Pá 10.4.15 18:15 HANSP La Famiglia Gumídci Méďové FC   (HL6G)
Pá 10.4.15 19:30 HANSP Bohemia AFK 1.FP Praha   (HL5F)
Pá 1.5.15 10:00 TEMPO Bránický tank Nulová šance   (HL5G)
Pá 1.5.15 11:15 TEMPO Na zdraví p.Macháčka ABCOM   (HL4E)
Út 26.5.15 19:00 P2 Modrá vopice TJ Lipnice   (HL7C)
Út 26.5.15 20:15 P2 Medvědi C SP Clif   (HL7C)

22. 6. 15 20:30 MALES Malešice 1.FC ZAK Praha 11. 6:2 (1:1)
Domácí až moc frajeřili a tak první půle skončila překvapivě nerozhodně. Hosté však vůbec nezachytily uvod druhé půle a v rychlém sledu inkasovali tři branky a nebylo o co hrát. Procházka M., Procházka T.
Malešice 1.FC ZAK Praha
Radek Šimůnek – Michael Bartoš, Petr Giga, Jakub Hlávka, Lukáš Hlávka, Jan Hruška, Roman Jareš, Milan Rada, Jiří Rozumný, Lukáš Rozumný, Karel Temiak, Michal Valašík vs Jiří Kašpar – Jan Králíček, Petr Šimek, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Jan Zavázal ml.
27. Michael Bartoš
31., 33., 34. Jakub Hlávka
54. Jiří Rozumný
60. Michal Valašík
16. Jan Zavázal
47. Jakub Zavázal
8. 6. 15 20:30 MALES Kolíci Malešice 1.FC 10. 0:5 (0:2)
Jednoznačná záležitost v režii hostí. Měli celý zápas pod kontrolou a toto zaslouženě korunovali pěti brankami. Šťástka, Vostatek
Kolíci Malešice 1.FC
Petr Hanek – Eva Bartoňková, Tomáš Charvát, Filip Dohnálek, Martin Hanek, Tomáš Král, Josef Orel, Zbyněk Pawlas, Tomáš Soldát vs Radek Šimůnek – Michael Bartoš, Jakub Hlávka, Jan Hruška, Roman Jareš, Milan Rada, Jiří Rozumný, Lukáš Rozumný, Karel Temiak, Michal Valašík
41 Josef Orel 15., 42. Jakub Hlávka
27., 31. Michal Valašík
35. Michael Bartoš
1. 6. 15 20:30 MALES Malešice 1.FC Gambrinus VH 9. 5:0 (2:0)
Utkání odehrané v duchu fair play. Výsledek příliš neodpovídá hře, ale domácí měli ve svém středu kanonýra Rozumného, který vstřelil všech 5 branek. Marek Červák, David Kotalík
Malešice 1.FC Gambrinus VH
Radek Šimůnek – Michael Bartoš, Petr Giga, Lukáš Hlávka, Roman Jareš, Milan Rada, Lukáš Rozumný, Karel Temiak, Michal Valašík vs Jakub Musil – Zdeněk Barták, Jan Hořejš, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml.
17., 24., 32., 43., 52. Lukáš Rozumný
25. 5. 15 20:30 MALES Dynamit Vršovice Malešice 1.FC 8. 1:4 (1:3)
Hosté byli více běhaví a se spoustou šancí. Vstřelili nakonec 4 branky. Zasloužené vítězství.
