22. 6. 15 20:45 zzSANC3 Strakonická 2007 1.FC Dynamit Vršovice 11. 10:3 (6:2)
Zápas se hrál s velkým nasazením. Hrálo se fair a bez vady. Belei, Mory
Pavel Šneidr – Jan Beránek, Jan Čerešňa, Michal Dub, Pavel Hakl, Jiří Mařan, Marek Pešl vs Daniel Mlynář – Roman Danda, David Kárník, Lukáš Kulaviak, Milan Musil, Tomáš Navrátil, Pavel Richter
9. David Kárník
23. Tomáš Navrátil
56. Pavel Richter
9. 6. 15 18:15 ARIT Airborne Příbram Strakonická 2007 1.FC 10. 3:3 (0:1)
Od úvodního až po závěrečný hvizd bylo utkání vyrovnané a skončilo spravedlivou dělbou bodů.
Airborne Příbram Strakonická 2007 1.FC
Zdeněk Boukal – Jan Celina, Jakub Kareš, Jan Pinkava, Vít Průša, Ondřej Šimánek vs Jiří Mařan – Jan Beránek, Jan Čerešňa, Michal Dub, Pavel Hakl, Lukáš Novisedlák, Marek Pešl, Pavel Šneidr
32. Ondřej Šimánek
44., 49. Jakub Kareš
16., 48. Pavel Šneidr
59. Jan Beránek
1. 6. 15 20:45 BECH Strakonická 2007 1.FC Admira 97 9. 3:4 (0:3)
Admira rychle vedla 3:0, ale pak začala trefovat víc tyče než prostor branky a domácí z trestných kopů dokázali korigovat skóre. Pavel Chuděj, Josef Kwolek
Strakonická 2007 1.FC Admira 97
Jiří Mařan – Jan Beránek, Jan Čerešňa, Michal Dub, Pavel Hakl, Marek Pešl, Pavel Šneidr vs Tomáš Podval – Jiří Capil, Jan Kafka, Jakub Pohořal, Antonín Šejstal, Petr Sinke, Petr Sinke, Josef Skopal, Jakub Vomáčka, Martin Vondra
44. Jan Beránek
54. Jan Čerešňa
59. Michal Dub
1. Petr Sinke
6. Jiří Capil
11., 52. Jan Kafka
25. 5. 15 19:00 ZABEH Tream Deam FC Strakonická 2007 1.FC 8. 2:2 (1:0)
Pěkné utkání z obou stran. Oba týmy se pokoušeli strhnout vítězství na svou stranu, ale brankáři byli proti. Nwongu, Dobiáš
Tream Deam FC Strakonická 2007 1.FC
Jakub Hrábek – Petr Aksamít, Petr Capík, Pavel Janský, Pavel Kaňkovský, Petr Nepraš, Pavel Škabraha vs Jiří MařanJan Beránek, Jan Čerešňa, Michal Dub, Pavel Hakl, Marek Pešl, Pavel Šneidr
19. Pavel Škabraha
50. Petr Nepraš
45. Jan Čerešňa
60. Pavel Šneidr
12. 5. 15 19:45 HRAB3 Strakonická 2007 1.FC Ši Kyo 7. 5:6 (2:2)
Zajímavé utkání. Po vyrovnaném poločase se i druhá půlka hrála vyrovnaně. O vítězi rozhodla jedna branka.
