6. 20:45 SANC4
Strakonická 2007 1.FCDynamit Vršovice Po 22.6. 20:45 SANC3
Rudý terorGambrinus VH Po 22.6. 20:45 SANC2
RAF JinoniceKolíci Po 22.6. 20:45 SANC1