Dynamit Vršovice Malešice 1.FC
Tomáš Hendrych – Roman Danda, David Kárník, Daniel Mlynář, Milan Musil, Tomáš Navrátil, Pavel Richter vs Radek Šimůnek – Michael Bartoš, Lukáš Hlávka, Jan Hruška, Roman Jareš, Jiří Rozumný, Michal Valašík
8. Pavel Richter 5. Roman Jareš
10. Jan Hruška
28., 53. Lukáš Hlávka
11. 5. 15 20:30 MALES Malešice 1.FC Airborne Příbram 7. 2:2 (2:0)
Zasloužená remíza pro obě mužstva. Oba golmani dominovali. Boubín
Malešice 1.FC Airborne Příbram
Radek Šimůnek – Michael Bartoš, Petr Giga, Jakub Hlávka, Lukáš Hlávka, Jan Hruška, Milan Rada, Jiří Rozumný, Karel Temiak, Michal Valašík vs Zdeněk BoukalJan Celina, Jakub Kareš, Martin Kříž, Michal Makoš, Jan Pinkava, Vít Průša, Michal Ritter, Jan Skřebský
9. Jan Hruška
29. Jakub Hlávka
32. Jan Pinkava
48. OG
54. Michal Ritter
4. 5. 15 20:45 BECH Admira 97 Malešice 1.FC 6. 2:6 (0:5)
Hosté byli od začátku jasně lepší a zaslouženě vyhráli. Milan Boubín ml., Jiří Kratochvíl
Admira 97 Malešice 1.FC
Tomáš Podval – Jiří Capil, Jakub Pohořal, Antonín Šejstal, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller vs Radek Šimůnek – Michael Bartoš, Petr Giga, Jakub Hlávka, Lukáš Hlávka, Jan Hruška, Roman Jareš, Jakub Klicpera, Milan Rada, Jiří Rozumný, Lukáš Rozumný, Karel Temiak, Michal Valašík
52. Jiří Capil
54. Jakub Pohořal
4., 10., 22. Lukáš Rozumný
15. Karel Temiak
20. Roman Jareš
57. Jakub Hlávka
27. 4. 15 20:30 MALES Malešice 1.FC Tream Deam FC 5. 3:3 (0:3)
V 1.pol. vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. Hosté ovšem své šance proměnili. Druhá půlka od domácích jasný válec se spoustou šancí. Když už to vypadalo, že v zápase gól nedají, slepili domácí během 4 minut 3 góly a nechybělo moc a mohli se radovat i z vítězství. Jan Bárta, Marek Berka
Malešice 1.FC Tream Deam FC
Radek Šimůnek – Michael Bartoš, Petr Giga, Jakub Hlávka, Lukáš Hlávka, Milan Rada, Jiří Rozumný, Lukáš Rozumný, Karel Temiak vs Jiří Michl – Adam Drnek, Jakub Hrábek, Pavel Janský, Tomáš Janský, Pavel Kaňkovský, Ondřej Nepraš, Petr Nepraš, David Roubal
50. Petr Giga
52. Milan Rada
54. Lukáš Hlávka
3., 25. Ondřej Nepraš
22. Petr Nepraš
20. 4. 15 19:15 MALES Ši Kyo Malešice 1.FC 4. 0:9 (0:6)
Malešice 1. FC měli zápas po celou dobu pod svou kontrolou. Soupeře k ničemu nepustili a naopak si na hřišti dělali , co chtěli. Výsledek klidně mohl mít dvoucifernou podobu, nejenže se několikrát blýskl gólman Ši Kyo. Václav Trousil
Ši Kyo Malešice 1.FC
Jan KlimčíkJiří Havelka, Leszek Lysek, Jan Novák, Václav Novák, Lukáš Palarczyk, Lukáš Urbánek vs Radek Šimůnek – Michael Bartoš, Petr Giga, Jakub Hlávka, Lukáš Hlávka, Roman Jareš, Jakub Klicpera, Milan Rada, Jiří Rozumný, Michal Valašík
50 Václav Novák 2., 10., 21. Lukáš Hlávka
9., 33., 60. Michael Bartoš
24. Petr Giga
25. Jakub Hlávka
32. Roman Jareš
50. Jakub Hlávka
13. 4. 15 20:30 MALES Malešice 1.FC Strakonická 2007 1.FC 3. 4:3 (4:2)
Malešice po celé utkání aktivnější. Čerešňa a hlavně brankář hostí drželi svůj tým ve hře. V 59. minutě hostě snížili a v poslední minutě je o bod připravila tyč prázdné branky. Jinak zasloužená výhra domácích. Kohout, Hauptmann
Malešice 1.FC Strakonická 2007 1.FC
Radek Šimůnek – Michael Bartoš, Petr Giga, Jakub Hlávka, Lukáš Hlávka, Jan Hruška, Roman Jareš, Jakub Klicpera, Milan Rada, Jiří Rozumný, Lukáš Rozumný, Karel Temiak, Michal Valašík vs Pavel ŠneidrJan Beránek, Jan Čerešňa, Michal Dub, Pavel Hakl, Jiří Mařan, Marek Pešl
15. Lukáš Hlávka
17., 23. Michal Valašík
29. Karel Temiak
3., 22., 59. Jan Čerešňa
30. 3. 15 18:00 MALES Rudý teror Malešice 1.FC 2. 5:7 (2:2)
Tým Malešic byl fotbalovějším týmem. Caizl, Tichý
Rudý teror Malešice 1.FC
Marek Kortus – Petr Böhm, Milan Felix, Jan Götthans, Tomáš Götthans, David Konopík, Václav Lidický, Marcel Novotný vs Radek Šimůnek – Michael Bartoš, Petr Giga, Jakub Hlávka, Lukáš Hlávka, Jan Hruška, Roman Jareš, Jakub Klicpera, Jiří Rozumný, Lukáš Rozumný, Karel Temiak, Michal Valašík