Pá 3.4.15 18:15 PRKOP TJ Bohemia Chips 1980 Pivní balet   (HL7H)
Pá 3.4.15 19:30 PRKOP Hosthunters President FC   (HL4E)
St 22.4.15 17:15 BECH Viktor 1.FC Hell Avalanche   (HL8G)
St 22.4.15 18:30 BECH Yakuza Severní vítr je krutý!   (HL8G)
Po 11.5.15 19:00 SANC2 Blšany FK F.C.K.   (HL5B)
Po 11.5.15 20:15 SANC2 Bratři v triku Sculpturo FC   (HL6A)

22. 6. 15 20:45 SANC1 Rudý teror Gambrinus VH 11. 0:5 (0:0)
První poločas hosté marně bušili na bránu domácích. Druhý poločas se projevil rozdíl ve fyzičce a věku a hosté naprosto ovládli hru. Pavel Kořánek, Petr Vaněček
Rudý teror Gambrinus VH
Marek Kortus – Petr Böhm, Jan Götthans, Tomáš Götthans, David Konopík, Milan Lebeda, Václav Lidický, Marcel Novotný vs Jakub Musil – Zdeněk Barták, Jan Hořejš, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml.
32. František Novák ml.
35., 47. Jiří Novák
36. Zdeněk Barták
56. Lukáš Novák
9. 6. 15 18:15 KBELY Gambrinus VH RAF Jinonice 10. 4:6 (2:1)
Zasloužené vítězství domácích se zrodilo v závěru, když se zlepšila produktivita jejich útoku. Kučera, Studnička
Gambrinus VH RAF Jinonice
Jakub Musil – Zdeněk Barták, Jan Hořejš, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml. vs Petr Brož – Petr Chudoba, Stanislav Holman, David Krejdl, František Nevrlý, Josef Novák, Jan Olbert, Jakub Zeman, Jan Zeman
55. Petr Chudoba
1. 6. 15 20:30 MALES Malešice 1.FC Gambrinus VH 9. 5:0 (2:0)
Utkání odehrané v duchu fair play. Výsledek příliš neodpovídá hře, ale domácí měli ve svém středu kanonýra Rozumného, který vstřelil všech 5 branek. Marek Červák, David Kotalík
Malešice 1.FC Gambrinus VH
Radek Šimůnek – Michael Bartoš, Petr Giga, Lukáš Hlávka, Roman Jareš, Milan Rada, Lukáš Rozumný, Karel Temiak, Michal Valašík vs Jakub Musil – Zdeněk Barták, Jan Hořejš, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml.
17., 24., 32., 43., 52. Lukáš Rozumný
26. 5. 15 20:45 LITVI Gambrinus VH Kolíci 8. 6:1 (2:0)
Od začátku byl vidět jasný rozdíl ve fotbalových zkušenostech obou týmů. Domácí dokázali využít kombinační hru a jasně přehráli soupeře. Hostům se povedlo nakonec snížit výsledek přes svojí velmi ambiciózní a bojovnou hru. Jaroslaw Chustecki, Josef Stříbrský
Gambrinus VH Kolíci
Jakub Musil – Zdeněk Barták, Jan Hořejš, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml. vs Tomáš Charvát – Eva Bartoňková, Filip Dohnálek, Martin Hanek, Petr Hanek, David Janda, Tomáš Král, Josef Orel, Tomáš Soldát, Michal Volek
12. Jan Novák
20., 33., 56. Jiří Novák
44., 53. Lukáš Novák
54. Josef Orel
12. 5. 15 20:15 METE2 Gambrinus VH ZAK Praha 7. 5:3 (4:0)
Domácí se probudili až na konci utkání. ZAK bojoval, ale své šance nedokázal proměnit. Petr Daniel, Petr Vaněk
Gambrinus VH ZAK Praha
Petr Šimáček – Zdeněk Barták, Jan Hořejš, Jakub Musil, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml. vs Jiří Kašpar – Jan Králíček, Ladislav Leština, Václav Medřický, Richard Mezera, Petr Šimek, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Matěj Zavázal
1., 5. OG
7., 50. Jiří Novák
10., 47. Jan Hořejš
59. Lukáš Novák
37. Ladislav Leština
5. 5. 15 19:15 MALES Dynamit Vršovice Gambrinus VH 6. 1:3 (0:2)
Klasický zápas mládí vs. zkušenosti, kdy přehnaná kombinační hra hostí ovlivnila nízký počet gólů, každopádně vítězství zajistila. Jan Lehejček, David Ulvr
Dynamit Vršovice Gambrinus VH
Milan Musil – Roman Danda, Tomáš Hendrych, Michal Král, Lukáš Kulaviak, Daniel Mlynář, Tomáš Navrátil vs Jakub Musil – Zdeněk Barták, Jan Hořejš, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml.