Strakonická 2007 1.FC Ši Kyo
Jiří Mařan – Jan Beránek, Jan Čerešňa, Michal Dub, Pavel Hakl, Marek Pešl vs Rudolf Lecjaks – Jiří Hadraba, Jiří Havelka, Jan Hrdlička, Jan Klimčík, Leszek Lysek, Jan Novák, Václav Novák, Lukáš Palarczyk, Lukáš Šrámek, Lukáš Urbánek
56. Lukáš Šrámek
5. 5. 15 20:45 MIKU4 ZAK Praha Strakonická 2007 1.FC 6. 1:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, vyhrál šťastnější tým. Marek Gerschon
ZAK Praha Strakonická 2007 1.FC
Jiří Kašpar – Jan Králíček, Ladislav Leština, Václav Medřický, Richard Mezera, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml. vs Jiří Mařan – Jan Beránek, Jan Čerešňa, Michal Dub, Pavel Hakl, Marek Pešl, Pavel Šneidr
34. Václav Medřický 11., 40. Michal Dub
28. 4. 15 18:30 HRAB2 Rudý teror Strakonická 2007 1.FC 5. 0:3 (0:1)
Jednoznačně zasloužené vítězství domácích, kteří byli po všech stránkách lepší. Milan Cina, Jiří Tříska
Rudý teror Strakonická 2007 1.FC
Marek Kortus – Milan Felix, Jan Götthans, Tomáš Götthans, David Konopík, Marcel Novotný vs Jiří Mařan – Jan Beránek, Jan Čerešňa, Michal Dub, Pavel Hakl, Marek Pešl
27., 41., 56. Jan Beránek
21. 4. 15 20:15 MOTO2 Strakonická 2007 1.FC RAF Jinonice 4. 5:4 (1:2)
K vidění byl pohledný zápas plný nečekaných zvratů. I kvůli nim byla atmosféra poměrně vypjatá. Domácím se podařilo v druhém poločase otočit zápas ze stavu 2:4 na 5:4 a vydřeli tak pro svůj tým vítězství. Matouš Černý, Hynek Petřík
Strakonická 2007 1.FC RAF Jinonice
Pavel Šneidr – Jan Beránek, Jan Čerešňa, Pavel Hakl, Jiří Mařan, Marek Pešl vs Jakub Kahoun – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Daniel Keřlík, František Nevrlý, Jakub Zeman, Jan Zeman
21., 33., 48. Jiří Mařan
44. Jan Čerešňa
49. Marek Pešl
6., 36. Jakub Zeman
30. Petr Chudoba
35. Daniel Keřlík
13. 4. 15 20:30 MALES Malešice 1.FC Strakonická 2007 1.FC 3. 4:3 (4:2)
Malešice po celé utkání aktivnější. Čerešňa a hlavně brankář hostí drželi svůj tým ve hře. V 59. minutě hostě snížili a v poslední minutě je o bod připravila tyč prázdné branky. Jinak zasloužená výhra domácích. Kohout, Hauptmann
Malešice 1.FC Strakonická 2007 1.FC
Radek Šimůnek – Michael Bartoš, Petr Giga, Jakub Hlávka, Lukáš Hlávka, Jan Hruška, Roman Jareš, Jakub Klicpera, Milan Rada, Jiří Rozumný, Lukáš Rozumný, Karel Temiak, Michal Valašík vs Pavel ŠneidrJan Beránek, Jan Čerešňa, Michal Dub, Pavel Hakl, Jiří Mařan, Marek Pešl
15. Lukáš Hlávka
17., 23. Michal Valašík
29. Karel Temiak
3., 22., 59. Jan Čerešňa
31. 3. 15 18:30 HRAB1 Strakonická 2007 1.FC Kolíci 2. 0:6 (1:0)
Podprůměrné utkání s minimem fotbalovosti na obou stranách. Domácí byli šťastnějším týmem a tak berou 2 body za výhru. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Kolíků pro start neregistrovaného hráče v týmu Strakonická. Lukáš Tenora, Pavel Marášek
Strakonická 2007 1.FC Kolíci
Jiří Mařan – Jan Beránek, Jan Čerešňa, Michal Dub, Pavel Hakl, Marek Pešl vs Filip DohnálekEva Bartoňková, Tomáš Charvát, Martin Hanek, Petr Hanek, David Janda, Tomáš Král, Josef Orel, Zbyněk Pawlas, Michal Volek
5. Jan Beránek
40. Marek Pešl
57. Jan Čerešňa
35. David Janda
24. 3. 15 19:00 METE1 Gambrinus VH Strakonická 2007 1.FC 1. 8:1 (3:0)
Utkání bylo jednostranné s mnoha šancemi. Hosty zradila koncovka a přesnost.
Gambrinus VH Strakonická 2007 1.FC
Jakub Musil – Zdeněk Barták, Jan Hořejš, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml. vs Marek Pešl – Jan Beránek, Jan Čerešňa, Michal Dub, Pavel Hakl, Jiří Mařan