Seznam týmů, 8. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
Tvar VD žlutá, bílá
The Hamptons světle modrá
Rosengart FC bílá, tmavě modrá
Prastará dáma bílo-černá, červená
Perpetis oranžová, zelená
OrangeBoom oranžová
Nounejm černá, světle modrá
Krocani FC zelená, bílá
Neumann S.K. zeleno-bílá, černá
Krabí výměšky FC žluto-černá, bílá
Kovárna PC žlutá
Hells Bells 1.FC černá, zelená

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
Krocani FCPrastará dáma Út 24.3. 19:45 HRAB1
Krabí výměšky FCRosengart FC Út 24.3. 20:15 ZABEH
Neumann S.K.Perpetis Út 24.3. 20:45 HOSTI
Kovárna PCThe Hamptons St 25.3. 18:00 STOD
NounejmOrangeBoom St 25.3. 20:00 ARIT
Hells Bells 1.FCTvar VD St 25.3. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Prastará dámaNeumann S.K. Út 31.3. 19:45 HRAB1
Rosengart FCKrocani FC Út 31.3. 20:15 ZABEH
PerpetisNounejm Út 31.3. 20:45 HOSTI
Tvar VDOrangeBoom St 1.4. 19:00 ZABEH
Hells Bells 1.FCKovárna PC St 1.4. 20:15 SANC2
The HamptonsKrabí výměšky FC St 1.4. 20:15 SANC1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kovárna PCTvar VD Út 14.4. 18:15 ARIT
Krocani FCThe Hamptons Út 14.4. 18:30 HRAB2
Krabí výměšky FCHells Bells 1.FC Út 14.4. 18:30 HRAB1
NounejmPrastará dáma Út 14.4. 19:45 HRAB1
Neumann S.K.Rosengart FC Út 14.4. 20:15 ZABEH
OrangeBoomPerpetis Út 14.4. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Prastará dámaOrangeBoom Út 21.4. 19:45 HRAB1
Rosengart FCNounejm Út 21.4. 20:15 ZABEH
Tvar VDPerpetis Út 21.4. 20:45 HOSTI
The HamptonsNeumann S.K. St 22.4. 17:30 ARIT
Hells Bells 1.FCKrocani FC St 22.4. 18:15 CESMI
Kovárna PCKrabí výměšky FC St 22.4. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Neumann S.K.Hells Bells 1.FC Út 28.4. 18:00 MALES
NounejmThe Hamptons Út 28.4. 19:30 HANSP
OrangeBoomRosengart FC Út 28.4. 20:15 ZABEH
PerpetisPrastará dáma Út 28.4. 20:45 HOSTI
Krocani FCKovárna PC St 29.4. 18:00 STER3
Krabí výměšky FCTvar VD St 29.4. 20:15 SANC4
Utkání Datum Čas Hřiště
Tvar VDPrastará dáma Út 5.5. 19:45 HRAB1
Rosengart FCPerpetis Út 5.5. 20:15 ZABEH
The HamptonsOrangeBoom St 6.5. 19:15 STER3
Hells Bells 1.FCNounejm St 6.5. 19:30 BIHOR
Kovárna PCNeumann S.K. St 6.5. 20:30 STER1
Krabí výměšky FCKrocani FC St 6.5. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Prastará dámaRosengart FC Út 12.5. 19:45 HRAB1
PerpetisThe Hamptons Út 12.5. 20:45 HOSTI
NounejmKovárna PC St 13.5. 17:30 ARIT
OrangeBoomHells Bells 1.FC St 13.5. 20:30 STER3
Neumann S.K.Krabí výměšky FC Čt 14.5. 18:15 CESMI
Krocani FCTvar VD Čt 14.5. 20:15 MOTO3
Utkání Datum Čas Hřiště
The HamptonsPrastará dáma Út 19.5. 19:45 HRAB1
Tvar VDRosengart FC Út 19.5. 20:15 ZABEH
Hells Bells 1.FCPerpetis Út 19.5. 20:45 HOSTI
Krabí výměšky FCNounejm St 20.5. 17:15 BECH
Krocani FCNeumann S.K. St 20.5. 18:00 STER2
Kovárna PCOrangeBoom St 20.5. 18:00 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Prastará dámaHells Bells 1.FC Út 2.6. 19:45 HRAB1
Rosengart FCThe Hamptons Út 2.6. 20:15 ZABEH
PerpetisKovárna PC Út 2.6. 20:45 HOSTI
NounejmKrocani FC St 3.6. 17:00 HANSP
OrangeBoomKrabí výměšky FC St 3.6. 19:00 METE2
Neumann S.K.Tvar VD Čt 4.6. 17:30 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Kovárna PCPrastará dáma Út 9.6. 18:00 MALES
Hells Bells 1.FCRosengart FC Út 9.6. 20:15 ZABEH
Krabí výměšky FCPerpetis Út 9.6. 20:45 HOSTI
Neumann S.K.Nounejm St 10.6. 19:15 STER2
Tvar VDThe Hamptons St 10.6. 20:30 STER3
Krocani FCOrangeBoom Čt 11.6. 18:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Rosengart FCKovárna PC Út 23.6. 20:30 MALES
OrangeBoomNeumann S.K. Út 23.6. 20:30 SCBEC
The HamptonsHells Bells 1.FC Út 23.6. 20:45 CESMI
Prastará dámaKrabí výměšky FC Út 23.6. 20:45 BECH
PerpetisKrocani FC Út 23.6. 20:45 HOSTI
NounejmTvar VD Út 23.6. 20:45 ARIT