37. Lukáš Kulaviak 26. Lukáš Novák
30. Zdeněk Barták
48. Jan Hořejš
28. 4. 15 19:00 METE2 Gambrinus VH Airborne Příbram 5. 4:1 (1:1)
Slušné fotbalové utkání. Gambrinus ukázal svou kvalitu zvláště ve 2. poločase, kdy už soupeř nestíhal a nezachránil ho svými zákroky ani výborný brankář. Hošek, Socher
Gambrinus VH Airborne Příbram
Jakub Musil – Zdeněk Barták, Jan Hořejš, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml. vs Zdeněk Boukal – Jan Celina, Michal Makoš, Jan Pinkava, Vít Průša, Martin Strýhal
26., 49. Jiří Novák
46. Lukáš Novák
55. Jan Hořejš
26. Michal Makoš
20. 4. 15 20:45 BECH Admira 97 Gambrinus VH 4. 3:2 (1:1)
Slušné utkání hrané v duchu fair play. Utkání rozhodla krásná střela do horního růžku kterou vstřelil Kafka. Milan Dvonč
Admira 97 Gambrinus VH
Tomáš Podval – Jiří Capil, Jan Kafka, Jakub Pohořal, Antonín Šejstal, Jakub Vomáčka vs Jakub Musil – Zdeněk Barták, Jan Hořejš, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml.
8., 51. Jakub Pohořal
60. Jiří Capil
18. Jiří Novák
13. 4. 15 19:00 ZABEH Gambrinus VH Tream Deam FC 3. 7:3 (3:3)
Zápas velmi dobré úrovně, zejména ze strany Gambrinusu, který svou převahou zúročil brankově ve druhé půli. Husák, Brhel
Gambrinus VH Tream Deam FC
Jakub Musil – Zdeněk Barták, Jan Hořejš, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml. vs Jiří Michl – Petr Aksamít, Pavel Janský, Tomáš Janský, Ondřej Nepraš, Petr Nepraš, David Roubal
2., 34. Zdeněk Barták
7., 32. Jan Novák
14., 57. Lukáš Novák
52. Jan Hořejš
16., 18. David Roubal
29. Tomáš Janský
31. 3. 15 18:30 HRAB2 Ši Kyo Gambrinus VH 2. 1:4 (0:0)
Slušně hrané utkání průměrné úrovně, kterou značně ovlivnilo větrné počasí. Zaslouženě v něm zvítězili hosté. Brhel, Bulíř
Ši Kyo Gambrinus VH
Rudolf Lecjaks – Lukáš Chytil, Jiří Hadraba, Jiří Havelka, Jan Klimčík, Leszek Lysek, Jan Novák, Václav Novák, Lukáš Palarczyk, Lukáš Šrámek, Lukáš Urbánek vs Jakub Musil – Zdeněk Barták, Jan Hořejš, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml.
46. Jiří Havelka 40. František Novák ml.
44. Lukáš Novák
49. Jan Novák
59. Jiří Novák
24. 3. 15 19:00 METE1 Gambrinus VH Strakonická 2007 1.FC 1. 8:1 (3:0)
Utkání bylo jednostranné s mnoha šancemi. Hosty zradila koncovka a přesnost.
Gambrinus VH Strakonická 2007 1.FC
Jakub Musil – Zdeněk Barták, Jan Hořejš, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml. vs Marek Pešl – Jan Beránek, Jan Čerešňa, Michal Dub, Pavel Hakl, Jiří Mařan